Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice transfera tata je tu nema sta

    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Mozda sam i ja na necemu jer ne zelim da vjerujem u ovu vijest.

      Comment


      • Evo, ubi me ako ovo ne znaci da Ibra dolazi, mada je po meni ovo cist idiotluk Milana.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nesto se desava to je sigurno,a evo sad kaze cijena 18-20 miliona eura

          Milan ce izgleda igrati 4312,a ja tu stvarno ne vidim mjesta za Faraona osim nekad s klupe da uleti...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Freshman View Post
            Evo, ubi me ako ovo ne znaci da Ibra dolazi, mada je po meni ovo cist idiotluk Milana.
            Spoiler

            Comment


            • Ma rekao Miha da ce ga probati na veznog, on ce biti ova 10-ka iza dvojice napadaca, tako da bi verovatno bilo mesta, ali kako bi se on tu snasao, nisam siguran.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ma ja mislim da je to Miha slagao

                Milanu treba Ibra koliko god ljudi pricali suprotno...on donosi instant uspjeh i to je ono sto ovom Milanu treba pa tek kasnije mogu pricati o mladjima,strpljenju itd
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Koliko god bi oca opet volio da vidim u crveno-crnom dresu , isto tako ne bih zelio da Faraon napusti Milan.

                  #jebeludzbunjenog

                  Comment


                  • Za 20 miliona neka ide ni ne vredi vise, bio je talenat ali nije se razvio na pravi nacin... Bolje on da ide zbog Ibre nego Mastour koji nije ni dobio sansu a obecava vise nego EL92 u njegovim godinama

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Ma ja mislim da je to Miha slagao
                      A mozda ide zbog frizure.

                      Mogu oni tu da dovedu Ibru i bez ovog transfera Faraona, pa on je idealan second partner u napadu, mada treba tu i Bacca da igra, pa neka ga i proba Miha iza ove dvojice.
                      Adriano mi se cini kao back up igrac, sto i jeste njegov kvalitet generalno.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Freshman View Post
                          Evo, ubi me ako ovo ne znaci da Ibra dolazi, mada je po meni ovo cist idiotluk Milana.
                          Zašto ? Pa Faraon brat evo već dve godine čovek povređen, zaboravljen da postoji. Možda jedino ako si mislio na činjenicu da su nekada davno mogli da uzmu veće pare za njega, ali isto tako nekada davno je i baba bila devojka....

                          Eto ih 20 milki za štopera - najverovatnije Romanjolija malog bratića.

                          Comment


                          • Giampaolo Pazzini kao slobodan igrac presao u Hellas Veronu.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Zašto ? Pa Faraon brat evo već dve godine čovek povređen, zaboravljen da postoji. Možda jedino ako si mislio na činjenicu da su nekada davno mogli da uzmu veće pare za njega, ali isto tako nekada davno je i baba bila devojka....

                              Eto ih 20 milki za štopera - najverovatnije Romanjolija malog bratića.
                              A Šaravi mi je nekako sličnog karaktera kao i Ljajić a znamo koliko problema su imali on i Siniša još u Firenci.

                              Ne znam da li je istina da je Berluskoni urgirao da se produži ugovor Meksesu što Miha navodno nije hteo ali znam da će morati da se sluša gazda Silvio.

                              I još jednom

                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X