Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mladi igrac sredine terena, Daniele Baselli presao je iz Atalante u Torino.Ugovor do 2019. godine.

    Comment


    • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

      Comment


      • Comment


        • Comment


          • Mladi Svedski fudbaler,Oscar Hiljemark presao je iz PSV u Palermo.Potpisao je ugovor sa novim klubom do 2019. godine.

            Comment


            • Mislim da je ovo zadnja ponuda sto se tice malog Romagnolija.

              Comment


              • Mozda malo preteruje Roma mada je to meni odlika stabilnog kluba, ne posustaju jer ne moraju da ga prodaju...
                Citao sam jutros da smo poslali 19m Monaku za Abdenura dok oni traze 23 i da je resenje na vidiku zbog uspesnih pregovora oko El Saravija... I bilo bi to ok da nije potpun nonsens jer smo ispunili kvotu od 2 igraca van EU

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Kratko i jasno Sabatini je rekao 30 mil i Romagnoli moze da ide.

                  Comment


                  • Mnogo je 30 mada je potencijalno najbolji defanzivac Serie A i to u bliskoj buducnosti

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Slazem se da je mnogo 30 mil , ali mali ima tek 20 godina i veliki je potencijal.

                      Ali jbm li ga kada se moze dati 25 mil , valjda se moze jos 5 mil dodati i zavrsiti ovaj transfer.

                      Meni bi bilo mnogo drago da dodje pogotovo jer je Italijan.

                      Spoiler
                      Last edited by Rossonero; 14-07-15, 13:20.

                      Comment


                      • Evo milanchannel prenosi da je 25m poslednja Galijanijeva ponuda i da nece ici dalje...
                        Po meni Glik pun pogodak ako cemo vec da pazarimo iz Torina, za Maksimovica je Barezi

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Ista takva prica bila je kada je Milan ponudio 22 mil da je to zadnja ponuda.

                          Comment


                          • Ma sta to pricas Andrea,ne znas ti nista ne vidis dobro

                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Reports in Spain suggest that Roma are close to agreeing a loan deal with Atletico Madrid for full-back Javier Manquillo.

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                Mnogo je 30 mada je potencijalno najbolji defanzivac Serie A i to u bliskoj buducnosti

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                Dobar je i Rugani, da ne preteramo

                                Comment

                                Working...
                                X