Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Bogami Junajted je opasnu ekipicu sklopio sad , Liverpul konačno doveo normalna pojačanja biće čupava sezona skroz
    Liverpul ne moze nista sa trojkom u vezi Can-Milner-Henderson. A ni ovo pozadi nije bajno vec je cirkus u vecem delu meceva. Ofanzivna trojka Kutinjo-Firmino-Staridz je bruka ako Dani bude zdrav, jedino to. Ibe mozda moze da eksplodira. Strucni stab mora da uradi ludacki posao u vidu kvaliteta i intenziteta treninga, fizicke spreme, individualnog rada, skautinga i taktike kako bi parirali jacima od sebe. Morace i LE da ganjaju kako bi usli u LS.

    Dok se ne dovede bar jedan, a ja kazem i dva beton vezna + pravi lider odbrane, Liverpul nece biti konkurentan.
    sigpic

    Comment


    • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Carra cita Akana na forumu.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ma Bastian je otac ne volim ja da polemisem mnogo,to je igrac top kvaliteta i nema ih takvih skoro uopste vise...ali jbg tata je tata dzaba sto je vec starac zna Pep sta mu je raditi u ovom izboru

          Ali kako je to Carra mucki provukao u smislu ma dobro nije imao sansu tu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Casiraghi View Post
            Liverpul ne moze nista sa trojkom u vezi Can-Milner-Henderson. A ni ovo pozadi nije bajno vec je cirkus u vecem delu meceva. Ofanzivna trojka Kutinjo-Firmino-Staridz je bruka ako Dani bude zdrav, jedino to. Ibe mozda moze da eksplodira. Strucni stab mora da uradi ludacki posao u vidu kvaliteta i intenziteta treninga, fizicke spreme, individualnog rada, skautinga i taktike kako bi parirali jacima od sebe. Morace i LE da ganjaju kako bi usli u LS.

            Dok se ne dovede bar jedan, a ja kazem i dva beton vezna + pravi lider odbrane, Liverpul nece biti konkurentan.
            Ja baš mislim suprotno da je trio Čan,Milner,Henderson i više nego dobar . Znam da se pričalo kako će Breendan da gurne Čana ofanzivnije sledeće sezone i budimo realni dečko bi kidao na box to box MF. Nisma puno gledao Liverpul ove sezone tako da si upućeniji od mene ali koju god sam tekmu gledao dečko je pokidao i siguran sam da će biti dobar u tandemu sa Hendersonom . Ovako gledajući ekipu sa neutralne pozicije slažem se bi trebao još jedan ofanzivni vezni da se dovede i jedan odbrambeni , i ne sviđa mi se nikako ovo šta radi sa napadačima stvarno čovek nema ukusa što se te pozicije tiče svaka čast svakom ali ako Staridž ponovo bude bio povređen adekvatne zamene da igra na njegovom nivou nema
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Henderson je dosta hajpovan i nije ta klasa, niti je konstantan. On neke utakmice igra stvarno ludacki ali to nije u kontinuitetu TOP level. Zahvalan igrac, kao i Milner ali nije to Fabregas, Matic, Bastian, Jaja... Emre Can moze da dostigne nevidjen nivo za par sezona, ima sve sto je potrebno i bice sigurno jedan od najboljih nasih igraca.

              Jebi ga, neko dovodi Svajnstajgera a neko Milnera u veznom. Sve je tu jasno.
              sigpic

              Comment


              • Delf odbio Siti, tacno ce oni sada da pokupe Morgana
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ma Bastian je otac ne volim ja da polemisem mnogo,to je igrac top kvaliteta i nema ih takvih skoro uopste vise...
                  Danas sam po twitteru citao mnogo sta Svabe kazu za njega Unitedovim fanovima. Vele da je 2010/2011 odigrao zadnji put top sezonu i da nakon toga stalno ima probleme s ozljedama. U prosjeku igra 30-ak tekmi po sezoni, ima probleme s misicima, gledao sam malo po netu podatke, od 2013. do 2015. je propustio 50 i sitno utakmica zbog ozljede, a u periodu od 2007. do 2013. (idu podatci samo dotad) jedva 20-ak. Kazu da temelji igru na snazi, a da mu je to u opadanju, a i godine su tu. Jako rizican transfer, da ga Arsenal ima prilike dovest ne bi bas bio za...
                  Takoder i velika placa je tu, moze ispast dobar jos dvije sezone, a moze po dolasku vrlo brzo preselit u bolnicu. Covjek u prakticki veteranskim godinama prvi put odlazi iz rodne zemlje i mjenja ligu. Jako riskantno.

                  Comment


                  • Originally posted by Henryj View Post
                    Danas sam po twitteru citao mnogo sta Svabe kazu za njega Unitedovim fanovima. Vele da je 2010/2011 odigrao zadnji put top sezonu i da nakon toga stalno ima probleme s ozljedama. U prosjeku igra 30-ak tekmi po sezoni, ima probleme s misicima, gledao sam malo po netu podatke, od 2013. do 2015. je propustio 50 i sitno utakmica zbog ozljede, a u periodu od 2007. do 2013. (idu podatci samo dotad) jedva 20-ak. Kazu da temelji igru na snazi, a da mu je to u opadanju, a i godine su tu. Jako rizican transfer, da ga Arsenal ima prilike dovest ne bi bas bio za...
                    Takoder i velika placa je tu, moze ispast dobar jos dvije sezone, a moze po dolasku vrlo brzo preselit u bolnicu. Covjek u prakticki veteranskim godinama prvi put odlazi iz rodne zemlje i mjenja ligu. Jako riskantno.
                    I takav pojede 95% lige, pogotovo ove Hendersone, Milnere, Rodvele i tsl. igrače kojih je mali milion u PL.

                    Comment


                    • Originally posted by Henryj View Post
                      Danas sam po twitteru citao mnogo sta Svabe kazu za njega Unitedovim fanovima. Vele da je 2010/2011 odigrao zadnji put top sezonu i da nakon toga stalno ima probleme s ozljedama. U prosjeku igra 30-ak tekmi po sezoni, ima probleme s misicima, gledao sam malo po netu podatke, od 2013. do 2015. je propustio 50 i sitno utakmica zbog ozljede, a u periodu od 2007. do 2013. (idu podatci samo dotad) jedva 20-ak. Kazu da temelji igru na snazi, a da mu je to u opadanju, a i godine su tu. Jako rizican transfer, da ga Arsenal ima prilike dovest ne bi bas bio za...
                      Takoder i velika placa je tu, moze ispast dobar jos dvije sezone, a moze po dolasku vrlo brzo preselit u bolnicu. Covjek u prakticki veteranskim godinama prvi put odlazi iz rodne zemlje i mjenja ligu. Jako riskantno.
                      Mogu ti reci da je dosta toga istina,mada bih ja rekao da je igrao dobro i 2011/2012 i sezonu nakon nje...ne sad top ali jako dobro sto je prakticno bolje nego vecina veznjaka sto igra na maksimumu eto takav je to igrac

                      Prevelik je on kvalitet,a dolazi kod dragog trenera i prepun motiva to je ono sto se u ovom komentaru zanemaruje.Sad sam bas pricao s Bogijem i kazem mu on je igrac snage i dinamike,a ne pasa i kontrole(naravno umije i ovo,ali ne u mjeri kao sto su ove prve stvari) kao stari Alonso koji je ostao
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Za Bastijana koji nije svom maksimumu ja dajem Hendersona, Milnera, Alena i Lukasa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Henryj o kakvim ti veteranskim godinama pricas, pa Bastijan ima jos uvek 30 godina? A to da li bi ti bio zainteresovan za dovodjenje njega u Arsenal ne znam ali znam da on definitivno ne bi.
                            Daleko od toga da on igra na nivou od pre dolaska Pepa ali mislim da tu ima vise do trenera i stila igre nego do njega, u ostalom ostalo je jos manje od mesec dana pa cemo videti ko je i kakav je.
                            Znam ja da ima ovih arsenalovih fanova koji misle da bi igraci tipa Inieste, Cavija, Pirla, Zidana bili samo vodonose Kokelanu, Ramziju i Vilseru, cisto nisam previse naletao na njih pa se iznenadim.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Najjači je Junajted, šteta što nemaju normalnog trenera da vrate ušatog u Englesku, idealana prilika, ovako biće 3. u PL i u LŠ će ispasti među osam kad uđu i ales kaput dečaci, opet bacismo silne milione.

                              Murinjo je otac svega tamo na ostrvu, pojam fudbala i sličnh radinosti.
                              Meni Junajted i sa svim potencijalnim pojacanjima je iza Celzija, definitivno je razlika u kvalitetu znatno smanjena.Bolji golman, odbrana, pa i delimicno vezni red.Mali je broj trenera koji su bolji od LvG, mislim svakako da Junajted treba da ima boljeg trenera od LvG da bi se borio ravnopravno za titulu.Mozda me Luj demantuje.Sa druge strane da LvG nije trener par igraca ne bi ni doslo, a jedan od njih je Svajnstajger.

                              Comment


                              • Pa dobro prednost Chelsea je uigranost dok ce za United u prvoj postavi igrati 5,6 novih igraca i to valja posloziti,ali ekipa je odlicna
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X