Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

    Comment


    • Tako je Mozesu najjaci si predator!! <3

      Seskara..

      Comment


      • Mooooooooooooouzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssssssssss

        ispunio je obećanje

        daj kamion pepela
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Veliki, najveci respekt za Auriera. Bijednik udara hinjski cak i u prijateljskim utakmicama, pa je Aurier dao fantastican primjer svim defanzivcima kako treba postupati sa Costom.

          Bravo za Mosesa

          Evo Radamela, sretno kralju
          Last edited by Dale; 26-07-15, 00:36.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Veliki, najveci respekt za Auriera. Bijednik udara hinjski cak i u prijateljskim utakmicama, pa je Aurier dao fantastican primjer svim defanzivcima kako treba postupati sa Costom.

            Bravo za Mosesa

            Evo Radamela, sretno kralju
            Zlatan još prljaviji. :/

            Comment


            • Kurtoa sasio matori.. ka boom :S

              Comment


              • Kakve mlade igrače PSŽ ima. Ovaj Augustine će da bude zver. Šteta što on i Rabio neće dobijati dovoljno prilika.

                Comment


                • Jose Mourinho says Chelsea's Premier League rivals are attempting to buy the title.
                  Da'l me neko zajebava
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment






                  • Comment


                    • Malo je offtopic al gledaj Klopa braćelu samo 180k potrošio

                      A što se Murinja tiče ko o čemu *urva o poštenju
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • bajo moj mi smo prošle sezone uzeli titulu a završili u plusu
                        posle 10 godina imamo veće prihode od Arsića ,još jedan

                        a vi čuvajte novac u slamarici
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Di Maria 80,Morgan 30-ak,Rojo 20,Herrera 35,Shaw isto tako,Depay 28-30,Darmian 20,Schweini 20,Blind 15-20

                          Ide LVG preko tih 240 tako da mi je odmah cijela lista upitna
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Pa sta je pogresno rekao ovde? Ste vi pogledali snimak, sta?

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai View Post
                              bajo moj mi smo prošle sezone uzeli titulu a završili u plusu
                              posle 10 godina imamo veće prihode od Arsića ,još jedan

                              a vi čuvajte novac u slamarici
                              Baš si ti uzeo titulu evo sve pare tebi na račun idu

                              Originally posted by Avramovic View Post
                              Pa sta je pogresno rekao ovde? Ste vi pogledali snimak, sta?
                              U suštini nije ništa slagao nego malo smešno da on priča o tome kako su timovi kupili titulu

                              Originally posted by AK47 View Post
                              Di Maria 80,Morgan 30-ak,Rojo 20,Herrera 35,Shaw isto tako,Depay 28-30,Darmian 20,Schweini 20,Blind 15-20

                              Ide LVG preko tih 240 tako da mi je odmah cijela lista upitna
                              Recimo da su računali početak 2014
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Kako nabijamo komplekse ovim klubovima koji se hvale svake godine finansijskim izveštajim
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X