Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tom View Post
    Sve zamišljam Čeha kako nosi veš-mašinu, frižider i orman sam na leđima na peti sprat, zgrada bez lifta, on mora da nosi kacigu i kad se seli zbog oštirih ćoškova (stoji mu u lekarskom izveštaju: "u slučaju selidbe staviti dva šlema zbog oštrih ivica, ukoliko se prevozi traktorom - tri"). Podrazumeva se da je zgrada bez lifta. Nije frka za frižider, zamrzivač i blender, treba bubnjeve rastaviti pa ponovo štimati u drugom gradu, a da ne govorimo o tome što će morati da menja palice zbog drugačijeg atmosferskog pritiska i podzemnih odliva Temze.

    Ne pije vodu za priča oko držanja Čeha na klupi, radi se o golmanu koji bi ostao do kraja karijere da brani, ili bar dok ne dođe do pada forme zbog godina - a ništa nije blizu. Murinjo je sam napravio situaciju tako što je brutalnog golmana gurnuo na klupu dok još nije ispao iz prajma, tu nema veze priča je li Kurtoa isravan potez i pravi zamenik ili ne. Verovatno da jeste. Ali, ovo što se dešava sa Čehom je logičan sled okolnosti i nema ništa zajedičko sa idejom držanja De Gee na klupi.
    To sad što mediji preslikavaju svaki dan istu rečenicu je peta priča, čovek se izjasnio šta želi i ima pravo na to, nije baš da šeta po londonu u jakni sa Arsenovim cibzarom i nosi jedite-kod-džoa tablu na kojoj piše "hoću u arsenal".
    Neverovatno kako su se par "tobdzija" utripovalo zbog te selidbe. Ja mislim da ce ici u londonski klub jer u okolini prave najbolje cevape.

    Comment


    • Sa koliko stila i underrateda su se oni stabilizovali. Još jedan dobar potez.

      Last edited by Abel; 19-06-15, 13:14.

      Comment


      • pa ovo je zlatno doba za te "manje" klubove u premu,nikad bolji uslovi za poslovanje,samo treba pametno da kupuju/prodaju i to je to
        nije da će nešto tooolko napredovati,ostaće ogromna provalija u odnosu na top klubove al ipak sad imaju kakvu takvu šansu

        ja bih na njihovom mestu više pažnje sad posvetio evropi,recimo ovi iz Sautemptona su izjavili da će ozbiljniji pristupiti LE i to je sasvim opravdanao,ono isti ti djavo završio 8 ili 16 u premu a vamo možeš da pridobiješ navijače iz drugih zemalja,širiš bazu polako,privučeš jače sponzore

        nešto o čemu primera,bundes,seria a mogu samo da sanjaju ,mislim naravno na slabije klubove u tim ligama
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Pomalo ekipa postaje svjesna da se Arsenal kotrlja iza brda i da ce se polako dokotrljat, a onda ce bit raspasoj.

          Comment


          • Wow, kakav posao radi Swansea u ovom prelaznom roku ..

            Ayew i Tabanou za bijedne pare ( mada nisam siguran, mozda je i Francku istekao ugovor, pa bi i to bilo 0 ), svaka cast
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Princizam i Renesansa View Post
              Da li se to u Akanovim recima nazire strah od Vengerice i Vengericinih lavova
              Izdao sam se sam jbg,a evo i Henryj kaze da ce biti raspasoj

              10 bodova iza Chelsea lagano,najmanje
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Izdao sam se sam jbg,a evo i Henryj kaze da ce biti raspasoj

                10 bodova iza Chelsea lagano,najmanje
                Obrni pa da nazdravimo
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Izdao sam se sam jbg,a evo i Henryj kaze da ce biti raspasoj

                  10 bodova iza Chelsea lagano,najmanje
                  U jednom postu pises konkurenti, u drugom pises 10+, vidno je rastrojstvo kod tebe prisutno, izazvano odlaskom najboljeg golmana na ostrvu

                  Šuška se da Vengerica zeli i Evu iz Celzija

                  Comment


                  • Monk je pokazao neočekivanu taktičku zrelost. Napravio brzu uzlaznu putanju i podigao tim iz Laudrupove impotencije, iako je u prvom delu sezone Danac radio dobar posao, u trenutku kada je Monk privremeno uzeo posao Labudovi su klizili ka ispadanju i bili tupi poput Lambertove ovosezonske Aston Vile. Prošle sezone su bili stabilni kroz ceo tok šampionata, uspeo je po dva puta da dobije Vengera i Van Gala, da zadrži efikasnost tima čak i kada je Bony otišao. Da ukroti i disciplinuje onoliku budaletinu od Šelvija i generalno drži odličnu atmosferu u svlačionici. Na svakom meču se vidi koliko mu igrači veruju. Mene je Gylfi impresionirao u prvoj polusezoni i popizdeo sam kada je otišao u Totnem gde onaj kreten od Boaša nije imao pojma šta da radi s njim. Monk ga je koristio najbolje što može. Kako sam pogledao većinu mečeva, tvrdim da su sudijski lagano dobili minus od 6-7 bodova. Videćemo ove sezone mogu li ponovo da izvuku gornji deo tabele, iako sigurno ozbiljno planiraju da se ustale u zonu nekog 6-9 mesta. Ponoviti osmicu još jednom bi bilo sasvim dovoljno za naredni korak.
                    Last edited by Abel; 19-06-15, 13:42.

                    Comment


                    • Prviše banalizujete tu selidbu, nije sve u stvarima i materijalnom, ima nešto i u vezama sa ljudima.

                      Comment


                      • Originally posted by Princizam i Renesansa View Post

                        Šuška se da Vengerica zeli i Evu iz Celzija
                        Eh da je Diabi tu nagledao bi se čovek
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by gokara View Post
                          Prviše banalizujete tu selidbu, nije sve u stvarima i materijalnom, ima nešto i u vezama sa ljudima.
                          Objasnio gojko nas dobri.

                          Nisam htio da ulazim u to previse, ali posto je psihologija moj hobi, napisat cu nesto. Ljudska bica su bica navike. Apsolutno ne volimo promjene, posebno neke velike promjene kao sto je promjena okruzenja, kulture, jezika, vremena i standarda zivota. Ma koliko novca imate nije lako promjeniti nesto u zivotu sto je konstanta zadnjih x godina. Ako ne vjerujete meni kucajte u gugl 'ljudi su bica navike' i citajte sta kazu renomirani strucnjqci na polju psihologije.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • ma zna se na ostrvu da je Monk odradio dobar posao,samo što se kod nas o tome nešto ne piše,jbg nema tolko navijača Svonsija a malo nas može stvarno da isprati sve živo

                            ne samo Monk,nego i ovaj iz Barnlija pa nek su i ispali,Lestera,Kuman isto...

                            u suštini više su se isticali treneri iz slabijih timova ...o Murinju sam već pisao u temi čelzi šta i kako mislim,on je u suštini jedini koji je u odnosu na prošlu sezonu napravio korak napred,osvojio titulu iako je bar po mom mišlenju možda bolje vodio tim prošle godine

                            vamo Arsen,Rodzers,Pelegrini,LVG moralo je to mnogo bolje
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Čeh je svakako carina gde god da ode. Svako svoju tastaturu lupa.

                              Comment


                              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X