Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pjanic i Ninja se ne razdvajaju nikad
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Destro je najgori napadac na kugli zemaljskoj
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Destro je najgori napadac na kugli zemaljskoj
        Izgradio karijeru na GI Joe imenu.

        Spoiler

        Comment


        • Ne postoji nijedan kvalitet koji on kao fudbaler,a samim tim i kao napadac ima...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Jel nesto promasio ili igra tako lose utakmicu?

            Comment


            • Igra standardno ocajno...odlican go Ljajica
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Hajde sto nema kvalitet nego ne zna covek da se ponasa na terenu. Pada, ova dečkurlija u odbrani Sitija ga bacaju, dize ruke itd... Bas bih voleo da mu vidim leđa.

                Ovaj Iago Falque uopste nije los igrac. Prijatno me iznenadio u ove dve utakmice.

                Evo ga Adem za remi. Bravo.

                Comment


                • Veliki problem pored spica su im bekovi i nije mi uopste jasno sto prodase Holebasa

                  Dzeko i Salah bi nevjerovatno pojacali ekipu...Falque nije los lici malo na Iturbea samo bolja kontrola lopte
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Džeko bi za Romu bio prejeben upgrade naspram Destra. Mada i Totti i dalje igra odlično.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kolarov u fazonu asa Pipite.

                      Comment


                      • Nešto imam osećaj da bi i Džeko patio i ovoj Garsijinoj formaciji. Ovi njegovi napadači su potpuno izolovani jer on traži od krila da se vraćaju i udvajaju protivničko krilo uz pomoć bekova.

                        Falque ima dobru kontrolu ali i pametno igra, Aki. Pokusao covek malopre petom, zamalo prosla. Bas lep potez. Iturbe užasno kontroliše loptu, kad bi to sredio i naučio desnom da igra, top igrač. Ali nikad se to neće desiti.

                        Comment


                        • Neka Ademe ne radi mu to. Otežavaš upravi Rome, ionako treba da ideš.

                          Hoće Dumbija ko Adem i zaeba stvar.
                          Last edited by HeadBurn3r; 21-07-15, 13:06.

                          Comment


                          • Ma ne moze Iturbe jbt njemu nikad nije podignuta glava kad ima loptu to ti sve govori,samo trci,krcaj lomi...neuredan igrac

                            Dzeki bi Salah donosio lopte,on moze da trazi od krila sta hoces medjutim Salah samo sebe slusa barem tako misli Jose Mourinho
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ovo se Yaya opet udebelio? Gledao sam samo periodicno neki slab strim.

                              Comment


                              • Originally posted by Tom View Post
                                Ovo se Yaya opet udebelio? Gledao sam samo periodicno neki slab strim.
                                On je u kontinuiranom padu vec godinu dana. Ne vjerujem da ima previse motiva u njemu, a i polako ga godine stizu. City mu pod hitno mora naci nasljednika.

                                Comment

                                Working...
                                X