Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Putujem...

    Comment


    • Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment




      • Kako bih ja ovog Hesea doveo u Juve, kako bi mi drago bilo, lako čovek provoza Murilja čovek koji je ime stekao tako što je na Kopa Amerika strpao u džep Mesija Lea, hvalospeve samo slušali o čoveku.

        Comment


        • Iskusni defanzivni vezista, Manuel Iturra zvaničo je predstavljen kao novi fudbaler Udinese. Dolazi iz Granade kao slobodan igrač. Ugovor je potpisao na godinu dana do leta 2016. godine.

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Raspored Serie A za sezonu 2015/2016

              Last edited by Rossonero; 27-07-15, 19:55.

              Comment


              • Comment


                • Comment


                  • Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Marokanac Abdelhamid el Kautari novi je igrač Palerma. Ovaj 25-godišnji defanzivac potpisao je sa italijanskim prvoligašem ugovor do juna 2019. godine. Njegov doskorašnji klub Monpelje zaradiće dva miliona evra od ovog transfera.

                      Comment


                      • Comment


                        • Comment


                          • Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Zar nisu vec doveli Astoria? Bas im je nepotreba ova rumunska prevara.

                              Comment


                              • Mislim da ih je Roma odbila ili se jos vode pregovori,ja nesto nisam video da je ozvaniceno nista.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X