Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ode otac u MLS.

      Andrea Pirlo will end his Juventus adventure and sign with New York City FC next week, according to ESPN.




      Last edited by Rossonero; 28-06-15, 14:55.

      Comment


      • Uvek ce biti igraca poput Pazzinija,Amaurija,Jakvinte,Boriela koji ce leskariti u nekom jakom klubu i imati primanja WC igraca.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Uvek ce biti igraca poput Pazzinija,Amaurija,Jakvinte,Boriela koji ce leskariti u nekom jakom klubu i imati primanja WC igraca.
          To i jesu WC igrači

          Spoiler

          Comment


          • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kad procitam vesti ovih nasih "novinara" tacno mi se s..e od muke.
              U ostalom,pogledajte...

              http://www.mozzartsport.com/vesti/kr...e-pogba/109264

              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Pukla kicma mozda ce biti +10 na kraju sampionata za Juve a ne 15 i vise kao do sad

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • I na kraju kad Vidal sam izjavi da nema nista od transfera onda ce ici naslov tipa:

                  "OBRT,Vidal ipak ostaje?!"

                  Evo sad citam Juve hoce da "uzme" Kovacica Interu hahahahhaha
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Pogba ce u Barcu, ali sljedece sezone.

                    Alegri hoce Oscara ili Iska i zato je logicna prodaja Vidala, a vec ste potrosili silne pare, bez nekog zavaravanja da Juve pliva u parama, jos su Tevez i Pirlo otisli za dzabe.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ma hajde molim te 30 miliona za Vidala,smesna cifra.Mnogo gori igraci su placeni vise,ispod 50 ga ne bih pustio.
                      To sam i ja cuo,Barsa ga rezervisala za sledecu sezonu,iako je City nudio ogromne pare.Pogba zeli u Barsu pre nego u City,a Raiola zeli u City zbog novca naravno.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Nije imao neku neverovatnu sezonu,mnogo oscilacija u igri i nekako nervozan tokom veceg dela sezone praceno brojnim kartonima ali opet sa danasnjim cenama 30 miliona je smesna cifra za takvog igraca... Toliko danas kostaju klinci sa jednom dobrom sezonom iza sebe

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Dobro ako bude u funtama to je skoro 50 miliona eura sto je ekstra cijena ako do toga uopste dodje,a ja sumnjam da ce ici iskreno...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • To je 41M eura, sto je i dalje smesna suma. Ne moramo da ga prodajemo, ako bude bilo prodaje, Arsenal nam je najmanja briga.

                            A Pogba moze da ide kad god hoce

                            Comment


                            • 42,6 miliona eura je 30 miliona funti s tim sto ce izgleda jos da skoci kad si vec poletio da ispravis
                              Last edited by AK47; 29-06-15, 13:55.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Pa da je lik mladji, imao bi i mnogo vecu cenu, ovako je cena sasvim ok u odnosu na stanje na trzistu.

                                Comment

                                Working...
                                X