Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2015. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3900 poena više od Andy-a na race listi. Odbranjeno prvo mesto do kraja godine.

    Comment


    • RG sta to ono bese
      Treci Vimbldon , tri puta se san u javu pretvara. Moj duboki naklon rode!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        3900 poena više od Andy-a na race listi. Odbranjeno prvo mesto do kraja godine.
        Rekao Miljan jos 3-5 godina na ovom nivou. Moze napasti Federerov rekord po broju nedelja na prvom mjestu i doci do 12-15 Slemova.

        Vodimo i u H2H, racunacu ono bjezanje iz Londona u zvanicnu statstiku.
        sigpic

        Comment


        • Malo je bolje bilo na Brdu

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • рече ја да Ноле нија мутав!
            Last edited by Žika; 12-07-15, 17:50.
            sigpic

            Comment


            • Molim sve skeptične i negativne prizivače Novakovog "poraza" (od ipak prestarog Federera za borbu u 4 ili 5 žestokih setova protiv vanzemaljca Novaka) da se naklone do poda nevidjenom šampionu Novaku. Ovo bi bilo "čišćenje" da je iskoristio set lopte iz 2.seta... Da se složimo jednom za svagda. Nije Novak Marej, niti neki drugi tremaroš, nego mentalna i igračka GROMADA. U ovakvoj konkurenciji, ovakav nivo tenisa, na svim mogućim podlogama... Eto izjednačen je i Head to Head sa Federerom, naravno prestići će ga itekako do kraja, osim ako Federer ne završi odmah sada nakon Vimbldona svoju veliku karijeru... Pretpostavimo da će i Marej uspeti da sustigne i prestigne deficit od -2 sa Federerom, što će značiti da će Federer protiv sve trojice najvećih konkurenata imati negativan skor?! To je skoro izvesno, zavisi od Endija Mareja. A famozni epiteti "najbolji igrač svih vremena" biće namenjeni ili Novaku ili Nadalu. Federer ostaje zasluženo jedan od najboljih, ali svakako ne i najbolji.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Da mogu negde da nađem onog Vavrinku, uši da mu iščupam!
                Није Вавринчић крив него онај ко га намучи у полуфиналу, не сећам се ко беше. Мареј?
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Svaka cast Novace,moglo je ovo i u 3 seta ali ipak pre svega fantasticna partija,odlicno se psiholoski oporavio od izgubljenog 2. seta i pobedio.Cestitike Federeru,ali cini mi se da je on svoje najbolje pokazao protiv Mareja i nije uspeo da ponovi takvu igru.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Mene je Federer bas iznenadio sa osnovne danas. Ovaj mec je barem za klasu bio bolji od proslogodisnjeg, dva puna sata je Federer bio na Novakovom nivou sa osnovne, a servis mu ni blizu nije ulazio kao prosle godine. Fantastican nivo za njega, bas fantastican. Sa osnovne nikad ovako jak nije bio.
                    sigpic

                    Comment


                    • U sta se pretvorio forum, nije ni cudo sto smo pukli skroz, a nekad je bilo mesto gde si mogao izuzetno pametne stvari da procitas.

                      Da ne mozes normalno i objektivno da navijas, vec da pripisujes titulu Federeru unapred, bas onako shmekerski

                      Cestitam navijacima
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment





                      • Last edited by Žika; 12-07-15, 18:00.
                        sigpic

                        Comment


                        • Idemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo !!!!

                          Comment


                          • NI i ostali, nisam čitao današnji tred ali sam još uvek pod utiskom onog od petka. Nimalo ne služi na čast mnogima ovde a posebno tebi, NI. Mislio sam da si odličan poznavalac tenisa ali si onim defetizmom od prekjuče koji si, uzgred, preneo i na mene, definitivno potonuo. Ne znam kako si mogao ovoliko da pogrešiš da ti više ne poklanjam poverenje u vrednosne sudove kojima si bio i ostao sklon.

                            No, bilo kako bilo, No1e je pobednik i ovog Vimbldona i sa ovim staje u sam vrh najvećih Srba, i balkanaca uopšte, a ja se nadam da će pobediti kod onih skeptika koji ga do sada nisu gotivili. Vreme je da se i oni otrezne, da ne budu zabludele ovce.

                            Pozdrav svima uz najlepše želje.

                            PS. Ide jedan armanjak a vreme je da pređem na hajneken, mislim. Živeli!

                            Comment


                            • Originally posted by Shardonnay View Post
                              U sta se pretvorio forum, nije ni cudo sto smo pukli skroz, a nekad je bilo mesto gde si mogao izuzetno pametne stvari da procitas.

                              Da ne mozes normalno i objektivno da navijas, vec da pripisujes titulu Federeru unapred, bas onako shmekerski

                              Cestitam navijacima
                              Tebe bas gotivim ali ovo 'sh" u toj takozvanor reci "shmekerski" ti uopste nije trebalo.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment

                              Working...
                              X