Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2015/2016 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Ma kakav bre Jovetic, pored toliko dobrog posla kojeg smo obavili treba sada dovoditi Jovetica i dati mu 10-ku. Ma nema sanse, odbijam da poverujem u tako los potez.

    Vrsaljko se spominjao od bekova, mada on igra desnog beka. Moze i levog, ali desna strana mu je jaca. Moja zelja je Darmian iz Torina, ali ko zna koliko ce traziti Torino, verovatno bi nas odrali i zbog toga jos uvek nema ponude.
    Darmiana procenjuju na 20 milki, mnogo s obzirom da smo Lištajnera svojevremeno platili 12 npr.

    Jovetić i ne bi bio toliko loš posao kada bi nam neko dao garanciju da neće pola sezone da presedi povređen, mada s obzirom da ja cenim da će Dibala u tandemu sa Moratom da se razvije u zver, da će za dve sezone biti jedan od najtraženijih igrača na planeti, tipa da nas Reač pritiska ponudama od 80 do 100 miliona, Jovetič je nepotreban.

    Mada u celoj priči ulogu ima i pitanje koju ćemo formaciju dogodine da igrmao.

    Originally posted by bice View Post
    Padoin moze da pokrije i levo i desno bez brige momci
    Vraca se Kwado brat na levom beku.
    Pirlo juce bio u Njujorku sa predsednikom Sitijeve filijale tamo i najverovatnije ide.
    Čitao sam jutros da Pirlo ide u MLS od februara, a šta će dotle ? Nzm...videćemo, mišljenja sam da njemu ozbiljnog fubdala nema više toliko,a sa druge strane on bi ostao kako bi izborio mesto na EP.

    Ako on ode treba će nam još jedno ozbiljno ime u veznom redu.

    I da ništa se ne pominje u vezi sa Pereirom i Romulom, da li ćemo da ih otkupimo, ovog prvog cenim da hoćemo, a ovog drugog ne verujem jer nije doigrao 200 minuta.

    Comment


    • Kakve su ove novine Gazzetta dello Sport jesu pouzdane uopšte ili su fazon udri brigu na veselje ?
      Gotovo svaki transfer trač u Italiji potiče od njih pa me zanima
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • ja isto ne mogu da provalim njihove novine nikako,ono ovaj Dimarzio,njegov tim su ok,to mi je najsigurnije ostalo mi je sve crna rupa

        verovatno tamo svaki tim ima kakav tviter koji je pouzdan,nego to treba da kopaš po forumima šta ljudi kače
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Nisam siguran ali mislim da Di Marzio piše za Gazetu.

          Comment


          • Comment


            • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

              Comment


              • Dakle za Sky piše...

                Comment


                • da piše di marzio za sky ,ima baš ona njegova sličica,onaj lik iz njegvog tima Fabricio Romano(ako sam dobro napisao) kolko puta pogadja vesti za Čelzi....


                  btw

                  #Fiorentina wants to keep Salah & even paid the €1m fee to extend the loan for next season well before the July 1st deadline (via @DiMarzio)

                  But Salah also has to agree to stay & at the moment he's pondering options which include Atletico, Inter, Milan & Roma. (via @DiMarzio)
                  Chelsea has set the price to sell Salah at €25m, rather than accept a lower offer (via @DiMarzio)
                  #CFC will either keep Salah on loan at #Fiorentina or consider keeping him off the squad should he refuse to stay with Viola (via @DiMarzio)
                  dakle ovo do 1 jula mora da se reši,tj da se vidi da li Fiorentina produžava pozajmicu ili ide na tržište,da se vrati u Čelzi,nema od toga ništa
                  uglavnom,meni je drag igrač iako mi nikad nije bilo jasno zašto ga je Murinjo doveo,nije on tolko dobar na malom prostoru a kako mi veliki broj utakmica igramo protiv bunkera,nema tolko koristi od njega,doduše nije ni dobio prave prilike tako da nismo ni videli da li može da napreduje u tom pravcu al sad šta je tu je

                  inače,siguran sam da je doveden na Murinjovo insistiranje
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Zao mi je zbog ova 2 vidjena transfera Milana ali zbog toga sto se opet ljudi sprdaju sa nama,sa sportskog aspekta i ne toliko... Kondogbia preskup definitivno,nije on jos ni blizu dokazan igrac da bi kostao toliko i dobio toliku platu...
                      Martinez odlican napadac ali 29 godina,jedan ugovor na 4 godine i to je to sto se njega tice,ode ili ga prodas za sitno...

                      Mogu se za taj novac ili cak manje uzeti jaci igraci,alternative kojima se nagadja su mi ok,samo treba videti hoce biti nesto od toga...


                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Kao sto se pisalo pre par dana,Paulo Sousa novi trener Fiorentine,stigla i zvanicna potvrda od kluba

                        Comment


                        • Sad sam citao,Milan izgleda raskida ugovor sa Doyen Sportsom nakon sto nisu uspeli da ubede Kondogbiu da prihvati ponudu Milana iako je on njihov klijent... To je navodno naljutilo Galijanija i nije vise siguran u to da mogu da mu pomognu...
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              Sad sam citao,Milan izgleda raskida ugovor sa Doyen Sportsom nakon sto nisu uspeli da ubede Kondogbiu da prihvati ponudu Milana iako je on njihov klijent... To je navodno naljutilo Galijanija i nije vise siguran u to da mogu da mu pomognu...
                              Pa naravno i ja bih poludeo, čovek ceo život radi taj posao na vrhunskom nivou i onda mu se desi ovo....ko go da je kriv, a da sam ja glavni, da se pitam, da ja sam pravim svoj tim, momentalno bih razjurio krvce. Dogovorim dva višmilionska transfera i oba mi propadnu u danu, a gotovo pa zvanično sve bilo.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X