Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Jednom ce se desiti i to. Imamo pravo da se nadamo, zar ne?
    Zaigra li srce kad ga Cesc zabije reci posteno

    Evo jos jedna za moje Topnike...nasli Benza u vikendici naseg Juniora u Kini

    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • Ade od 2012 na ime plate dobio 18.5m funti i sad ponovo ide na pozajmicu
          možda čak i Berba pojača Aston Vilu ,još da dodam to da je Genk kao bivši klub Bentekea dobio 15 % od 24.5m funti ,od profita koji je Aston Vila imala nakon njegove prodaje



          Pored van Dijka Sautempton zainteresovan i za Kolkera iz QPR,šuška se da se radi o pozajmici,ko kod da dodje,završiće posao sigurno
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Arsenal je poceo 10 dana ranije sa igracima koji nisu isli da igraju sa repkama, ovi ostalih par je radilo samo na kondiciji nista vise.

            Svi oni koji su igrali drugu tekmu predsezone, onu protiv Evertona, dosli su na trening 7-10 dana kasnije od prve grupe.

            Mou smislja izgovore
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Pa dobro,zar je bitno to ko će da pobedi u nedelju ,dobro jest strogo gledano iz ugla navijača al ovako mi ta utakmica nema nikakav rezultatski značaj ,prošle godine smo izgubili ono finale protiv Bajern Minhena ili pretprošle,ne sećam se više
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • http://www.skysports.com/football/ne...to-the-signing

                ok članak

                How a transfer works - from the scouting to the signing
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Kako god okrenes mi cemo bit isprdani u nedjelju. Ako pobjedimo onda ce bit nebitan trofej smo osvojili blablabla, jos ako Mou mrvu izmjesa postavu bit ce kao i protiv Cityja prosle godine kako smo pobjedili drugi tim blablabla (iako je skoro cijela prva momcad igrala). Ako ispusimo bit ce opet Mou jebe Wengera, ne mozemo ni pre season trofejcic dic, propaliteti blablabla

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai View Post
                    http://www.skysports.com/football/ne...to-the-signing

                    ok članak

                    How a transfer works - from the scouting to the signing
                    Mnogo dobar članak ali većina nas je znala ovo Najviše mi se sviđa ovaj deo

                    "We gave him a medical and the doctor said his ankles and knees were suspect, his groins weren't very good, blood tests not good, slight heart murmur.

                    "I said: 'Is there anything good you can say?' The doctor said: 'He's got a lovely set of teeth.'

                    "But he joined us and promised: 'If I'm not available, I won't get paid that week.' He backed himself and was rarely unfit. If all players did that, they'd be a lot fitter."
                    Čak šta više bilo bi poželjno kada bi se ovakve stvari uvodile u ugovore . Ovako nešto je brat Diaby radio kad je krenuo da srlja u razne povrede i nije primio platu oko godinu dana .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                      Mnogo dobar članak ali većina nas je znala ovo Najviše mi se sviđa ovaj deo
                      .
                      Normalno,al sky ti to uprosti i napiše velikim slovima kao u bukvaru ,ovako ti možeš da čitaš o tome na tone al ponekad me zamaruju analize na par strana,ovako pročitam ovo za par minuta i opustim se ,ovo mi je već bilo poznato za Mojesa i pričalo se da je to jedan od razloga zašto nije uspeo u Junajtedu,izmedju ostalog,čovek je imao baš specifičan način rada u Evertonu
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Jbg bio je specifičan u Junajtedu , ja sam iskreno mislio da će biti dobar naslednik Fergiju . Mada dosta je tu faktora igralo ulogu prvo počevši od navijača koji su dno dna pa do potpune zamene Fergijevog stručnog osoblja i dovođenje Fila Nevila i tamo nekih trenera iz Evertona . To u suštini i jeste tradicija da dovedeš svoj stručni štab , ali njegov nije ništa značajno osvojio dok je Fergijev bio među najboljima u svom poslu.

                        A to da je opasan skaut Mojzi to je činjenica samo malo se teže uklapa u veće klubove sa tom filozofijom , to je ipak taktika za klubove koji su na sredini tabele i koji se bore za LŠ plasman a ne za neke koji očekuju da osvoje sve i svašta .
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Mali osvrt na neka od pojačanja u kratkim crtama

                          http://www.skysports.com/transfer/ne...t-new-arrivals

                          Top 10 Premier League newcomers: Who are the transfer window's best new arrivals?

                          al kad vidiš da klubovi kao što su Votford,svonsi,vila,wh dovode proper igrače




                          i ovo

                          http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...?frame=3390866

                          The strangest retired footballers' jobs
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Defanzivac, Steven Caulker presao je na jednogodišnju pozajmicu iz Queens Park Rangersa u Southampton. Zadužio je broj 26.

                            Comment


                            • Eto zamene za Tobija. Fonte-Caulker....zanimljiv tandem...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ponovo samo prelazno rešenje,nisu tolko sigurni oko njega zato i jeste samo pozajmica,priča se da im je prva meta i dalje van Dijk
                                i nije tolko Kolker problem,biće i njemu mnogo lakše u Sutemptonu,zbijeni su i kompaktniji,zna to Kuman da posloži,nisu oni slučajno jedna od najboljih ekipa u defanzivi al zato je veliko piranje odsustvo Šnajderlina

                                27% poraza s Morganom u sastavu, 57% bez njega

                                plus i ovo

                                #saintsfc @RonaldKoeman: "I still want two or three more players - we need competition for places".
                                i dalje imam neki dojam da će oni ozbiljno da shvate LE i da tu možemo od njih da očekujemo daleko ozbiljniji pristip no što smo to navikli od prem ekipa
                                Last edited by saburo sakai; 29-07-15, 17:39.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X