Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Primeri 2015/16 (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1 kolo


    2 kolo
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Napadač, Deyverson zvanično je predstavljen kao novi igrač Leventea. Dolazi iz Kölna za 1.400.000£. Potpisao je četvorogodišnji ugovor do 2019. godine.

      Comment


      • Evo jedne interesantne analize igre Real Madrida i stvari koje neodoljivo podsjecaju na losu 2012/2013 sezonu...Mou i formacija 4-2-3-1

        Luka nazalost nije uopste u kondiciji i formi da pokriva ono sto Toni moze momentalno.Juce je Real u prvom poluvremenu ko je gledao imao ogroman problem sa izgradnjom napada i iznosenjem lopte.Problem se javio jer su igraci Milana odlicno to markirali,a falio je igrac na broju 10(Isco,James) da tu loptu pokupi i prenese...



        Katastrofalno pozicioniranje BBC trojca pri napadu Milana,trojac onako vrlo lijeno stoji i otvara u potpunosti prostor Milanovim veznjacima u sredini.Mali Vasquez je pokusavao da to pokrije,ali naravno nije mogao tako da je Milan relativno lako prelazio na polovinu Reala.Inace Ronaldo i Benzema juce vrlo nezainteresovani



        Rafina 4231 se cesto kao sto smo u Napoliju mogli da vidimo u odbrani transformise u 442(Hamsik i Pipita stoje naprijed) dok ovdje vidimo kako Bale pokriva vazduh dok Benzeme i Ronalda nema na mapi i mislim da ce ovo biti problem koji ce najvise Rafu da muci dok sezona ne pocinje.Nece se on moci miriti s ovm situacijom nikako,on je opsjednut dobrim markiranjem i branjenjem prostora



        Vidimo ovdje kako Isco ulazi unutra i trazi loptu,pravi se jedna jasnija vezna linija i olaksava se ta saradnja izmedju istih.Kroos takodjer mnogo,mnogo aktivniji u odnosu na Modrica



        O ovome sam pisao gore i sada se moze vidjeti ta Rafina defanzivna formacija koja je povezana u dvije linije sa 4 igraca sto je sasvim dovoljno da se aktivno brani napad i to je izgledalo u drugom poluvremenu daleko bolje kad su Isco,James i Kroos usli...



        Zivio Jese Rodriguez nadam se da ce igrati prvu postavu u neka doba i evo problema koji cekaju Real Madrid jer ce BBC igrati stalno...raspad sistema bi mogao vrlo lako da se desi u neka doba
        Last edited by AK47; 31-07-15, 22:36.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Realov klinac Jose Rodriguez Martinez presao u turski Galatasaray

          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • S druge strane Jesus Vallejo, najjaci mladi stoper potpisao za Real,kapiten Zaragoze koji ce ostati tamo na posudbi(18 godina decko ima,a kapiten)...zvijer je to u najavi kako cujem nisam mnogo gledao moram priznati samo jedan klip

            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Odlicna kupovina Reala.Steta sto Zaragoza nije izborila plasman u Primeru,da se kali u najjacoj ligi.U svakom slucaju,odlican zalog za buducnost.

              Comment


              • Originally posted by Radulov47 View Post
                Odlicna kupovina Reala.Steta sto Zaragoza nije izborila plasman u Primeru,da se kali u najjacoj ligi.U svakom slucaju,odlican zalog za buducnost.
                Mozda bice kao Varan
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • I ja bih rekao odlična kupovina Reala, gledao sam ga u doigravanju za primeru, frajer je kapetan Zaragoze s 18 godina i baš sam se pitao tko će ga pokupiti od ovih mrcina iz primere!

                  Comment


                  • Kuva se ovo jos od decembra.

                    Po fizikalijama daleko ispred generacije, vrlo odgovoran u svojim zadacima, dug korak, skok igra, pozicioniranje, a i vrlo je opasan pri prekidima. Bas sam ispratio meceve kada je davao golove protiv Las Palmasa i cini mi se Ponferadine, i jos dosta meceva, potpuno je opravdao Popovicevo poverenje.

                    Samo ipak mislim da je Hoze trebalo da dobije novu sansu, barem kroz novu pozajmicu. Odigrao je dovoljan broj meceva ali mu nije pruzeno dovoljno slobode u igri i cesto je premestan sa pozicije na poziciju. Kvalitetan je igrac i mozda je, kada je vec odlucio da ide, za njega bilo bolje da ostane u Spaniji ali svakako ce biti ispracen i u Turskoj, pa da vidimo kako ce se tamo pokazati.


                    Inace, Depor je obezbedio potpis Lukasa Vaskeza pa on od sada u Galiciji nece igrati kao pozajmljeni, vec kao fudbaler plavo-belih. Iz Valensije je na pozajmicu stigao Fede Kartabija.
                    Last edited by Bogi; 01-08-15, 09:05.

                    Comment


                    • Mladi defanzivac, Enzo Roco prešao je iz Čileanskog kluba Universidad Católica u Espanyol. Radi se o pozajmici.

                      Comment


                      • Koke Atletiko i ovu godinu bice opasan is prekida

                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • Mladi napadač Atlético Madrida, Borja Bastón narednih godinu dana provešće na pozajmici u Eibaru.

                          Comment


                          • ABC | The first thing Benítez asked Bale when he arrived at Real Madrid was where he wants to play. Bale's answer: "behind the striker".
                            Najveca ljubav Madrida je ovo trenutno,moj crni Rafa sve mu omoguci...

                            Gledaj opisa ljubimca svega i svacega,gledaj oca najjaceg igraca ....Isco Alaracon
                            SocialRMadrid ‏@SocialRMadrid 3h3 hours ago

                            MARCA | He defends, attacks, creates danger & gives assists. He hopes he will receive a starting spot in Benítez' starting XI.
                            SocialRMadrid ‏@SocialRMadrid 34m34 minutes ago

                            MARCA | Van Gaal insists Man United on trying to sign Gareth Bale. They are willing to pay €122M.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • ACF Fiorentina - FC Barcelona, od 21 sat.

                              Fiorentina XI: Tatarusanu, Rodríguez, Tomovic, Badelj, Pasqual, Joaquin, Valero, Babacar, Roncaglia, Bernardeschi, Ilicic

                              Barcelona line-up (official): TerStegen - S.Roberto Pique Vermaelen Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Rafinha Suarez Pedro

                              Comment


                              • Majstori Valero i Hoakin se poigrase, odbrana uspavana.

                                edit: Sjajni Suarez, vrhunska asistencija Rakitica.
                                Last edited by ognjen; 02-08-15, 20:23.

                                Comment

                                Working...
                                X