Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je zavrsio kad je trebao da zavrsi prije mjesec dana, nista tu ni Real ni Barca ni Bayern ne bi mogli, jednostavno je mogao biti brzi.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Fazon je u tome da nije mogao tada jer je i Juve cekao da skroz kompletira sastav da bi to mogao uraditi i zaganjati igraca na poziciji 10...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ok,nisam verovao da cu ovo reci ali izgleda da ce ipak Vidal otici,ja sam uvek govorio da su sve te spekulacije samo novinarska patka,pogodih za Arsenal i Real ali izgleda da je Bayern bas zagrizao i pominje se cifra 40 m + bonusi sad neko kaze cak i 35 + bonusi ali viecemo kada bude ozvaniceno.Paratici je odbio da odgovori na pitanje novinara o mogucem transferu tako da je to verovatno gotovo.Nadam se da ce za ove pare Marota uspeti da dovede zeljno pojacanje u vidu Iska pa 5 mesta prazno pa tek onda Oskar i Gece.Voleo bih iskreno Iska.
        Nemojte sada Wengera prozivati,lik je doveo Sanceza i Ozila u ekipu,dao silne pare za njih pricali ljudi skrtica.Ja vam kazem da u opste nsu bili ozbiljni razgovori oko Vidalovog transfera,vec je to bila izmisljotina samo.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Vidal je bio meta Wengeru prije samog pocetka prelaznog roka. Cak i prosle godine se raspitivao za njega, ali od toga nista nije bilo tada. Cak ga je i javno pohvalio.

          Ove godine je Juve sredio vezni red relativno jeftino, a naprijed su doveli poprilicna pojacanja i potrosili 90m eura ako se ne varam. Italijani nisu finansijski jaki kao sto se misli, pa moraju da prodaju da bi doveli igraca.

          Posto Alegri prica vec dugo da hoce ofanzivniji Juventus, bilo je jasno da ce ili Pogba ili Vidal ici ovog ljeta. Posto Pogba ima duzi ugovor, a i mladji je, plus ga Barca hoce, a ima faktora i u Kataloniji koje sprecavaju taj transfer ove godine, logicno je bilo da ce Vidal ici.

          Eh sada, zasto je cijena oko 30m funti, odnosno 40ak m eura, tu je uracunato njegovo budalesanje van terena, preostale dvije godine ugovora i historija povreda, kao i cinjenica da niko za njega nece dati cifru koliku je City dao za Sterlinga.

          Eh sad Arsnal jI bio blizu, na bi se zaljetali ozbiljni novinari iz Cadena Cope-a i objavili ekskluzivu da je skoro pa gotov transfer u Arsenal da nije bilo interesa i kontakta, plus Felicevic je bio okolo Arsenala mnogo u vrijeme Fa kupa. Prica oko Reala je bila meozbiljna, jer su to vecinom objavljivale nepouzdane novine u Spaniji.

          Sad sto se tice same prodaje igraca, klub obavjesti agenta koji su uslovi prodaje i onda agent uzme telefon i pocne da zove okolo klubove. Kada se sve dogovori onda se sredi papirologija i to je to.

          Sto se tice samog Juventusa, oni bi htjeli Gotzea, ali za to. Ne postoji ni promil sanse, jer pod jedan preskup je, pod dva nece Bayern prodavati vise igraca ovog ljeta.

          Najvjerovatnije ce uzeti Draxlera koji ima klauzulu od 32m funti, ali posto je momak bio ispod ocekivanja zadnju sezonu moze ici po cijeni po kojoj su prodali Vidala.

          Uvijek je bilo prodat ce Vidala da probaju uzet Oscara ili nekog pribliznog.


          Ovo su moje pretpostavke uglavnom, nikakve izvore ja nemam, niti cu ih imati u skorije vrijeme.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by conviction View Post
            Ovo izgleda bas ozbiljna prica za Vidala i Bajern, a sasvim ok ovaj novac koji nude Bavarci. Ne volim unaprijed bez osnova pricati sta ce se desiti ali cijenim da je ovo poslednji prelazni u kom Juve moze dobiti ovoliko za Artura.

            Ma nerezonski pricati i porediti pojedinacne transfere u danasnje vrijeme a i inace, kada uzimas mladog igraca odmah dijelom placas i eventualni potencijal tog igraca odnosno ono sto bi on jednog dana mogao postati.
            Ovo ja pričam od priče Real i Vidal, realno čovek je tu 4 godine već dao je previše klubu i red je da se i njemu izađe u susret da se okuša u nekoj drugoj sredini, te da klub ako ovog leta ne uzme iole ozbiljne pare za njega, on odlazi nakon dve sezone kada mu izađe ugovor ili sezonu pre za cirke 15-20 miliona.

            Ako Vidal ode to je znak da Juve dovodi još jednog igrača u veznom redu, konkretno na poziciji klasične italijanske desetke, samo daj Bože da to ne bude Oskar.....dok se stidljivo pominjao i Ozil, mada je to teška meta, nemoguća....

            Comment


            • sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Dobar si ti pretpostavljas a novinari jucer napisali koje su mete .
                Last edited by soe; 16-07-15, 22:32.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by soe View Post
                    Dobar si ti pretpostavljas a novinari jucer napisali koje su mete .
                    Ma govorim ja ima 2 mjeseca sta radi Juve, nisam znao koje su tacno mete, ali je logicno. Evo pise DiMarzio da ce uzeti Draxlera na posudbu plus opcija da ga otkupe.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Najjacu pricu vodi Juve u ovom prelaznom roku, sto se ovih najjacih liga tice. Jos tog Drakslera i nekog beka i top ekipu imaju. Jedino mi se ne svidja sto su dali sansu Zazi, a ne Berardiju.

                      Comment


                      • Originally posted by Princ View Post
                        Najjacu pricu vodi Juve u ovom prelaznom roku, sto se ovih najjacih liga tice. Jos tog Drakslera i nekog beka i top ekipu imaju. Jedino mi se ne svidja sto su dali sansu Zazi, a ne Berardiju.
                        Diskutabilno je i to, pustili smo glavne igrače od prošle sezone - Tevez, Vidal i Prilo, videćemo na šta će tim bez te trojke da liči. Mada ajde ruku na srce Pirlo sem što je otac svega na palteni, fizički više ne može da parira ozbiljnom fudbalu, dok odlazak ove dvojice je peh. Plejmejkera kao Pirlo nemamo trenuto, što se popravlja dolaskom neke jake 10-ke, iza iste Pogba-Markizio-Kedira je vrh vrhova i klasika jak napad.

                        Dibala je upitnik, velika investicija, ali opet videćemo kako će on igrati u velikom klubu velike mečeve, plus imperativ pobede uvek nad glavom....

                        Ipak, kada se zamisliš izgleda kao da uprava zna šta radi, planski svaki transfer odrađen, tako da tvoj početak posta, mislim na prve dve reči, ipak sa ove tačke glediša i ima nekog osnova....ali rezultati će na kraju suditi.

                        Npr. gledao sam Inter, uopšte nije tim za potcenjivanje, pogotova kada dole namestiš pridošle štopere i beka.

                        Jedva iskreno čekam početak lige.....s tim što predviđam neki krah Rome, tipa 5. mesto, onako na instikt.

                        Comment


                        • Koliko sam ja ispratio, bolje je Juve igrao dok je Pirlo bio povredjen ove sezone, jbg. , uzele godine maha. A i sve si rekao sto se tice pleja. Ja sam bas i ocekivao odlazak Vidala u Arsenal jer dolaskom Kedire i dalje je falio taj neko da zameni kreativnu ulogu Pirla, a sa tim nekim bi se javio visak u vezi. Ali ode u Bajern . Jeste hendikep bez Teveza i Vidala, ali u Juventusu je stvorena ta neka zdrava sredina, ko god dodje, on eksplodira, tako da ne sumnjam da ce se neko drugi istaci u prvi plan, a i kako su krenuli svi da se pojacavaju u Italiji, nema od ovoga trenutka bolje vreme da se napravi taj neki mali remont jer dok Milan i Inter sastave kockice, uzima Juventus i sledece sezone titulu. A vec one tamo sezone ce biti ozbiljna konkurencija.

                          Comment


                          • Opa, izgleda da ce Gotze u Juve, a ako se to ne desi, vjerovatno je Draxler opcija.

                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ako dodje Gece u Juve ima da bude haos
                              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                              Comment


                              • GdS:Götze, Juventus get the all-clear from Bayern to negotiate with the player
                                Dooooođi Gece Mario. Dooooođi.

                                Comment

                                Working...
                                X