Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Avramovic View Post
    Tores je dao gol protiv Barse u polufinalu LS, postigao je gol u finalu LE.
    Nije mnogo jbg, jeste on veliki fail Celsija, ali ipak mislim da je dao veci doprinos nego ova dvojica navedenih.
    Koliko se secam tog meca protiv Barse, Celzi je imao rezultat i furao autobus, i onda na kraju Tores iz kontre ga meće, ali bi Celzi prosao i bez toga.
    A dostignuca u ligi evrope nisam ispratio.

    Comment


    • Ovaj kit deal Utd-a je stvarno nerealan, pa jbt kako su ovi iz Adidasa pristali na ovu otimacinu.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ja sam citao neki dan da je Realov ugovor i njihov dosta razlicit kada je u pitanju procenat od prodaje...mada je svejedno cifra bolesna
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Freshman View Post
          Ovaj kit deal Utd-a je stvarno nerealan, pa jbt kako su ovi iz Adidasa pristali na ovu otimacinu.
          Bilo im je bitno da otmu od nike-a najjaci Engleski fudbalski brand. Ovakav agresivan pristup je imao i Nike i zato su bili onako dominatni jedno vreme.

          Comment


          • Jeste to,ali meni je precudno da se Nike odrekao fudbala u najpopularnijoj ligi na svijetu skroz...Arsenal,United dva bas popularna kluba i ti ih ispustis

            Mislim imaju City,ali to je smijurija
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • možda je ta cifra velika u svetu fudbala gledao sam neke statistike ,vamo u ovim američkim sportovima se daleko veće cifre vrte

              čak i ovaj novi ugovor za tv prava u premu u odnosu na njihove nije ništa posebno
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Nike je barem milijardu funti ispusio.

                Arsenal je mislim prvi u redu za ponovno pregovaranje sponzora od jacih Engleza i tu ce biti bas marisana za pare sto je presuper stvar
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pa doslo vreme da se obnavljaju ugovori, klubovi gledaju da dobiju sto vise u ovom zlatnom dobu marketinga. Arsenal, a posebno Manchester je dobio masne pare.

                  Gledaj samo koliko ce dobiti spanski giganti kada budu obnavljali ugovore uskoro.

                  Comment


                  • Fazon je kod Reala da osim sto ce dobiti velike pare oni dobiju i najpovoljniji odnos pri samoj prodaji tih artikala jer jbg Perez ne dovodi ove igrace samo onako...ne kazem da se isplate dresovima,ali masno se zaradi tu nema sta
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      možda je ta cifra velika u svetu fudbala gledao sam neke statistike ,vamo u ovim američkim sportovima se daleko veće cifre vrte

                      čak i ovaj novi ugovor za tv prava u premu u odnosu na njihove nije ništa posebno
                      Drugacije je americko trziste, jer amera ima 300 miliona, svaki veci grad ima jedan klub, nema ispadanja. Da ne spominjemo jednu valutu koja se vrti u medju tim timovima, znaci nema inflacije kao u Evropi gde se posluje sa vise moneta. Bogata zemlja, svaki vlasnik je bas imucan... razloga je dosta .

                      Originally posted by AK47 View Post
                      Fazon je kod Reala da osim sto ce dobiti velike pare oni dobiju i najpovoljniji odnos pri samoj prodaji tih artikala jer jbg Perez ne dovodi ove igrace samo onako...ne kazem da se isplate dresovima,ali masno se zaradi tu nema sta
                      Kontam u cemu pricas, valja navesti da je Nike dosta opao po pitanju promovisanja klubova ciji je sponzor. Evo Juventusovih dresova skoro nigde nisi mogao naci, dok adidas u svakoj svojoj radnji u svetu ima dres Juventusa, koji iako nije tako jak brand kao neki drugi velikani fudbala niti ima toliko atraktivne igrace, ali opet ljudu odradju posao.

                      Puma je po meni dobar igrac za buducnost. Moze i od njih dobre pare da se uzmu, msm na kraju krajeva sto veca konkurencija tu i veca lova.
                      Last edited by Prototype; 23-07-15, 22:05.

                      Comment


                      • Nike preuzima u NBA sponzorstvo za dresove od Adidasa. Zato su ispustili fudbalske velikane.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sky Sports News HQ ‏@SkySportsNewsHQ 8m
                          BREAKING: Sky Sources: Aston Villa have £12m bid accepted by Lorient for striker Jordan Ayew #SSNHQ
                          Brat u Svonsiju a ovaj u Vilu...

                          Comment


                          • 12H Arena 1

                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ajmo momci u svlačionicu, fotkanje u novim dresovima! Obucite ih, nabacite srećne šampionske Agueroooo face i da vidimo koliko ko voli klub!

                              Spoiler

                              Comment


                              • Bejlova frizura

                                Comment

                                Working...
                                X