Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pominje se i Salah i to mnogo vise nego Cuadrado. Cak je i Alegri rekao da ce od sledeceg transfera zavisiti da li ce igrati sa krilima.

    Comment


    • Furao je i Max u Milanu 4-3-3,verujem da ce i ovde probati ako uspe da dovede nekog dobro krilnog igraca.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Rekao sam sebi nakon 2 propala transfera da necu nista pisati ali ajde...
        Po mnogim Italijanskim i Belgijskim medijima se provlaci kako je Witsel veoma blizu potpisivanja 3-godisnjeg ugovora sa Milanom... Cena 25m + 5 bonus.

        Edit: zaboravih da napisem,kazu da bi vec danas sce moglo biti reseno
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Ekstra igrac i odlicno pojacanje,a ustedjeno 10,15 miliona od onog eventualnog transfera
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • dobar je ovaj,pouzdan za te igrače iz Belgije,pratim ga odavno

            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Moze Witsel..

              Idemo sada na El Matadora.

              Comment


              • Malo spekulacija

                Comment


                • Originally posted by Miletić View Post
                  Rekao sam sebi nakon 2 propala transfera da necu nista pisati ali ajde...
                  Po mnogim Italijanskim i Belgijskim medijima se provlaci kako je Witsel veoma blizu potpisivanja 3-godisnjeg ugovora sa Milanom... Cena 25m + 5 bonus.

                  Edit: zaboravih da napisem,kazu da bi vec danas sce moglo biti reseno
                  Originally posted by AK47 View Post
                  Ekstra igrac i odlicno pojacanje,a ustedjeno 10,15 miliona od onog eventualnog transfera
                  Nije da hejtujem ali ja sam se iskreno obradovao kada je Juve odustao od njega, verovatno Vidal/Pogba ostaje pa eto....nzm što, nekako mi nije igrač za najvište domete, tipa ušati trofej.

                  Inače, glavna vest današnjih italijanskih medija je borba Juvea i Intera oko Salaha/Kvardada.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Nije da hejtujem ali ja sam se iskreno obradovao kada je Juve odustao od njega, verovatno Vidal/Pogba ostaje pa eto....nzm što, nekako mi nije igrač za najvište domete, tipa ušati trofej.

                    Inače, glavna vest današnjih italijanskih medija je borba Juvea i Intera oko Salaha/Kvardada.
                    Ni Milan vise nije klub za najvise domete nazalost,polako se ide ka vracanju u vrh... Po meni ok pojacanje,nista losiji od Kondogbije,makar vise dokazan i iskusniji igrac mada je dostigao svoj zenit cini mi se dok Kondogbija ima mesta za napredak...
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Comment


                      • Druga polovina Najngolana je otkupljena za 9m €. Eto, a pominjalo se da će Roma platiti i do 20 miliona za drugu polovinu. Mag je Valter Sabatini, mag.

                        Comment


                        • Kad dovede postenog spica i ja cu potvrditi da je mag,ovako mi je veoma dobar trgovac
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Stiže špic sigurno ovog leta. Neki Baka, Džeko, eventualno Benteke, mi se crtaju. Baka najverovatnije.

                            Comment


                            • Dzeko ima ogromnu platu nece ljencina da ide,on,Kolarov i Jovetic zaradjuju brdo love samo leze na parama i boli ih cosak sto ne igraju

                              Bacca bi bas fino legao...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Inter has made a new proposal to Marseille for Imbula (loan with option to buy) even after landing Kondogbia (Di Marzio)
                                Ne odustaje Inter od Imbule.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X