Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moraju kupovat homegrown igrace, a nitko od jacih im nece prodat . Ocekujem da ce sad bacit oko na Barkleyja. Njega bi cak i mogli ugrabit, mozda uleti i Gerrard na pozajmicu

    Comment


    • Bolji je Sterling za klasu igrac od Oksa. Vilsir bio bolji prije dvije godine nego danas, o cemu vise da pricamo?
      sigpic

      Comment


      • Taj OX i Wilshere lagano prevazilaze naziv talentovani jer nemaju vise 18,19 godina.Nikakve konstante ni u kom pogledu nemaju,a Sterling ima i zbog toga je ispred barem trenutno,a za dalje cemo da vidimo

        Opet postoji mogucnost da budu klupa naredne sezone...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • U svakom slucaju su ovo basnoslovne cifre, cuj 40m za Sterlinga, 30m za Wilshera, a vamo Sanchez doveden za 35m, Hazard za 32m, Costa za 35m. O cemu mi pricamo?

            Ono kupujmo domace, al po 3 puta vecoj cijeni, suludo.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Interesantno

              Football__Tweet ‏@Football__Tweet 6h
              James Milner will earn an annual salary of £7.2m (£150k-a-week) at Liverpool:

              De Bruyne: £2.4m
              Griezmann: £2.4m
              Robben: £4m
              Silva: £6.7m

              Comment


              • Last edited by Radulov47; 21-06-15, 10:47.

                Comment


                • Comment


                  • Jos ja gledam, nemoguce da je Payet presao, kad izjavi juce da ostaje ako i Bielsa ostaje, a onda izvalim da je ovaj twitter account tezak fake.

                    Sto se tice Andersona, Lotito ce im traziti duplo toliko.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Pitanje je koliko moze da izvuce za Andersona koji je dosta utakmica ove sezone igrao lose da ne kazem preko one stvari pogotovo pred kraj sezone..

                      Da ce uzeti 50 mil , nece sigurno..
                      Last edited by Rossonero; 18-06-15, 23:12.

                      Comment


                      • Felipe Anderson nikako ne ide za 25M. Zna Lotito da ima mladog i veoma talentovanog igraca

                        Mada mi je pao u ocima zbog poslednjih kola, dosao do izrazaja taj njegov juznoamericki mentalitet, cim mu se ne igra tri puta losiji igrac.

                        Comment


                        • Danas svaki batica vredi 50 milki...
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Pitanje je koliko moze da izvuce za Andersona koji je dosta utakmica ove sezone igrao lose da ne kazem preko one stvari pogotovo pred kraj sezone..

                            Da ce uzeti 50 mil , nece sigurno..
                            Originally posted by Prototype View Post
                            Felipe Anderson nikako ne ide za 25M. Zna Lotito da ima mladog i veoma talentovanog igraca

                            Mada mi je pao u ocima zbog poslednjih kola, dosao do izrazaja taj njegov juznoamericki mentalitet, cim mu se ne igra tri puta losiji igrac.
                            Bravo Proto..

                            Comment


                            • Ma nece taj ni ici ovo leto nigde, pogotovo ako ovi izbore LS, jednostavno mnogo ovaj trazi i tu je kraj price. Momak evidentno ima neosporan skill, ali kao sto Proto kaze, i ja sam primetio enorman pad u igri u poslednjim kolima, kada je timu mozda bilo najbitnije, a protiv Juvea je pogotovo licio na amatera i klasicnog neradnika. Naravno, kad ima svoj dan i kad mu se igra fudbal, nema te stvari koju ne moze da uradi, ali pitanje je koliko to moze biti konstantno, ceo problem se svodi na psihu i mentalitet, bez "te" cvrstine, dobices jos jednog Quaresmu.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • James Milner will earn an annual salary of £7.2m (£150k-a-week) at Liverpool
                                AHAHAHAHHA cekajte, mene neko zeza ovde? Neka mi neko kaze da ovo nije tacno.

                                Ako je tacno, izmisliti nagradu za najboljeg agenta godine, i odmah je dati Milnerovom. A onda ubrzo da mu se uruci i nagrada za zivotno delo. Zatim odgovornog u Liverpoolu za ovo otpustiti i zabraniti mu bilo kakvo bavljenje fudbalom.

                                Comment

                                Working...
                                X