Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman View Post
    Telegraph pise da je Delph slobodan za 8m funti, sto mu je klauzula nakon novog ugovora. Pa ovo je zaista smesna suma, a generalno dobar igrac. City je ovo lako kesirati, s obzirom da se oni najvise interesuju.
    Koji su oni pacijenti s tom pozicijom, imali Berija, Rodvela, Havi Garsiju, Jaju. Pustili engleze, doveli Fernanda i Fernadinja i sada sad ako kupe Delfa zbog hg kvote...

    Tako je kad ostaviš šeiku upaljen komp pa naroljan uzme da igra menadžera.

    U suštini mi pucka šta rade, žao mi nekih igrača koji su ne znam šta mislili i survali karijere, tipa Rodvela i Sinklera. I Nastasića od kog su mogli da prave igrača, ali ne onaj Pelegrini i kad ide da spava ima na jastuku plišanog Demikelisa.

    Inače, 8 mil. za Delpha je bagatela i mogao bi da bude super koristan squad igrač u top timovima, ali već je jasno gde bi igrao a gde nema mesta.
    Last edited by Abel; 28-06-15, 11:09.

    Comment


    • Originally posted by Tom View Post
      Koji su oni pacijenti s tom pozicijom, imali Berija, Rodvela, Havi Garsiju, Jaju. Pustili engleze, doveli Fernanda i Fernadinja i sada sad ako kupe Delfa zbog hg kvote...

      Tako je kad ostaviš šeiku upaljen komp pa naroljan uzme da igra menadžera.

      U suštini mi pucka šta rade, žao mi nekih igrača koji su ne znam šta mislili, tipa Rodvela i Sinklera. I Nastasića od kog su mogli da prave igrača, ali ne onaj Pelegrini i kad ide da spava ima na jastuku plišanog Demikelisa.
      Veštačka tvorevina, nek se ugase, koga pa zaboli, realno, pravo u metu...

      Comment


      • Doneli su oni s novcem pizdarija zabavu u PL, ali tu se nekako priča završava. Meni je najbolja pojava što se na ostrvu zvog veštačkog stvaranja sprdaju s njima i kad uzmu titulu, ne priznaju ih, a van ostrva još bolje, tu se i fudbalski sprdaju s njima. Ne znam je li ikada postojao kombo boljih i skupljih igrača koji je nanizao toliko fejla u LŠ-a. Sumnjam da su i najveći hejteri Sitija predviđali ovakvo ništavilo nakon prvog plasmana u LŠ pošto je zaista delovalo da imaju tim koji može da konkuriše za klempavi pehar.

        Comment


        • Comment


          • Sve domace sto City dovede ovo ljeto ce taborit na tribini. Bitno da popune HG kvotu.

            Comment


            • Ne zameram ja ništa ,ono pa i u taj Junajted je neko došo i ulupao novac kad su bili pred bankrotom
              problem sad sa Sitijem je taj način kako oni upumpavaju novac u klub,preko sestrinskih kompanija,nema teorije da bi neko njima dao tolke pare pod normalnim okolnostima pa Arsenal je kolko godina čekao da dodje do boljeg ugovora sa Pumom,Junajted sa Adidasom...mi sad prešli sa Samsunga na one japance itd. a za ove kruži priča da će sa Itihadom potpisati novi ugovor koji bi im donosio skoro 80m funti godišnje što je van svake pameti

              Eto ti i PSG koji posle 5 godina sabija "commercial revenue" što nije da nije nemoguće al da je to tolko jednostavno i drugi klubovi bi procvetali preko noći
              posle kad preplate pola igrača,onda im je kriv Roman kad ne mogu da ih prodaju i vrate pare

              a ovo za evropu,jbg,ko ih šljivi kad nikako da dovedu nekog kasvetnog trenera,biće oni dobri kad im legne neko jače ime
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • United je mozda bio pred bankrotom prije 30 godina, ne znam, ali koliko ja znam United je imaomdobar model poslovanja dok Glazeri nisu dosli i kupili United pute. tzv. debentures(na dug, ali dobar dug, koliko dug moze biti dobar?) i upumpali sav taj dug u United. Onda su zbog protiska navijaca izvrsili IPO da bi ponudili javnosti udio u klubu da bi smanjili taj dug i to je to. Unitedu Glazeri en daju pare, vec je dosta stvari uradjeno na taj dug i stvorila se nenormalna marketinska platforma koja sada upumpava enormne kolicine novca u klub, ali dug od 200-300m je jos tu i bit ce tu narednih 30 godina vjerovatno.
                Last edited by maliajnstajn; 28-06-15, 12:54.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Gde će Balonja ludak u Bešiktaš ubiće ga navijači kad počne da se gubi , ima ga pale na lomači
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Comment




                    • http://www.footballshirtculture.com/...all-shirt.html

                      Papak od gazde je morao vratiti sve - od boje dresova do grba. Da ne govorim što ranije nije uspio promijeniti ime kluba. Svaka čast navijačima Kardif sitija - pokazali su šta je ljubav prema klubu!
                      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                      Comment


                      • Smilovo im se Amidza i vratio boje kluba daleko od toga da je moro nesto.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Bez Amidze karine bi oni PL vidjeli prije 2 godine. Vako su sada stabilan klub
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Jadni seljober kad je vidio koliko su se smanjili prihodi i kako ga je cijeli grad popišao, podvio rep i uradio jedino što mu je preostalo - da ga ne bi otjerali..... Kardifu će svanuti kad odleti za svoju tunguziju - kartom u jednom smjeru....
                            винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                            Comment


                            • Kako ce ga otjerat molim te kad je to njegovo vlasnistvo?
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • @EDS_Amy
                                Marco Van Ginkel said to have agreed deal to join Newcastle United from Chelsea.. Should be complete this week #nufc #cfc
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X