Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Cek' cek' je l' se sali ovaj lik ili?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment




    • Novi stadion Spursa, 61k kapaciteta (bice drugi najveci u Engleskoj koji jedan klub drzi), povecano u odnosu na prvobitni plan od 56k. Uz to treba dodati, da ce tim potpisati ugovor sa NFL ligom na 10 godina, gde ce dvaput godisnje odrzavati NFL utakmice, tu bi dobro Tottenham zaradio, s obzirom da London od dve utakmice NFL-a na Wembly-u zaradjuje 32m funti na godisnjem nivou.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Velika su to ulaganja koja ce se morat nastavit i na planu momcadi jer s ovim sto sad imaju nikako ne upadaju u top 4.

        Comment


        • We've heard from Sky sources that Robin van Persie is having a medical in England ahead of a move to Fenerbahce.

          We now understand the Turkish club are hopeful of announcing the deal today.
          Turci pokupili pola PL
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • 1. It's bigger than the Emirates

            WOW, 900 mjesta vise, a ne mogu ni sada 45k da napune

            2. It's better than the Emirates

            Kakvu to oni atmosferu imaju da mi je znati, sa svojim mediokritetom zadnjih zilion godina?

            3. The NFL deal is a big deal

            Da, jeste, a usput ce izjebat teren i trava nece licit na sebe. Plus kakve veze ima tih 32m sto ce zaraditi godisnje. Prije 2 godine Coldplay je odrzao 3 ili 4 koncerta na Emiratima i profit od tih koncerata, odnosno za mjesec dana nakon zavrsetka sezone donijelo je 10 m funti.

            4. The best players won't keep leaving


            Jah, kao da jedva cekaju da predju u mediokritetni klub. A sto se tice Arsenala, klub nisu napustali igraci prije izgradnje stadiona, a bome ne napustaju ga ni nakon sto su se finansijske restrikcije zavrsile.

            5. It will be a nice stable home for the kids to grow up in

            Nevjerovatni talenti igraju za Tottenham vec godinama, sve proizvodi njihovih skola

            6. The club is going to remain at home in Tottenham, proving loyalty (probably)

            Bez komentara

            7. They might just have found a manager to stick with

            Dok sljedece sezone Poket ne zavrsi 10.

            8. Daniel Levy has always had a masterplan, and the rest of us are only just starting to see it

            Masterplan, koji je Wenger vidio prije 17 godina? Cista kopija masterplana, a sto je najtuznije egzekuzija ovog njegovog masterplana ce napraviti takvu glupost Spudsima, da to nije normalno. Mogli bi bankrotirati, valja uloziti sada 400 m funti na stadion, a treba im u ekipu uloziti najmanje 200 m da postanu konkurentni za top4 barem.

            http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...n-Arsenal.html

            Genijalni idiotluk od novinarstva. Odlika neuspijesnih ljudi je da se umanjuju uspijeh uspijesnih, a pritome da uvelicavaju svoj, poredeci se upravo sa tim uspijesnim ljudima. Spudsi
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Dva spica otisla iz Uniteda,a sigurno ce biti saltanja i ove sezone na 532 ili dijamant tako da spic dolazi tamo 100%
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Kakav si ti kompleksas, pa ovo nije normalno.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Genijalni idiotluk od novinarstva. Odlika neuspijesnih ljudi je da se umanjuju uspijeh uspijesnih, a pritome da uvelicavaju svoj, poredeci se upravo sa tim uspijesnim ljudima. Spudsi
                  Vec godinama slusamo kako ce Tottenham postat bolji od nas, kako samo sto nas nisu prestigli, igraci im usred sezone daju intervjue i govore kako su prerasli Arsenal i da su bolji pa do kraja sezone prospu sve...
                  Momcad im je osrednja, imaju jos par jacih igraca style Eriksen, Vertonghen, Lloris, Kane koji ce ako ne izbore top 4 i LP dic sidro ubrzo..
                  Tottenham nije nikakvo ime u svijetu nogometa, nisu bas nesto ultrapozeljna destinacija, rijetko kad pogode s transferom, spiskali su pare od Balea na promasaje od kojih ce vise manje svi ovo ljeto napustit klub za tri put manje pare...

                  Ovo sto rade, ta ogromna ulaganja u stadion i sve nemaju na terenu pokrice. Momcad im nema sta radit u top 4 niti ce tako skoro bit konkurentni za to. Pucaju visoko iznad svojih mogucnosti, moglo bi im se to obit o glavu.

                  Comment


                  • Ja se ne lozim na to sto iz Tottenhema kazu nimalo, jednostavno znam da su ispod nas u svemu i tu nema price.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Skroz irelevantan klub koji neki guraju napred i troluju celu fudbalsku javnost.Njihov domet se ne menja ni sledece sezone kao ni u narednim sezonama(barem dok neko ispred njih ne krahira finansijski sto je ravno skoro naucnoj fantastici), od 5-7 mesta.

                      Comment




                      • Kakvo je ovo samaranje lige. QPR zaradio vise nego 90% Evrope, samo Real, Barca i Juventus su zaradili vise, s tim da je Juve zaradio samo 6 m vise. Kakva dominacija
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Kabaj u Palasu za 15 miliona
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Kabaj u Palasu za 15 miliona
                            Bas me interesovalo kad ce neko da uprati

                            Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Eto Cabayea u Palace za 18m eura, strasan posao od strane Pardewa
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ja sam vise pitao,posto sam procitao na Engleskom sajtu zato sam stavio smajli
                              Cinilo mi se kao neka "patka" ali ipak je istina.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Pitanje je dal ce moc ponovit razinu igre koju je pokazao u Newcastleu prije dvije godine.

                                Comment

                                Working...
                                X