Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      AHAHAHAHHA cekajte, mene neko zeza ovde? Neka mi neko kaze da ovo nije tacno.

      Ako je tacno, izmisliti nagradu za najboljeg agenta godine, i odmah je dati Milnerovom. A onda ubrzo da mu se uruci i nagrada za zivotno delo. Zatim odgovornog u Liverpoolu za ovo otpustiti i zabraniti mu bilo kakvo bavljenje fudbalom.
      Ne opravdavam takvu platu, ali posto je dosao za dzabe, morali su mu to platiti i vjerovatno signing on fee jer ne bi dosao.

      Manje vise oni su platili njega 20m recimo, samo sto nisu otkupili njegov ugovor vec mu ga ponudili. Ali overhype Engleza vec odlazi u nenormalne krajnosti.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        7 m navodno, ako je istina Wengeru
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Navodno ovi nasi nisu ludi da ga prodaju za toliko malo...

          Fabrizio Romano ‏@FabrizioRomano 3h
          As reported by @DiMarzio, #Arsenal offered 7M£ for Petr #Cech to #Chelsea. Waiting for the official answer on next days #CFC #AFC #transfers

          Comment


          • Arsenal have agreed with Chelsea to pay £14m for Petr Cech. (Daily Star)
            Svako piše drugačiju cifru , drugačije uslove smoriše više i boga oca
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Pa mogu da pisu sta hoce, ako i dodje do transfera tacna cifra se nece znati...
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Što se neće znati nije šifra od nuklearnog nosača majku mu
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • ovo vi bilo za 10 x uvališ Luiza i Lukakua za 80 m,prodaješ igrača za fantastične brojke a vamo činiš uslugu(skidaš gaće) Arsenalu

                  bravo Romane

                  al eto,da mi ne bi brisali post ,samo toliko ...
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Ne čini uslugu nama brate nego samo ispunjava obećanje čoveku koji je 10 godina u klubu . Mogu da ga drže na klupi da trune pa da ga šutnu posle u neku petu ligu ali neće zato što imaju respekt za čoveka .
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • da da,sve da doživim da nama Arsenal,Junajted,Siti,LIverpul tako daje igrača ispod tezge

                      sramota,pa ovo nema nigde,kakvo pišanje po klubu
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Jeste bas sramota sto se njega tice.Svaka cast i postovanje i sve,ali ovo je preseravanje i bas mi je pao u ocima zbog ovoga...igracki mi je svejedno svakako ne bi branio,ali jacanje rivala je bas bezveze no sta je tu je
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • meni ne smeta da predje u Arsenal,ono već davno,kad topnici nisu ni pisali o tome,jer nisu verovali u tu priču još,izjasnio sam se da mu ne zameram ništa

                          medjutim ,sad ispada da je dobar deo transfera ako ne i sve odradjeno na njegovo insistiranje,da ne pominjem što trener golmana koji je i dalje pod ugovorom daje izjave o tome koji klub Čeh preferira

                          nema teorije da bi njemu Čelzi pravio probleme,ko god je hteo da ide,prodat je,KDB,Švabo,Lukaku..svima se izlazilo u susret i sad nije bilo nikakvih prepreka da jedan veliki igrač predje u rivala iako je mogo da potpiše bile gde drugde i to sve nije bilo dovoljno nego lik gura transfer to mi nije jasno,ono,prešo bi pa bi prešo al daj bar ćuti dok sve ne bude gotovo
                          na paradi su mu pevali ,svi igrači mu "ljubili noge" a on sad gura transfer

                          kad je Mata prelazio u Junajted nijedna jedina reč nije bila da je on nešto kukao a sad svaki dan kako Čeh gura transfer
                          još kad vidim to famozno "romanovo obećanje" i šta ti ja znam
                          vamo se redovno pljuje petrol money a sad kad im Roman čini uslugu onda se Murinjo ništa ne pita,Čelzi zlatan klub,neće da mu igrač truli itd.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Covjek je u godinama, deset i vise godina zivi na otoku, djeca mu u Londonu vjerojatno idu u skolu, familija mu je tu. Di ce on sad sve to selit, a ostalo mu je jos par godina karijere koju bi htio provest igrajuci. Tu ce vjerojatno i nakon karijere ostat zivjet tako da...
                            Sta sad da ide sam u Pariz npr. pa da preko tjedna leti za London da vida djecu ili da potrosio brdo para da kupi kakvu kucu pa seli sve, djecu u nove skole, navikavaj se na novo okruzenje, nije lik u dvadesetima, vec je u srednjih tridesetima izgubis volju za tako nesto...

                            Chelsea se nema kaj javljat o igracima na relaciji Arsenal-Chelsea jer su nadasve supcinski privukli Ashleyja Colea k sebi tako da....
                            Jos su ga mamili godinu prije nego je presao bez da se klub kontaktiralo.

                            Nije Arsenal supcinski, dogovorit ce se lijepo i ako ce bit prelaska sve odradit po spagu...

                            Comment


                            • Originally posted by saburo sakai View Post
                              meni ne smeta da predje u Arsenal,ono već davno,kad topnici nisu ni pisali o tome,jer nisu verovali u tu priču još,izjasnio sam se da mu ne zameram ništa

                              medjutim ,sad ispada da je dobar deo transfera ako ne i sve odradjeno na njegovo insistiranje,da ne pominjem što trener golmana koji je i dalje pod ugovorom daje izjave o tome koji klub Čeh preferira

                              nema teorije da bi njemu Čelzi pravio probleme,ko god je hteo da ide,prodat je,KDB,Švabo,Lukaku..svima se izlazilo u susret i sad nije bilo nikakvih prepreka da jedan veliki igrač predje u rivala iako je mogo da potpiše bile gde drugde i to sve nije bilo dovoljno nego lik gura transfer to mi nije jasno,ono,prešo bi pa bi prešo al daj bar ćuti dok sve ne bude gotovo
                              na paradi su mu pevali ,svi igrači mu "ljubili noge" a on sad gura transfer

                              kad je Mata prelazio u Junajted nijedna jednia reč nije bila da je on nešto kukao a sad svaki dan kako Čeh gura transfer
                              još kad vidim to famozno "romanovo obećanje" i šta ti ja znam
                              vamo se redovno pljuje petrol money a sad kad im Roman čini uslugu onda se Murinjo ništa ne pita,Čelzi zlatan klub,neće da mu igrač truli itd.
                              Nadi zenu, slozi par djece, zaposli se, namjesti stan pa ti uleti dvije istovjetne ponude za posao s istim uvjete, u tvom gradu i u drugoj drzavi, a nisi vise mlad, nemas energije za seljakanja i ne da ti se pa cu te onda pitat zasto Cech gura transfer u Arsenal. Naravno da ces prihvatit u svom gradu ponudu jer neces nista bolje dobit vani posto se radi o istovjetnoj ponudi, samo ce ti bit muka selit sebe, obitelj, rjesavat papire, upisivat djecu u nove skole itd..

                              Comment


                              • ja ovde ništa nisam napisao da je Arsenal nešto loše napravio,baš naprotiv,iskoristili su situaciju a to im je Čeh omogućio

                                ovde krivim Čeha i upravu mog kluba

                                a ova priča za selidbe haahahahahahahahahahahahahahhahahahahah
                                još Romanovo obećanje
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X