Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princ View Post
    Zar nisu vec doveli Astoria? Bas im je nepotreba ova rumunska prevara.
    Vratio se u Cagliari sa posudbe u Romi,pregovori se iskomplikovali i to propalo
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Mislim da ih je Roma odbila ili se jos vode pregovori,ja nesto nisam video da je ozvaniceno nista.
      Ubedjen sam da sam negde citao da su Napolitanci zavrsili Astoria. Nije on nikada bio igrac Rome. Kaljari ga je dao na pozajmicu Romi sa pravom otkupa, a ovi ga nisu otkupili i uzeo ga valjda Napoli.

      Comment


      • Ma izvikan decko,gledao sam ga protiv Hrvatske kada je igrao,tu je promaja duvala u odbrani,nesigurne intervencije itd...Videcemo hoce li Napoli sada juriti i njega ponovo.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Comment


          • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

            Comment


            • Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Comment


                • Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Koje sve igrace sede na klupe danas kod milana
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Comment


                      • Verona je kaparisala doskorašnjeg levog beka Milana, 24-godišnjeg Mikelanđela Albertacija. Ugovor je potpisan na tri godine.

                        Comment


                        • Comment


                          • Tehnologija Gol-linije će se prvi put koristiti u Italiji u okviru Trofeo TIM Cupa (Sassuolo-Milan-Inter) koji se igra 12 Augusta.
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Sada i oficjalno Jovetic u Inter

                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X