Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj Gecea breee,ako ga zrikavi dovede za 40 miliona treba mu napraviti statu-u ispred stadiona.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Gotze mnogo jak, ozbiljno pojacanje ako dodje... Dolazi u Calcio pa makar u Juve da nas maltretiras

      Morata inace dosao u trening kamp 2 dana pre roka, taj decko je meni fascinantan

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by Miletić View Post
        Gotze mnogo jak, ozbiljno pojacanje ako dodje... Dolazi u Calcio pa makar u Juve da nas maltretiras

        Morata inace dosao u trening kamp 2 dana pre roka, taj decko je meni fascinantan

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        Ali postoji i priča da ako dođe Gece Mario, da ćemo vratiti Moratu u Real, iskreno u istu ne verujem, no ajde.....bitno je da posotji

        Comment


        • Morata se 100% ne vraca u Real ove sezone
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • VRH !

            Comment


            • Ronaldo ce biti spic prema potrebi,a Benzema je sigurno starter za sada tako da ce samo doci neki spic za klupe...Alvaro je zbog toga otisao jer nije mogao biti starter tako da od povratka nema nista

              Mislim da bi Rafa mogao dovesti Llorentea za klupice i to je to sto se tice spiceva...15 miliona i svi sretni

              Alvarov stav je genijalan decko samo zeli da igra i da uci,tim mu je mnogo bitan i vrhunski je prefesionalac sto pokazuje iznova i iznova...nece da leti za parama uopste
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Samo pro.



                I jedna nevezana za za trenutnu temu



                PADOIN EVERYWHERE !!!!

                Comment


                • Morata tek sledece sezone moze da ide,tako da se ne brines Brajko
                  A sto se Gecea tice,bio bih presrecan da dodje,lik je igracina.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Pocepa mrežu Poli Andrea. Poterao Miha opasno presing u drugom poluvremenu, grizu, mada sem toga slaba igra, bolji Lion dobrim delom meča.

                    Isto se primećuje da se Ćerći napokon iole spremio, a i da će Nianga Miha brzo da odjuri.

                    Stefan Savić > Mekses, koliko god to smešno zvučalo, Mekses je kriminal.

                    Comment






                    • Last edited by Rossonero; 18-07-15, 21:31.

                      Comment


                      • Gledaj ga Mekses krkan kod drugog gola Liona, prvo nešto širi ruke i na kraju namerno ide da udari čoveka

                        Napravio je i jedan smešan penal koji sudija na sreću Milana nije dosudio.

                        Comment


                        • Tanko je ovo bilo mada je to i ocekivano jer je igrala prakticno proslosezonska ekipa uz par mladjih igraca i povratnika sa pozajmica itd.

                          Sto se tice dolazaka, Ibra je izgleda resena stvar, navodno ima dogovor sa predsednikom psg da odigra superkup 1.8. i da je posle slobodan da ode u Milan, s tim sto ce mu Milan doci u kucu kod njega da obavi medicinske preglede i da se potpise ugovor. Jer je tako u mogucnosti covek
                          Za odbranu se pominje Garay sada jer ocigledno Roma ne popusta oko Romanjolija, to je odlicno resenje mada su mi ti Rusi mnogo tvrdi na pregovorima a i bogata Valensija je zainteresovana... Cifra 25m evra skroz ok


                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Uzima vam Napoli Romanjolija, dakle Garej ukoliko i njega Rusi budu hteli da puste za neku normalnu cifru, eno ga igra na SK protiv Dinama.

                            http://www.football-italia.net/69414...oach-romagnoli

                            Comment


                            • Kazu 25m evra bi trebalo da ih zadovolji... Meni to skroz korektno kad pogledas kakvim se ciframa gadjaju u danasnje vreme.

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Ja se vala ne bih radovao da Juve dovodi Gareja za 25 milki, mada da sam na vašem mestu, s obzirom kakvi su vam "stubovi" odbrane možda bi mi i bilo milo i ništa manje drago.

                                Ovo mene raduje, 99,99% dolazi u Seriju A, samo je pitanje Lacio ili Fiorentina !?

                                http://gianlucadimarzio.com/en/eng/f...avic-tomorrow/

                                EDIT: I još jedan mladi Srbin

                                http://mondo.rs/a813457/Sport/Fudbal...-Atalantu.html

                                Nzm samo koliko će braniti ove sezone, ali iz pouzdanih izvora znam da se radi o odličnom talentu.
                                Last edited by Brajkula; 19-07-15, 12:52.

                                Comment

                                Working...
                                X