Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sky počeo FM da koristi u priči o igračima.



    Comment


    • http://www.fourfourtwo.com/news/ferd...-join-chelsea?

      Ferdinand: Stones would be 'a lunatic' to join Chelsea

      Krenuo čovek da navlači za Junajted ,iš dalje ruke bež od onog filozofa
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Bobby Zamora presao u Brighton & Hove

        Comment


        • Eee Zamora... legenda.
          Mogao je još taj da igra u Premijeršipu. Jeste da su godine, ali osećaj za gol.

          Šta bi sa Čarli Ostinom? Niko ga nije hteo iz Premijera Lol

          Fora mi je ovo sa Sky i FM Lol
          Ladno "work rate" ahahaha

          Comment


          • Sećam se da su ovi iz Njukasla bili zagrejani za njega pa su na kraju doveli Mitrovića ,QPR traži 15m funti za njega(bar tako kruži priča) ,plus išla bi na to i solidna plata.

            Jeste da Englezi sad imaju kintu ali ipak nije to naivna svota,Njukasl jeste dosta potrošio al oni su sa finansijske strane dobro završili sezonu pa im to ni nije predstavljao problem. Ovako,njega bar za sad ne jure ovi "veći" klubovi koji bi mogli to lagano da iskeširaju dok je za ove manje to ipak dobar deo budzeta zato i kontam da se još uvek drže suzdržani ali verujem da će neko već po njega krenuti do kraja prelaznog roka ako ništa drugo ne navataju.

            Votford,Bornmut i Lester kupuju sad i preko što im i više odgovara zbog odnosa funta-evro,juče su čini mi se javili da je Bornmut skoro završio neko krilo iz Francuske

            Malo tu ostaje klubova koji mogu da krenu po njega dok je ta cifra za ove iz drugih liga ipak paprena..vidim i da je QPR izbacio fotku sa Ostinom ali to mi ništa ne znači,oni imaju problem sa FFP i prodali bi ga 100%
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Obično pravo transfer ludilo nastane onog završnog vikenda.

              Inače da, potpuno tačno! Funta-euro kupuju van Ostrva samo tako. Svonsi, Stouk isto.

              Jel od 2016/2017 stupa na snagu novi moćan ugovor o tv pravima?

              Comment


              • Comment


                • Evo ti ,ovi doveli ovog Gradela a mi im dali Acua na pozajmicu,sad ako još jednu sezonu presedi na klupu
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Veliki je posao odradio Bornmut sa Gradelom. On ima skustvo igranja na Ostvrvu, kao i internacionalno iskustvo n najvisem nivou. Imace i motiv vise jer se vraca u klub u kojem je vec igrao. Vrlo dobar fudbaler.

                    Uzgred, Brajton se odlicno pojacava. Gro tima nije naruseno, legenda Bobi Zamora se vratio. Doveli su i iskusnog Tomera Hemeda, zatim mladog Skota Harpera koji je, verovali ili ne, stigao iz mladjih selekcija Real Madrida.

                    Koliko sam video, mladi finski napadac koji dosta obecava takodje je postao akvizicija kluba ciji su navijaci pod konstantnim pritiskom i koji trpe dosta toga na skoro svakom gostovanju, a zna se i zbog cega.
                    Last edited by Bogi; 04-08-15, 13:32.

                    Comment


                    • Bogiev avatar

                      Chuba da izdominira u Cempionsipu
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Akpom na pozajmici iz Arsenala u Hal Siti,nadam se da ce dobiti minutazu.
                        "My sporting hero was Drazen Petrovic,the NBA basketball player,who has killed in a car accident in 1993.He was a good friend,an unbelievable player,and i dedicated my Wimbledon to him."

                        Goran Ivanisevic


                        5 UCL TROPHIES - EUROPEAN ROYALTY

                        JFT 96

                        Comment


                        • Originally posted by mitar_dp3 View Post
                          Akpom na pozajmici iz Arsenala u Hal Siti,nadam se da ce dobiti minutazu.
                          I Akpom i Hayden. Daj i Torala tamo, filijala Arsenala.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Toral je vec otisao negdje u Cempionsip, ne sjecam se tacno gdje.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Toral je vec otisao negdje u Cempionsip, ne sjecam se tacno gdje.
                              Birmninghem City


                              Voleo bih Joela Campbella u Palermo na loan kao sto se prica, napravio bi on haos tamo u Seriji A.
                              Last edited by Tobdzija; 04-08-15, 13:48.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Bogiev avatar

                                Chuba da izdominira u Cempionsipu
                                Jel znas onu pricu za Van Persija u djakuziju i Bergkampa? Znam da ovaj prvi vise nije omiljen medju navijacima Arsenala, ali vredi je ispricati.

                                RVP je jednog kisnog dana zavrsio svoj trening i uzivao u djakuziju koji mu je pruzao pogled na trening kompleks na cijem je terenu Bergkamp, u procesu oporavka od povrede, radio trening sa loptom u drustvu nekoliko mladjih igraca. RVP je odlucio da izadje kada Denis napravi prvu gresku. Posle je pricao da su mu se prsti smezurali jer je morao da ceka skoro sat vremena, do kraja treninga. Bergkamp nije napravio nijednu gresku, nijednu jedinu. Pricao je posle mladji Holandjanin da je svaki dodir, svaki pas, svaki sut starijeg Holandjanina bio savrsen, precizan, jak.

                                Rekao je sebi, "da, i ja imam odlican pas, sut i kretanje ali sam daleko od ovog nivoa". Obecao je sebi da ce u svakom trenutku, bilo da se radi o laksem treningu ili najvaznijem mecu u sezoni i on biti tako predan i apsolutno fokusiran. Da ce dati sve od sebe da nikada ne napravi gresku. Posle je pricao da je njegovom kvalitetu veoma doprinelo to sto je video tog popodneva.

                                Svako ima svoj ukus, ali za mene "Non-flying Dutchman" ostaje najbolji fudbaler koga sam gledao na Ostrvu i jedan od trojice omiljenih.

                                Comment

                                Working...
                                X