Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oficijelni sajt Napolija objavio detalje oko Higuaina, te su spomenuli da nece nigde Pipita ako neko ne plati 94m evra, ili 66m funti, koliko iznosi klauzula.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Stigle su neke ponude navodno koje normalne,ali ona budala nije normalna

      ADL naravno
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Nema zajebancije sa De Laurentisom , ovako i treba kada vidim kakvi igraci vrijede 40-50 mil..

        94 mil , izvolite..
        Last edited by Rossonero; 26-06-15, 13:27.

        Comment


        • Na kraju ce ga prodati za polovinu od te sume.

          Comment


          • Comment


            • Stigao i Imbula,gazi Interica ovaj transfer rok
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Ja ne govorim o tome koliko je on kostao Romu,to je jasno,vec o njegovoj vrednosti u teoriji ako znamo da je pola njegovog ugovora kostalo 8.5 miliona... Onda dete nekog kluba koje postane zvezda ne vredi nista jer ga oni nisu platili,njegov ugovor je vec njihov... Milan je platio mnogo to stoji,da li ce se isplatiti to ne znam... Cena je manja od 20,tih 20 je sa bonusima u slucaju plasmana u LS sto je mnogo daleko za Milan u ovom trenutku

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                E pa to je vec drugo,nismo se razumeli lepo
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Don Roberto
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Nema veze sa Serie A ali moram da spomenem kralja kakav je predsednik Porto-a koji odbija uopste da pregovara sa atletiko madridom oko martineza,jer ne zeli da krsi dzentlmenski sporazum sa Milanom koji je prvi stupio u pregovore za dovodjenje ovog igraca.
                    Tako je ovaj transfer za sada blokiran,nadam se da nece pronaci resenje a naravno da ga ne zelim u Milanu ni po koju cenu

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Comment


                      • Dobra ponuda za Torino, prihvatio bih lako...


                        A Imbula se navodno plaši konkurencije u Interu! A možda je i neki drugi razlog... Muke, muke
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Comment


                          • Hhahah daj bre covece Darmian jeste dobar bek ali ajde molim te 2 igraca i 10 miliona za njega,pa Zorzinjo kosta jedno 6-7 i Zapata jedno 6-7 miliona znaci ispada da je Darmianova cena 24 miliona?
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Šta se desi sa tim Žoržinjom, od jednog od najvećih talenata lige spao dotle da ga nude u zamenu za beka.

                              Inače, ja i dalje mislim da je on kvlaitet, da je prešao u Juve isplivao bi on, vrh bi bio....ovako od kada je došao u Napulj neka mini tenzija oko njega, te ga ne registruju za LE, te ono, te ovo....te igra onaj Španac poluraspali pre njega, te levo, te desno....

                              Comment


                              • Trener Shakhtara Lucesku izjavio kako nece dati Luiz Adriana bespaltno,zele 8 miliona evra i nece ga dati jeftinije ovog leta... Roma i Milan su pokazali interesovanje i po mom skromnom misljenju treba da plate 8m jer zaista vredi

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X