Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se sa ovim gore što si napisao sem da je Romanjoli bitan štoper. Jeste on Rimljanin, nosi Romu u imenu, ali ako dođe ponuda od 30m mislim da on ide. Velike su to pare za igrača koji verovatno ni neće igrati u startnoj postavi kad se Kastan oporavi.

    Ima dečko potencijala, ali niko ne garantuje da će on biti novi Nesta, Maldini, Kanavaro... Za 30m se dovodi ozbiljniji štoper. Gotov proizvod. Kad god je dobio priliku da igra štopera u Romi nije se proslavio. Evo, poslednji put se uspavao nije napravio ofsajd zamku i Sterling ga metnuo.
    Last edited by HeadBurn3r; 24-07-15, 15:00.

    Comment


    • Jedino što je izvesno jeste da Romanjoli u ovom trenutku, sada, ne vredi 30 milki.

      Comment


      • Ofanzivni vezista, Franko Brijenca narednih godinu dana igraće u ekipi Bologne.

        Comment


        • Ja sam odavno rekao da decko ne vredi vise od 15 miliona i to je neki maksimum,oni se gadjaju sa cifrom od 30
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Nije jedini , vecina igraca danas ne vrijedi 15-20 mil , a cijena im ide preko 30+ mil.

            Jedna stvar je svima jasna , a to je da je trziste otislo skroz u k.... sto se tice cijena igraca.
            Last edited by Rossonero; 24-07-15, 19:11.

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by bice View Post
                Ja sam odavno rekao da decko ne vredi vise od 15 miliona i to je neki maksimum,oni se gadjaju sa cifrom od 30
                Apropo



                msm Romanjolijev transfer se na kraju Milanu može i isplatiti ako se razvije kako se predviđa, ali isto tako može da bude i ogroman fejl...mačka u džaku već sam pisao.

                Comment


                • Kada od mene dobijes like onda ti jasno.

                  Spoiler
                  Raspolozen sam odlicno.
                  Last edited by Rossonero; 24-07-15, 20:12.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Apropo



                    msm Romanjolijev transfer se na kraju Milanu može i isplatiti ako se razvije kako se predviđa, ali isto tako može da bude i ogroman fejl...mačka u džaku već sam pisao.
                    Originally posted by Brajkula View Post
                    Ako mi daš Rossonera da mi bude brat no1, a tebi no2, pristajem da gokara tebi bude no1, a meni no2, to je moj predlog poranvanja
                    Eto ti
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Poravnali smo se Akane.

                      EDIT: Rossonero je moj brat.
                      Last edited by Brajkula; 24-07-15, 20:20.

                      Comment


                      • Kad vidim ovu sliku što je Brajkula postavio duša me boli
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post

                          EDIT: Rossonero je moj brat.
                          Eh sad..

                          Nema vise lajkova.

                          Comment


                          • I ne treba brat moj no1, sve po tvojoj volji nebeski čoveče, Isuse, Alahu, Budo....

                            Comment


                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X