Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2015 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Finiks je jos jednom potvrdio status humanitarne organizacije posto ce Najtu dati 70/5.Cak i ako propustis 20-40 utakmica, od Sansa ces moci da iscupas takav ugovor.Kakvi su to dobrotvori, verovatno ce nakon ovog ugovora da se formira red, kako bi ovcu od GM-a jos vise osisali.

    Comment


    • #47

      Comment


      • #48
        Рашар би да се врати кошарци, мало пара накупио па хоће још мало. Бикови ако не потпишу Данливија залетеће се на Белинелија, од чега ценим да нема ништа у најави.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #49
          Evo nekih prica da LMA prica sa Raptorsima.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #50
            Originally posted by Freshman View Post
            Evo nekih prica da LMA prica sa Raptorsima.
            Ne znam sto ce mu to. Ali sam ubijedjen da sto vise ovih prica izlazi da LMA ide, povecavaju se sanse da ostane u Blazersima. Jedino mozda Spursi imaju isto sansi koliko i Blazersi za Lamarcusa. Dozvolice LMA da pricaju sa njim dosta timova, bar da vidi njihovu viziju, ali sanse da ode su vrlo male.

            Znam da su Blazersi 2012, kad je dosao novi GM i trener, trazili od Lamarcusa dvije sezone da ostane sa njima, cisto da se podignu, i on ih je podrzao. To govori dosta o njemu, jer prije te 2012. se svasta izdesavalo u Blazerse, uglavnom lose stvari. Iako su imali dosta respektabilan tim, nije nista funkcionisalo. Ne znam zasto bi sad otisao kad je situacija mnogo bolja. Da je htio da ode, mislim da bi odavno trazio trejd.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Ne poklapa se da on ode iz Portlanda. Da hoće da ide, onda ne bi proveo zadnjih 6-7 mjeseci rizikovajući svoju karijeri i igrajući s palcem u zavoju. Njemu su doktori davno rekli da se ide liječiti, ali on je rekao ne, želi igrati, koliko može. Ne kontam šta se tako strašno i odvratno može desiti da se takav karakter pretvori u onaj koji odlazi iz tima...

              Comment


              • #52
                Sezonu prije ove je obecao da ce potpisati novi ugovor i da ce da postane najbolji igrac Blazersa u istoriji. Ne znam zasto bi promijenio misljenje. Otisao je Batum, ali to ne mijenja sliku da su Blazersi sa Lamarcusom top5 na zapadnoj konferenciji. Sa Matthewsom su bili drugi najbolji tim, zajedno sa Grizzliesima dok se Wes nije povrijedio.
                Sastavice Blazersi oko njega odlican tim. Imaju dosta novca u salary cap-u. Vjerovatno ce juriti nekog odlicnog slobodnog agenta. Jos vise znaci i to sto imaju Matthewsov Bird rights i mogu dok njega ne potpisu ugrabiti nekog slobodnog agenta. Onda mogu Wesa potpisati nakon sto potrosili pare na Lamarcusa, Robina Lopeza i slobodnog agenta (oko 12-15M slobodno nakon sto potpisu Lamarcusa i Lopeza).
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Los Angeles Lakers decline Jordan Hill's 2015-16 option.
                  Posluzice Hill nekome. U Lakersima je cak imao i ulogu prve opcije u napadu u jednom dijelu sezone. Stvarno smijesno za igraca koji je slican Tristanu Thompsonu.

                  Charlotte has informed forward Bismack Biyombo that it won't tender a qualifying offer, making him an unrestricted free agent.
                  Ne znam sto radi Charlotte. Ostali im samo Big Al i Zeller od centara. Ovim potezom su nagovijestili da ce juriti centra. Mozda Greg Monroe.

                  I Antic ide u Evropu izgleda.

                  EDIT:
                  The Bulls extended Jimmy Butler the qualifying offer and max qualifying offer.
                  U prevodu: Bullsi su dali Butleru 5 godina i 90 miliona ili ako on oce moze i sa nekim drugim timom da potpise ugovor koji je na 3 godine minimum. Ako oce da ide iz Bullsa sto prije, ima i opciju da potpise ove godine QO za 4M i da ode sledece sezone.
                  Last edited by Reise; 29-06-15, 23:57.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Ја сам већ преселио Олдриџа из Портланда оног тренутка када је он сам рекао да се не враћа назад.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                      Ја сам већ преселио Олдриџа из Портланда оног тренутка када је он сам рекао да се не враћа назад.
                      Izgleda lazirao neko. Cak sam i ja pomislio da je stvarno, jer je Portlandov reporter to izjavio. Svako se da prevariti. Ali stvarno ako oce da ode LMA, Spursi su mi jedini ozbiljni kandidati da ga potpisu.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        У ситуацији да је то што је рекао истина дао бих 80% шанси Спарсима. Овако делим на 45:45 њих и Портланд. 10% осталима.

                        Булси понудили Батлеру максимални уговор.
                        Last edited by Урош94; 30-06-15, 00:08.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Znaci Monro ce da dobije max, a Aflalo 12-13 miliona po sezoni od Niksa.Zeleo sam Aflala da dodje u Finiks, ali nikako za ove pare.Da tri beka placas skoro 39 miliona i da tako raspodelis minutazu.Zivo me interesuje sada kog ce to 3 and D igraca da pojure, mada sada mi je nesto splasnuo optimizam da neko kvalitetno ime moze da se nadje.

                          Da li Niksi po vama mogu do PO?

                          Reise, zaboravio si na Kaminskog.

                          Comment


                          • #58
                            Jesam, ali opet su tanki. Jedino ako zele da igraju small ball sa MKG-om na 4. Ne znam u kom ce smjeru oni otici. Ne bih se kladio da ce u plej of.
                            A Knickse nikako ne vidim u plej of. Majami i Indijana tu upadaju kao zamjena za neki tim iz prosle godine.
                            Last edited by Reise; 30-06-15, 00:49.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Ja njih nikako ne vidim da bi mogli da se bore za osmo mesto(ko zna, mozda me demantuju), njihov plasman na Istoku zavisice od toga sta urade Indijana i Majami koji su mi u ovom trenutku klimavi zbog njihove trenutne situacije.Bruklin izgleda hoce da se resi jednog velikog ugovora.Od sestog mesta pa na dole, nista nije sigurno na Istoku.Od tih preostalih ekipa u najboljoj poziciji mi se nalazi Milvoki, mada ne svidja mi se MCW i od trade deadline-a su belezili slabije rezultate.

                              Comment


                              • #60
                                Zaboravio sam da su Hornetsi i Hawesa doveli. Ali to ne mijenja moje misljenje da ce zavrsiti osmi ili deveti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X