Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2015 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otici ce i Markif ako LMA izabere Finiks, ovaj potez su morali da naprave da bi se dalo do znanja LMA koliko su ozbiljni.Koji god tim ocisti cap za LMA pokazace koliko je ozbiljan, a za sada to su Finiks i SA.Svidja mi se trenutni sastav Finiksa, nisu uopste na velikom gubitku i u najgorem slucaju profitirace Voren od toga, a to je bio i cilj ovog trejda.Rezervna opcija je da se pojure rezerva za Morisa i bek za rotaciju.

    SA ce alternativa sigurno da bude Vest.

    Samo mi nije jasno koga to Finiks jos mora da trejduje?Sta cu kada nisam detaljno proucio pravila i ne znam kada se primenjuje trade exception.

    Edit:Sad sam shvatio, morace Markif i Taker da lete ako ce LMA da potpise.Glupo su se onda resili Grendzera.
    Last edited by Ricma; 02-07-15, 21:43.

    Comment


    • LaMarcus Aldridge update:

      какви индијанци језераши

      Aldridge felt first meeting with Lakers was too focused on non-basketball (Hollywood, branding, etc) and Lakers want to rectify it
      The Lakers' second meeting with LaMarcus Aldridge today will involve Mitch Kupchak and Byron Scott, source says. Focus will be on-court.
      Knicks meeting was cancelled once it became clear NY wanted Aldridge to play center, something he is adamant against doing, per source.
      LaMarcus Aldridge's meeting with Miami tonight will be a dinner with Pat Riley, sources say
      Сад ће Рајли доктор да им га муне свима.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Ako Reise kaze da nema S&T, onda nece biti nista od toga.

        Jedino mi deluje logicno da LMA predje u Majami, a u suprotnom smeru Bos.Ne vidim nijedan drugi scenario.

        Comment


        • Ne bih se ljutio da dodje Bosh.

          Tvoje pitanje kad se primjenjuje trade exception.
          Moguce je da su Sunsi dobili trade exception kad su trejdovali Marcusa Morrisa, ali ono se ne moze primijeniti na Lamarcusa. Trade exception radi kad nemas mjesta u salary cap-u, pa ga iskoristis da dovedes igraca kojeg zelis, ali u slucaju Sunsa to je samo 5M (toliki je godisnji ugovor Morrisa) ako su uopste i dobili to sa ovim trejdom. A i mislim da je vremenski ogranicen trade exception na godinu dana od kad su trejdovali igraca, mada je to nebitno u ovom slucaju.
          sigpic

          Comment


          • Вејд остаје у Мајамију још годину дана. 20 милки.

            Томас Робинсон потписао за Бруклин на две године, у другој има играчку опцију.
            Last edited by Урош94; 02-07-15, 23:14.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Znači LeBron se vraća na Floridu.

              Wade statement: “The Heat family and I have shared incredible moments over the years and I look forward to continuing our journey."
              Dan Woike
              ‏@DanWoikeSports
              Not sure how the Clippers could swing this, but I'm told big man Kevin Seraphin is on the LAC radar.
              Thomas Robinson is nearing a deal with the Brooklyn Nets, according to league sources. Trying to find out the terms.
              Thomas Robinson's deal with the Brooklyn Nets will be a two-year deal, with a player option for the second year, according to sources.
              Beyond Blazers, only contender for Aldridge that he's clear about organization, about role for him: Spurs. Everyone else, still questions.

              Comment


              • Stein
                ESPN sources say that the Washington Wizards are closing in on a trade for Milwaukee's Jared Dudley. On course to be completed July 9
                sigpic

                Comment


                • Jared Zwerling

                  Source familiar w/ LaMarcus Aldridge's situation says currently Spurs & Suns are front-runners. Dallas 3rd. Lakers out. Heat not happening.
                  Koliko verovati novinaru Bleachera.

                  Comment


                  • Cisto nagadjanje, ne bih se uzbudjivao previse oko ovoga.
                    sigpic

                    Comment


                    • Realna cijena. Da nece Knicksi jos nekoga iz Portlanda da potpisuju?
                      Free agent center Robin Lopez discussing deal with Knicks that would earn him in range of $12M-$13M per season, league sources tell Yahoo.
                      sigpic

                      Comment


                      • David Aldridge:
                        Wes Matthews has agreed in principle with the Mavericks on a four-year deal, per source. Turned down huge offer from Sacramento.

                        The Kings expressed some interest in Deron Williams last season. If Rondo says no, the Kings could call Brooklyn for PG help.
                        With Kings missing on Monta Ellis and Wes Matthews, they'll likely turn to Rajon Rondo/Patrick Beverley (they've shown interest in both).
                        Yahoo Source: After Clippers meeting, DeAndre Jordan remains "truly 50-50" and "torn" on choice between Mavs and Clippers. Decision looms.
                        The Clippers and Mavericks are the favorites to land Jordan but I'm told the Lakers and Knicks haven't been ruled out.
                        DJ and CP issue: "It's up to DJ's ability to figure out if he wants to deal with that, doesns't want to deal with that."
                        I did hear that Magic Johnson tried to get in touch with LaMarcus after his first meeting with Lakers. Not sure they actually connected tho
                        Last edited by Bastia33; 03-07-15, 07:17.

                        Comment


                        • Jbt, Kingsi cak i preplacuju, i igraci opet ne zele tamo.
                          Dobro je sto nisu Montu doveli, on i Gay bi se tukli svaki mec za svaki sut.

                          Imaju li cap room sada Sunsi za LMA ? Meni se cini da tu jos neko mora da leti, tako da ce na kraju ipak morati pola tima da ode, mnogo bre.

                          Ostvarila mi se zelja za Monroea, hvala ti Maricu.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Letece sigurno Markif, a mozda sa njim Taker.Ceka se sada na odluku LMA pre nego sto se napravi sledeci potez, ova dvojica su morala da ostanu kao plan B.Ovim trejdom su samo pokazali koliko su ozbiljni i koliko zele LMA, uopste nece predstavljati problem da ovu dvojicu uvale nekom.Kada vidis koji su sve to igraci morali da odu ne treba uopste zaliti za njima, ona trojica su svakako morala da lete kako bi Voren dobio vecu minutazu.

                            Ipak nece da bude druge runde sastanka i LMA ce uskoro da donese odluku.

                            Dovesce Kingsi kapiram Lu Vilijamsa i Ronda.

                            Comment


                            • Moram priznati da je Portland odradio vraski posao sa Ed Davisom. Sasvim dobar kvalitet za tog nekog visokog igraca u rotaciji, dobar u odbrani, kupi skokove, pogotovo kada pogledas da su Cavsi dali Tristanu max, a pitanje je ima li tu velike razlike u kvalitetu, vrlo slicni tipovi igraca.

                              Woy rece da ovi imaju 20m cap space, ne znam samo gde je to video, valjda nije uracunao nadolazeci ugovor Chandlera.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • To je i mene prvo zbunilo, ali moguce da su Sansi odradili S&T sa Dalasom i da cekaju odgovor LMA.Mozda na kraju nista ni ne bude od S&T ako LMA izabere SA, sto mi se cini da je realnija varijanta u ovom trenutku nego Finiks da ga uzme.

                                Sigurno Woj zna nesto vise od nas, izbrisao bi tvit da je skontao da se preracunao.

                                Comment

                                Working...
                                X