Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole sutra nema šanse..

    kada sam video satnicu, znao sam da neće moći da se završi, Kevin svež ima veliku šansu, Nole je imao šansu da se igralo iz cuga, ovako mrka kapa..
    Last edited by Žika; 06-07-15, 21:06.
    sigpic

    Comment


    • Sreća da sutra ne mogu da gledam..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Da ne budem vulgaran... ! P.....m im se na Henmanovo brdo. Monfils moze da zavrsi na centralnom !!!!!

        Comment


        • Ih majka mu stara, sutra je sve moguće, Novak bi večeras sigurno dobio
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Ja mislim da je to to sto se tice napada na titulu ovde. Dovidjenja prijatno. Nada jos uvek postoji, ali ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sutra lagano...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                E Bogu hvala da sam video i to priznanje od tebe.
                Ovo nema veze sa mecom sa Vavrinkom. I najbolji Anderson nije dovoljno dobar za dobrog Novaka ako Novak ne poklanja TB-kove.

                Da nema Federera i Marija, igralo bi se na CC-u.

                Comment


                • Poslije 0-2 u setove, prestao sam da gledam i odmah je bolje poceo igrat.
                  Znaci sjutra necu gledat

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Ovo nema veze sa mecom sa Vavrinkom. I najbolji Anderson nije dovoljno dobar za dobrog Novaka ako Novak ne poklanja TB-kove.

                    Da nema Federera i Marija, igralo bi se na CC-u.
                    Naravno da nema veze sa Vavrinkom, vec sa Novakom. I Sutra ce po suncu klempa da se odmori i da nastavi da bombarduje servisima. Daj boze da Novak sutra dobije.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Jbt, da ne znam situaciju, ništa ne bih razumeo ovog komentatora u emisiji sada na SK. Šta on izblebeta i zapetlja zašto je onaj meč prebačen CC, a ovaj nije.
                      Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Naravno da nema veze sa Vavrinkom, vec sa Novakom. I Sutra ce po suncu klempa da se odmori i da nastavi da bombarduje servisima. Daj boze da Novak sutra dobije.
                        Znas sto sam htio reci. U mecu sa Vavrinkom, stvari nisu zavisile od Novaka. Danas jesu. Sutra Novak moze lako da izgubi. Vrlo lako.

                        Comment


                        • Originally posted by FitnessGuy View Post
                          Jbt, da ne znam situaciju, ništa ne bih razumeo ovog komentatora u emisiji sada na SK. Šta on izblebeta i zapetlja zašto je onaj meč prebačen CC, a ovaj nije.
                          Pa da onaj nije prebacen na CC, danas bi se zavrsio, pa bi pobednik igrao ponovo danas protiv Berdiha, a to nisu hteli da dozvole, pa su ih prebacili na CC
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ja mislim da je to to sto se tice napada na titulu ovde. Dovidjenja prijatno. Nada jos uvek postoji, ali ...
                            A nije i da je imao ne znam kakve sanse pa sad treba da tugujemo. RG nije mogao proci bez posledica a kada na to dodamo i sasvim ocekivan pad forme nije bas bilo realno ocekivati da na W jurisa na titulu.

                            Za mene bi sf bio sasvim lep rezultat, kada se sve uzme u obzir, ali posto ga tamo 99,9% ceka Wawrinka i skoro siguran poraz nisam siguran koliko zelim da dobaci do zacrtanog cilja.

                            Sto bezbolnije ispadanje sa W je najbolja opcija a Kevin je mozda i najpozeljniji dzelat
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Novak je igrao ocajno u prva 2 seta. Ukoliko igra na nivo kojim je zavrsio mec lako ce to rijesiti.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Pa da onaj nije prebacen na CC, danas bi se zavrsio, pa bi pobednik igrao ponovo danas protiv Berdiha, a to nisu hteli da dozvole, pa su ih prebacili na CC
                                Ma, ja shvatam, Bojana, u toku sam, nego sam šokiran koliko je on zapetljao sve i teško bi bilo nekome drugom (ko nije baš u toku) da shvati. Mislim na onog komentatora sa razdeljkom, ne znam kako se zove.
                                Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                                Comment

                                Working...
                                X