Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...d=2255656.html

    Comment


    • #92
      Ovaj trenirao Empoli cini mi se,izgurao je taj dosta neresenih tekmi i tvrdih utakmica protiv ovih "jacih" timova,videcemo kako ce voditi neki jaci klub.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #93
        talentovan je, nesto poput Alegrija, blistao u manjem klubu, sad ostaje da se vidi kako ce se snaci u sredini kakva je Napoli

        Comment


        • #94
          Voleo bih da dovede oca Rikija Saponaru u Napoli, da demonstrira igranje fudbala sa prefinjenim stilom.

          Otac Riki Saponara.

          Comment


          • #95

            Comment


            • #96
              Originally posted by Brajkula View Post
              Voleo bih da dovede oca Rikija Saponaru u Napoli, da demonstrira igranje fudbala sa prefinjenim stilom.

              Otac Riki Saponara.
              Uz Gabijadinija i Insinje-a uh uh uh strasno bi to izgledalo
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #97

                Comment


                • #98
                  Izgleda da je sve izvesnije da ce Tevez napustiti Juve i otici u Boku.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #99
                    #‎Mediaset‬ prenosi da ce Niang produziti svoj ugovor sa Milanom do 2019. Njegov ugovor istice 2017 godine.

                    #‎ESPN‬ Columbia prenosi da je Milan postigao dogovor u vezi dovodjenja Martineza.

                    Kondogbia i njegov agent ce se uskoro sastati sa Doyen Sports-om kako bi razgovarali o prelasku u Milan. Kondogbia je spreman da se pridruzi Milanu. ‪#‎Sky‬
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Last edited by Rossonero; 12-06-15, 22:05.

                      Comment


                      • Welcome to Italia,izuzetan igrac,jak ko konj,valjda ce prikazati formu iz Porta i u Milanu.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Drugo pojacanje,prvo veliko i zadovoljan sam,ne zato sto je dobar igrac doveden,odlican je i zelim mu svu srecu ali srecniji sam sto smo doveli konacno igraca za ozbiljan novac,platili klauzulu covece ovo je inace 3. najskuplji Milanov transfer u istoriji posle Rui Koste (42) i Inzagija (37).
                          Dobrodoslica Dzeksonu i nadam se da ce opravdati ocekivanja i ulozen novac... Sada idemo po Kondogbiu,do ovog prvog velikog transfera sam bio sumnjicav i pesimistican ali pokazali su ozbiljnost
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • De Silvestri doziveo rupturu prednjih ukrstenih ligamenata kolena na sinocnoj utakmici protiv Hrvatske i sutra ce biti operisan

                            Comment


                            • Koliko je ovo realno ocekivati?

                              Hummels next Milan target

                              Comment


                              • Posto Man utd dovodi verovatno Otamendija znaci izbor im je pao na njega tako da je slobodan put do Humelsa,naravno treba dati velike pare,BVB trazi 30m ali ako uspe Galijani malo da spusti cenu treba ga dovesti,mlad je igrac i moze biti lider odbrane dugi niz godina
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X