Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Casiraghi View Post
    Kakve izmene Dunge
    Samo jos Tardelli da dodje sad!

    E jbg, Dr Cou ipak.

    Comment


    • Neka ti jadnice, neka ti !!

      Tako je to kad ne pozoves DALEKO najboljeg veznog kojeg imas, Gustava, kad ne pozoves Hulka, kad ne pozoves Alexa Teixeiru koji je prekucao, i kad pozoves Diega Tardelija koji igra u Kini, a ne pozoves Fernandaoa koji je razbio u Turskoj, ili Luiza Adriana ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Bedni Brazil, bas bedni, jedino Fernandinho i Coutinho pozitivna ocena, ostali nula
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Nista vise nije ni zasluzio Brazil.. svaka cast momcima iz Paragvaja, videlo se da su igrali srcem.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Ajmo Paragvaj pobjeda za Larisu.

            Spoiler
            Pobjeda za nju!

            Dunga hoces li imati obraza vratiti se u Brazil?

            Comment


            • Ovom Thiagu Silvi prodje karijera,a jos velike utakmice u zivotu okusio nije...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Akane nemoj mi Silvu dirati , nije on kriv sto igra sa invalidima oko sebe.

                Oppp

                Spoiler
                Last edited by Rossonero; 28-06-15, 00:42.

                Comment


                • Husto Viljar i penali:

                  2010. Japan - win
                  2011. Brazil - win
                  2011. Venecuela - win
                  2015. Brazil - win
                  sigpic

                  Comment


                  • Nigdje ga nisam okrivio nego samo konstatovao da nema velike utakmice u zivotu,nema tu neistine

                    To je 1/8 LS faza daleko je to od najvece utakmice,a i tada je kriv bio za dva gola maltene
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ispao Brazil,super.Sad sa uzivanjem da se odgleda zavrsnica turnira

                      Comment


                      • Ja sam pogresno protumacio tvoj post.

                        Comment


                        • Ukljucio se u drugom poluvremenu, gledam kako gol visi Brazilu, i ovaj idiot ubacuje Tardelija .. Bas se pitam kada ce doci do pameti savezima Brazila i Argentina da dovedu profesionace za selektore, a ne ove amatere.

                          Comment


                          • Sabella je Argentinu vodio do finala Mundijala nakon dugo vremena,nije on los bio koliko god ljudi pricali...

                            Brazilci imaju problema u sistemskoj izgradnji i edukaciji fudbalera.Nekako su mislili da ce spicevi sami da se prave dok oni grade odlicne,tehnicki potkovane i prije svega skupe stopere medjutim to se naravno nije desilo jer to nije kao kod Spanaca odradjeno kako treba.Moraju oni sistem da promjene jer prave poprilicno jednolicne igrace trenutno,ne valja nista...fudbal se skroz uozbiljio i nista se ne prepusta slucaju,a taj info jos nije dosao do njih izgleda
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ne znam, meni Argentina izgleda bas dobro, juce, iako rezultat to ne govori, su odigrali brutalno dobro
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X