Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovdje isto palo neko opustanje jace prirode...

    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Uvek sam sebi postaljao pitanje ko je osoba koja ih slika ili preciznije kojeg li je pola ?

      Comment


      • Onda su ova dva lika gore vrlo verovatno homoseksualci. Pu pu ne daj bože, to samo brat gokara izmišlja.....

        Comment


        • Moj brat Ervin Zukanovic potpisao za Sampdoriju...

          Bravo majstore iz godine u godinu samo progres kod tebe,samo nastavi
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ide ponuda 30 mil + bonusi.

            Comment


            • Prihvatiće to Roma, a što i ne bi. Lepi novci za igrača u Romi ne bi ni igrao u prvih 11.

              Comment


              • @ Head

                Ako private ocekuj Dzeku u Romi.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  @ Head

                  Ako private ocekuj Dzeku u Romi.
                  Džeko će najverovatnije preći u Romu iako se ne proda Romanjoli. A ako ga prodaju to će samo da ubrza proces.

                  Ja bih prihvatio tu ponudu od 30 bez razmišljanja.

                  Comment


                  • Ako dodje Rondon onda nista od Dzeke.

                    Last edited by Rossonero; 15-07-15, 16:28.

                    Comment


                    • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                      Džeko će najverovatnije preći u Romu iako se ne proda Romanjoli. A ako ga prodaju to će samo da ubrza proces.

                      Ja bih prihvatio tu ponudu od 30 bez razmišljanja.
                      U kom smislu da ubrza ? Ako se ima para onda nema tu šta da se uspori ili ubrza ide se ka realizaciji, pogotovo jer ja nisam izvalio da Roma ima neku veću konkurenciju za dovođenje Edina.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        U kom smislu da ubrza ? Ako se ima para onda nema tu šta da se uspori ili ubrza ide se ka realizaciji, pogotovo jer ja nisam izvalio da Roma ima neku veću konkurenciju za dovođenje Edina.
                        Nema.

                        Otkupljene se neke polovine ugovora, otkupljeni su neki igrači koji su bili na pozajmici. Meni sve izgleda da nema. Previše se oteglo ovo oko Babe i Džeka, nikako da padne dogovor a preko mesec dana se pregovara.

                        Comment


                        • Polako, tek je počelo.....to kad se natežu oko jednog evra ima da bude 101 prevrat, hoće pa neće, pa hoće i na kraju dođe neki drugi igrač

                          Tako je Juve radio do ove sezone, posle dužeg vremena da nema tog natezanja, već se zna ko se dovodi i sve ide kao po loju, bez cimanja...

                          EDIT: Inače gledam Inter, izašao u dobrom sastavu, Kongdobia tu, jak ko stena, pas bez greške, odlično pojačanje. Inače pederi ovi Karpi brane se sa 11 igrača na prijateljskoj. Ali evo Ranokija istera sa linije...

                          EDIT 2: 1:1 kako očajna odbrana Intera Ranokija-Žesus i neki De Marko na beku.
                          Last edited by Brajkula; 15-07-15, 17:27.

                          Comment


                          • Hoće Romanjoli među top% najplaćenijih

                            Comment


                            • Kakvo je ovo prosipanje 30 miliona za Romanjolija,a pominjalo se da ce za istu cifru Vidal otici,pa kako se posle ne nasmejati na ovakav fudbal
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ne mora da znači, jeste mnogo, ali ako se razvije u neku zver a ima potencijala....

                                I PSŽ je Markinjosa platio 30 milki nakon samo jedne iole ok sezne Seriji A i eto nije ispalo toliko loše....

                                Ma nisam pametan ovaj transfer i valja i ne valja....zavisi kako se gleda, ali je u svakom slučaju mačka u džaku.

                                Ako se uopšte i realizuje...

                                Comment

                                Working...
                                X