Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam i ovog Murilla na Copa Americi, Kolumbijca sto su doveli iz Granade mislim, deluje kao skroz korektan, stavise odlican stoper. Dolaskom Mirande, prakticno su resili mozda najgori deo tima.

    Ne treba vise naglasavati kakav posao radi Inter ovog leta, i meni je zaista zao sto nisu i Imbulu zavrsili, i sto je Porto dao bolju ponudu. Sa njim, i eventualno Cuadradom, to bi bio jedan zaista fantastican tim.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Propao deal Gervinha u Al Jaziru zbog potrazivanja Gervinha. Pored plate, covek trazio da poseduje privatnu plazu i helikopter.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • https://twitter.com/SerieA_TIM/statu...703872/photo/1

        Lopta kojom ce se igrati ove sezone.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Mozda podjednako losa kao ona za PL

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ma bezi,roze derpe boja
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Mislim da je čak i ista kao i za PL. I kao što napisah i tamo, odvratno da odvratnije ne može da bude...

              Bar će im se slagati sa kopačkama, pošto većina sad i nosu tu "IN" boju. Gledaš fudbal koji se igra u roze dresovima i roze kopačkama i roze loptama. Šta je sledeće, roze prečke i stative i linije.... Kakvo je manekenisanje postao fudbal....PU!
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Boja je bar meni najmanji problem,stavise volim je i nosim je cesto ali sam dizajn mi je los i izgleda mi jeftino nekako kao neka kopija... I ima taj taman deo kod PL crveni cini mi se ovde roze

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Ne znam, suviše sam izgleda primitivan. Ne mogu da razumem muškarce sa roze kopačkama, jednostavno ne mogu...
                  Kad sam video Real u komplet roze dresovima, zamalo nisam overio...

                  Što se tiče dizajna, totalno se slažem. Izgleda kao nešto sa pes 05, kad je grafika bila loša...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Ma bezi,roze derpe boja
                    Kada smo vec kod roze boje



                    Comment


                    • Ne staj mi na muku,nadam se da ih nece oblaciti preodvratni su.
                      Imali su roze i pre par godina,jos je tad bio to gostujuci dres,prosle sezone zeleni sam cak i mogao da svarim ali roze nikako.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Only paperwork left to complete move of Martin Montoya (24) to Inter Milan. The player will undergo medical tests on Thursday. [dimarzio]
                        Montoya joins Inter on two-year loan (second depends on games played) worth 1+1M. 6M buy option (obligation if number of games played) [dm]
                        I ovo ce uskoro biti zvanicno.

                        Comment


                        • Roze boja, boja pobednika u Italiji.

                          Comment


                          • sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Ne staj mi na muku,nadam se da ih nece oblaciti preodvratni su.
                              Imali su roze i pre par godina,jos je tad bio to gostujuci dres,prosle sezone zeleni sam cak i mogao da svarim ali roze nikako.
                              Ali zato prva garnitura vrhunska, vuče na Partizanov dres

                              Comment


                              • Originally posted by Princ View Post
                                Ali zato prva garnitura vrhunska, vuče na Partizanov dres
                                Ipak će Brajkula da forsira roze

                                Comment

                                Working...
                                X