Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao Nejmara izgleda previse

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Ne treba idiota ni komentarisati, ali Alexu crveni karton.



      Comment




      • Comment


        • Comment


          • Ako je ovaj Duncan onaj za kog mislim da jeste,mogu da kazem da kida na FM-u,cini mi se da ga ej kupio Real za nekih 20 miliona,nisam ga gledao nikad,ali dobro je raspalio sada.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Mali Donnarumma.

              Last edited by Rossonero; 12-08-15, 23:16.

              Comment


              • http://www.sportklub.rs/pretnje-smrcu-fudbaleru-milana

                Ovi Italijani slicni mentalitet kao mi.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Dnipro striker Nikola Kalinic has undergone his Fiorentina medical, and is set to sign a four-year contract.

                  Comment


                  • Ovo je bas porazavajuce za Romu...Dzeko kakav god bio unaprijedit ce napad



                    Jedan od rijetkih clanova Rome koji je osvajao trofeje...Jose ga uvijek cijenio

                    Last edited by AK47; 14-08-15, 10:20.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Nešto imam osećaj da će i Džeko da pati u ovoj Garsijinoj formaciji. Ne forsira Garsija napadački fudbal, da gol i sklupča se u odbranu.

                      Di Marzio - Roma have an agreement with Rudiger. Now to deal with Stuttgart. They could close the deal soon with a €8/9m offer.
                      Ne znam kakav je ovaj Nemac. Gledao sam ga jednom za reprezentaciju, fizički dominantan, ali dosta spor. A i povrede su ga zezale u poslednje vreme.

                      Ashley Cole was not called up to Open Day. As well as Mapou (who landed in France already). Destro will be present today.
                      Baš turbulentan rok na kraju ispade za Romu. Idu i Mbiva i Destro, a izgleda da će Kolu da okončaju ugovor. Trenutno Roma nema nijednog levog beka. Kol, Holebas i Balzareti su izgleda bivši igrači. Moraće Sabatini sad da dovede dva štopera i dva leva beka.

                      Comment


                      • Comment


                        • Vec poceo da jebe bosanski dijamant.
                          Golcina.

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Vec poceo da jebe bosanski dijamant.
                            Golcina.

                            Comment


                            • Evo ga Torosidis za 2:0. Ako je nesto ikad znao ovaj Grk to je da je sutne za medalju.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X