Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Primeri 2015/16 (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mladi vezista Liverpoola, Luis Alberto presao je na jednogodisnju pozajmicu u Deportivo La Coruña.

    Comment


    • sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Fino se pojacava Deportivo. Mislim da je konacno, nakon dva ispadanja u Segundu u poslednjih nekoliko godina, kao i stresnom finisu zavrsene sezone, vreme da se u skladu sa mogucnostima adekvatno pojacaju kako bi prestali da brinu o opstanku. Fernando Navaro je stigao, Luis Alberto ce igrati na pozajmici, Oriol Riera je otkupljen od Vigana. Iz Rasinga je zimus stigao, a onda do leta na pozajmici ostao talentovani levi bek Saul. Kostarikanski vezista Borhes je otkupljen od svedskog AIK-a i time je potvrdjeno da je zadovoljio na pozajmici u drugom delu zavrsene sezone.

        Sto se spekulacija tice, bilo bi odlicno ako bi uspeli da angazuju Adriana Lopeza nakon njegovog neuspesnog boravka u Portu. Takodje, cekaju se vesti u vezi sa eventualnim dogovorom na permanentnoj bazi sa Lukasom Perezom, koji je u ovoj sezoni u Galiciji igrao kao pozajmljeni igrac PAOK-a.
        Last edited by Bogi; 09-07-15, 17:23.

        Comment


        • Villareal doveo napadaca iz Atletico Madrida,u pitanju je Leo Baptistao.Pozajmljen je na godinu dana.
          Last edited by Radulov47; 09-07-15, 12:36.

          Comment


          • Comment


            • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

              Comment


              • kako sevilja pametno posluje, svaka im cast, konopljanka je odlican igrac
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • Gdje da ides ti kapitenu,gdje

                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                    Comment


                    • Nisu istine ovo sto Sevilla radi u prelaznom roku.

                      Unai Emery

                      Comment


                      • 8 miliona funti ce Sevilla platiti Immobilea izgleda odnosno 12 miliona eura...odlican tim se sastavlja i meni je drago zbog toga.Ciro mi nije nesto drag posebno,ali odradice posao za te pare

                        Nevjerovatna transfer politika ovog kluba,a i igraju za 10
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Mene zanima kako ce izgledati bez Bacce?

                          Ipak svi znamo sta im je on znacio u ekipi.

                          Comment


                          • Ma dobar je meni Bacca,ali recimo meni su vise zapali za oko ostali vjeruj mi

                            Ovaj Vidal je meni sila bio...bekovi su im odigrali vrhunsku sezonu,top ekipa
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Gameiro dzoker s klupe.

                              Comment


                              • Znacio im je Baka puno ali vec sa ovim igracima Emeri ce imati dosta opcija a to je ono sto on uvijek prizeljkuje.

                                Velike zasluge za efikasnu realizaciju ovih a i svih prethodnih transfera Sevilje idu njihovom sportskom direktoru, Ramon Rodrigez Monci.
                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X