Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni bi Glik bio prvi izbor ali kako ti da pregovaras sa Torinom kada ljudi kazu opusteno ako Romanjoli vredi 30m onda i Maksimovic vredi toliko. A Glik vazi za boljeg stopera tj prvog stopera ekipe.
    Mislim da su svi svesni situacije u kojoj se nalazi Milan, konacno ima novca a pojacanja su preko potrebna pa svi zele da izvuku sto vise i da “oderu” Galijanija... Zbog toga bi bio zadovoljan da dodje Garay

    Edit: da zaboravih, Sergej ce da pokida gde god dodje samo da dobije sansu, takodje u oba ta kluba su nasi igraci imali dosta uspeha pa verujem da moze i on
    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    Last edited by Miletić; 19-07-15, 13:12.
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • E uz q......

      Pep:
      “He’s a player in my team, and he’ll be here for the season which is about to begin. There has been no contact with other teams, and I have nothing else to add.”

      Comment


      • Ocekivano racuna na Gecea, nema izbora jer su R i R mnogo nepredvidivi sa svojim cestim povredama a i olako bi ga se odrekli da ga sad puste u Juve...



        Kvote za najbolji napad/odbranu u predstojecoj sezoni... Mislim da su malo pogresili sa napadom Milana, bice to bolje mozda cak i 2 napad u ligi

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Ako dodje Ibra,Milan moze lagano da ima i najbolji napad.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Miletić View Post
            Ocekivano racuna na Gecea, nema izbora jer su R i R mnogo nepredvidivi sa svojim cestim povredama a i olako bi ga se odrekli da ga sad puste u Juve...
            Ima i ovaj deo izjave Pepa

            “However, I know it’s not only down to the Coach. It also depends on the club.”

            Comment


            • Fabrizio Romano ‏@FabrizioRomano 5m5 minutes ago

              Stefan #Savic will be new Atlético Madrid player, from #Fiorentina. #Atleti #transfers
              Ode Savic na klupu u Atletico...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Sto na klupu?!

                Dobice sansu a onda sve po zaslugama.

                Comment


                • Dodji Zlatane samo dodji.

                  Comment


                  • Desni bek, Luca Bittante presao je iz Fiorentine u Empoli za 800.000 €. Potpisao je cetvorogodisnji ugovor do 2019. godine.

                  • Comment


                    • Comment


                      • Nije da nešto imam protiv Juventina ovde na forumu, ali eto imam potrebu da kažem ovo.
                        Ni Gece ni De Brujne neće doći, nemoguća misija baš, eto za Drakslera postoji neka šansa. Može da im igra kao ta desetka, kad već Oskar, Mata, Ozil, Gece, De Brujne, koji su se pominjali, neće.
                        Last edited by HeadBurn3r; 21-07-15, 00:55.

                        Comment


                        • Draksler je ok pojacanje, ovi iz PL su nerealne mete zbog visokih plata... De Brujne isto nije nerealan mada mislim da ce Draksler pre da dodje, realniji je nekako

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Last edited by Rossonero; 21-07-15, 09:37.

                            Comment


                            • De Brujn nema sanse,cene ga na 60 miliona sto je premnogo.Gece ne verujem da ce doci,on u Bayernu cepa ogromnu platu,a za Drakslera se najvise pregovara i cini se da je 30 miliona njegova cena koju se se "dogovorili",a decko trazi platu od 5 miliona sto je bas mnogo.
                              Naravno ako dodje do dogovora,Draksler mora da prodje detaljne medicinske preglede zbog cestih povreda koje ima.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment

                              Working...
                              X