Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Martinez je pristao na 4-godisnji ugovor i platu od 3.5 miliona evra po sezoni, ceka se jos dogovor sa Portom

    Comment


    • #77
      Basel Coach Paulo Sousa has agreed a deal to replace Vincenzo Montella at Fiorentina, according to reports.

      Comment


      • #78
        Originally posted by Prototype View Post
        Kontam potcenjivanje kvaliteta Serie A, ali potcenjivanje defanzive u istoj ne mogu nikako. Mozda najteza liga za napadaca, i to skoro svaki napadac svedoci o tome.
        Ne, ciljao sam na "slow pace" stil lige koji brzim napadacima svakako godi, ali kao i uvek, odmah prica o potcenjivanju lige.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #79
          Originally posted by Freshman View Post
          Ne, ciljao sam na "slow pace" stil lige koji brzim napadacima svakako godi, ali kao i uvek, odmah prica o potcenjivanju lige.
          Sledeci put budi jasniji, ne mogu da gledam u pasulj cisto da bi skonto na sta si tacno mislio

          Comment


          • #80
            u trci za potpis Martineza su ostali jos Milan i Arsenal, Valensija je odustala od pregovora... Mislim da je sve na strani Arsenala osim prestiza i velicine kluba, mogu da isplate odmah Porto dok Milan zeli da placa na rate, igraju LS, mogu da ponude igracu verovatno vise od 3.5m godisnje koliko nudi Milan... ako Galijani ovo izvede i pored ovih cinjenica zaista ce prevazici sam sebe

            sa Ibrom je nesto cistija situacija, navodno su se u PSG pomirili sa tim da odlazi, traze 15 miliona a i on sam im je porucio da ne prave problem i da ga puste...
            Galijani ce ostati u Portugalu koliko bude potrebno zbog Martineza tako da verovatno pomera planirani put u Monte Karlo gde je trebao da zavrsi posao oko Kondogbije tokom vikenda, cifra je oko 27 miliona evra

            Comment


            • #81
              Nismo mi u igri za Martineza. To je vec vjerovatno sve zavrseno, ide on kod vas.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • #82
                Cekaj koliko je para za transfere odvojio ovaj novi vlasnik?Ja sam citao nekih 50 miliona a vi pominjete ovde neke opasne cifre 27+35+15=77 milki
                Kako ide ono pravilo za FFP,je l' moze meni da objasni neko fazon oko toga?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #83

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by bice View Post
                    Cekaj koliko je para za transfere odvojio ovaj novi vlasnik?Ja sam citao nekih 50 miliona a vi pominjete ovde neke opasne cifre 27+35+15=77 milki
                    Kako ide ono pravilo za FFP,je l' moze meni da objasni neko fazon oko toga?
                    za FFP ne znam ali mislim da ne bi smeo Milan previse da trosi jer su prihodi minimalni bez igranja evropskih takmicenja... a nije definisano koliko je odvojeno za transfere, sve su to nagadjanja, Bee je rekao da ce u dogovoru sa Berluskonijem potrositi ovog leta koliko je potrebno da Milan bude konkurentan, sad za sta konkurentan to ne znam
                    mozda se FFP ne odnosi na taj novac dobijen prodajom akcija kluba, ne bih znao zaista

                    Comment


                    • #85

                      Comment


                      • #86
                        Samo da ne prodje kao Dumbija, koga su ovde kovali u zvezde da ce trpati samo tako,covek dao 1 gol za polusezonu
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by bice View Post
                          Samo da ne prodje kao Dumbija, koga su ovde kovali u zvezde da ce trpati samo tako,covek dao 1 gol za polusezonu
                          Pa nece proci ako ne bude igrao onoliko koliko je Doumbia igrao kod Rudija.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #88


                            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Maurizio Sarri i zvanicno novi trener Napolija

                              Comment


                              • #90
                                Maurizio Sarri is officially the new Coach of Napoli on what appears to be a one-year contract.
                                Pored velikih imena koja su se vezala za novog trenera Napolija izabran je Maurizio Sarri.

                                Comment

                                Working...
                                X