Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Henryj View Post
    Imas problem s citanjem? Meni se ne svida samo sto on pimpla puno po lopti i cinjenica je da nam uspori igru. Nisam rekao da je los igrac, naprotiv. Meni osobno vise pase Arsenal iz prvog poluvremena kad je protok lopte bio brzi.
    Pad tempa igre nije rezultat ulaska Cazorle, nego je rezultat izlaska ostalih 5 igrača koji su bili pristuni i učinili da lopta onako brzo protiče, te činjenice da sutra igramo još jednu utakmicu.
    sigpic

    Comment


    • Tako je cijelu proslu sezonu bilo kad je Ozil bio odsutan. Kad Santi vuce konce igre ide to, ali je sporije nego inace, a navikao sam godinama da Arsenal igra full brzu igru pa mi cudno. Santi je dobar igrac, ali cesto ima potrebu da se vrti u mjestu s loptom i dribla tri igraca umjesto da ubrza protok lopte.

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Princara,Henry gde ste ?
        Majstorski potez Kazrle, nema sta. Ali sve to ne menja cinjenicu da kada stavis Santija sa Ozilom i Ramzijem, imas sporiju igru gde nemas mesta na primer za pravo krilo poput Oxare, plus Ozil i Santi kao dva pleja i Aron koji se cesto ubacuje u napadu, guse jedan drugoga.

        Comment


        • Originally posted by Princ View Post
          Majstorski potez Kazrle, nema sta. Ali sve to ne menja cinjenicu da kada stavis Santija sa Ozilom i Ramzijem, imas sporiju igru gde nemas mesta na primer za pravo krilo poput Oxare, plus Ozil i Santi kao dva pleja i Aron koji se cesto ubacuje u napadu, guse jedan drugoga.
          Normalno da je sporija igra kada tad imaš samo jedno krilo . Tad je problem što Remziku gura na krilo i tu nemaš brzine nikakve nije Santi kriv što smo natrpali 20 igrača na jednu poziciju i što ne znamo gde ćemo sa njima
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ja ne znam šta treba da se desi,crna rupa da proguta planetu Zemlju samo da ovaj Mikel ode,znači da ga ne vidim

            Ne zna da doda napred,odbije se od Ibrahimovića,gubi lopte,spetlja se,strašno,strašno,zadnje dve godine nisam video goreg igrača u top klubovima
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Sta im radi na treningu Murinjo, jbt kao babe su neke..

              Comment


              • Prodao bih ga sad na poluvremenu.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Asmir najjaci igrac nas.

                  Comment


                  • jedva cekam komjuniti

                    Comment


                    • Mikel na koči,treba da pokrije tu desnu stranu(Matić je dole) ovaj Moura prolazi kao šilo
                      to tolko loše izgleda sa njim na terenu da ja ne da nema reči da opišem,nego ne vredi da mi se brišu postovi zbog takvog parazita
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by Princ View Post
                        jedva cekam komjuniti
                        Nemate sanse protiv ovakvog Mikela i Mozesa. :P

                        Opusteno Saburo brate.. kako ces tek da se nerviras kad krene sezona
                        Last edited by Avramovic; 25-07-15, 23:58.

                        Comment


                        • Bas dobro Zlajo odvali Terija, onako huliganski.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Idem sutra ujutru na jutarnju službu da zapalim onu slavsku sveću Matiću za zdravlje

                            #Mikelout
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Levi bek Evertona, Luke Garbutt prešao je na jednogodišnju pozajmicu u Fulham.

                              Comment


                              • Zajebano to kad nema ko da vrsi presing. Morao tu Ramires da pocne ali dobro ko zna sta se odvija u mastermajndovoj glavi.

                                Comment

                                Working...
                                X