Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav glup potez,prodati Berardija za 10 a otkupiti ga za 18 sledece godine,nesto slicno kao sto je Real uradio sa Moratom.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Polovinu je prodao Juve za 10m. Ako gledamo računski, na papiru onda Berardi košta 20m a Juve ima pravo kupovine naredne sezone za 18m...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Prema informacijama iz Italije, Milan i Roma su sve dogovorili oko prelaska veziste Andree Bertolaćija na San Siro. Mladi Italijan je eksplodirao prethodne sezone u Đenovi i bio jedan od najboljih veznih fudbalera u ligi. Još na kraju sezone ga je Milan označio kao jednu od glavnih meta u prelaznom roku.

        Ipak, nedavno je Roma vratila Bertolaćija iz Đenove. Tačnije otkupila je za 8.500.000 evra drugu polovinu njegovog ugovora, pošto je prva veća bila u njenom vlasništvu. Bertolaći je Romino dete, ali je šansu dobio i iskoristio tek u Đenovi kada je klub sa Marasija kupio polovinu njegovog ugovora Za 1.000.000 evra. Roma ga je sada vratila, ali ne računa na njega i odlučila je da ga proda Milanu i da lepo zaradi. Visina transfera će iznositi 20.000.000 evra, a igrač će na San Siru zarađivati 2.000.000 evra po sezoni.

        Dolaskom Bertolaćija je oduševljen i Siniša Mihajlović.
        “Sviđa mi se, voleo bih da ga treniram”, rekao je Mihajlović sinoć.

        Hhahhahahah 20 miliona za Bertolacija,gde je otisao ovaj fudbal,a po vestima se pominje da ce Juve prodati Vidala za 30 hahahhaha krajnje smesna cifra,ako ovaj lik kosta 20 miliona Vidal ide na 50 lagano.
        Neshvatljiv potez uprave Milana.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ajd sve, ali gde 2M net plata

          Comment


          • Ocajnicki potez jer ih svi moguci igraci odbijaju pa moraju da se okrenu ovakvim likovima i to da ih preplate...

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Tu je Roma obavila odlican posao kupila za 9 prodala za 20.
              Ostaje da se vidi hoce li doci Witsel i Bacca posto se pominju najvise ova 2 imena,ako Milan ne dovede nijedno "poznatije" ime onda ne znam kako misle da izbore Evropu sledece sezone.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Najvece pojacanje za Milan sto se tice sljedece sezone je ova vijest.

                Last edited by Rossonero; 26-06-15, 11:42.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Tu je Roma obavila odlican posao kupila za 9 prodala za 20.
                    Ostaje da se vidi hoce li doci Witsel i Bacca posto se pominju najvise ova 2 imena,ako Milan ne dovede nijedno "poznatije" ime onda ne znam kako misle da izbore Evropu sledece sezone.
                    Roma je otkupila drugu polovinu ugovora za 8.5m tako da je prakticno to igrac od 17 placen 20...
                    Jedan dobar napadac mora da dodje,da li ce to biti Bacca ili neki drugi videcemo,sto se tice Witsela sumnjam u njegov dolazak,Milan nudi 25-30m,Zenit trazi 40+ tako da ce tesko doci do dogovora a i traze ga mnogi klubovi spremni da mu ponude jaci ugovor i LS

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Witsel

                      Idemo dalje!

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        Roma je otkupila drugu polovinu ugovora za 8.5m tako da je prakticno to igrac od 17 placen 20...
                        Jedan dobar napadac mora da dodje,da li ce to biti Bacca ili neki drugi videcemo,sto se tice Witsela sumnjam u njegov dolazak,Milan nudi 25-30m,Zenit trazi 40+ tako da ce tesko doci do dogovora a i traze ga mnogi klubovi spremni da mu ponude jaci ugovor i LS

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        Pa nije 17,posto je on bio vec Romin igrac ali je Djenova za milionce otkupila deo ugovora,pa je onda Roma taj deo kupila za 8 miliona tako da ja mislim da nije kostao 17 miliona,ispravi me ako sam pogresio meni je to nekako logicna prica

                        Mnogo je 45 miliona za Witsela...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ako kupis pola necega (ugovora) za 8.5 onda znaci da ceo vredi 2*8.5

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Ali prva polovina ugovora je vec bila Romina,to je njihov igrac
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ja ne govorim o tome koliko je on kostao Romu,to je jasno,vec o njegovoj vrednosti u teoriji ako znamo da je pola njegovog ugovora kostalo 8.5 miliona... Onda dete nekog kluba koje postane zvezda ne vredi nista jer ga oni nisu platili,njegov ugovor je vec njihov... Milan je platio mnogo to stoji,da li ce se isplatiti to ne znam... Cena je manja od 20,tih 20 je sa bonusima u slucaju plasmana u LS sto je mnogo daleko za Milan u ovom trenutku

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Fabrizio Romano ‏@FabrizioRomano 13m13 minutes ago

                                #Inter accordo con Montoya e ora ultimi dettagli col Barça:
                                ....
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X