Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio d'Italia TIM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Damir View Post
    Nemam komplekse,samo ste mi vi smijesni.
    Prije 2/3 godine Cal i Dovi se na Yamahama borili za pole pozicije,utrke zavrsavali s zaostatkom manjim od 10sec u odnosu na vodece...
    I danas dodje lik i prica kako je ta Yamaha bila napravljena samo za Lorenza i zbog toga je Rossi 2013 imao lose rezultate.
    A ova danasnja Yamaha je za sve iako Pol i Smith nisu ni blizu rezultatima Cala i Dovia.
    Da Rossi pr.ne vi bi rekli "mmmm... kako lijepo mirise..."
    ipak imas kompleks

    Comment


    • Originally posted by AyrSen View Post
      Pljuckanje ili ne, tek trka je zavrsena ocekivano pobedom Lorenca. Bio je najbolji tokom celog vikenda i kako stvari sada stoje, svidelo se to nekom ili ne, trenutno je on najveci favorit za osvajanje titule! I Dukati je tokom vikenda bio odlican sto je Janone u trcii potvrdio. Matori nema sanse da popravi kvalifikacije jer mu ne odgovara ovakav system kvalifikacija gde mora za kratko vreme da napravi najbrze vreme (stara skola-stare kosti!), zbog toga su sanse za titulu realno manje nego sto se prtpostavljalo posle par trka. Jedino sto bi mozda mogao da popravi je probijanje iz trceg reda na cello trke.. al' to bi morao Markez da ga nauci kako se radi.
      veruj mi te stare kosti su u boljoj formi od vecine mladih.A imam pitanje jel si ti baba vracara pa znas u napred da nece da popravi kvalifikacije?

      Comment


      • Originally posted by Damir View Post
        Smith je "juče" dosao u Yamahu i ne znam koliko je kompetentan da prica o njenim motorima.
        Ne, čekaj, da li si stvarno to napisao...

        Comment


        • Mene iznenađuje kako je Baz (trenutno) bolji od Bradla, al dobro. Svaka mu čast.

          Rosi u prošlim trkama je barem dobro startovao, ali danas ni to nije uradio kako treba i svaka mu čast što se dočepao te 3 pozicije. Lorenco me malo razočarao onim potezom ispod Dukatijeve tribine. OK, pobjedio je ali ne trebaš bito gove*o da to radiš. I u Jerez mislim je kao kopirao Markzov potez. Malo iritira sa time.

          Inače nek Markez bači koji osmjeh, možda dođe do podijuma..

          Comment


          • Los vikend, lose kvalifikacije, los start i onda pristojan rezultat i podijum... zadrzano vodjstvo u sampionatu, doduse manja razlika ali ok...

            -sto se tice ostalih, iskreno mi je zao Dovija, visa sila jednostavno, to je sastavni deo ovog sporta
            - mm - dobio sta je trazio po meni, surovo zvuci ali bio je preagresivan zaista i na ivici konstantno... ne moze sve na silu i na brzinu da se ispravi, to je dokazano danas

            i jos jedan apel svima kao i prosli put, ignorisite ove hejtere i trolove
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Daj Mileticu, pa ti si ovde najveci hejter! Prizivas zlo i radujes se losoj sreci svima koji su potencijalna opasnost za Rosija! Koliko imas godina?

              Originally posted by cavu View Post
              .A imam pitanje jel si ti baba vracara pa znas u napred da nece da popravi kvalifikacije?
              Slucajno znam..
              Last edited by AyrSen; 31-05-15, 18:24.
              https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

              http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

              Comment


              • Nije mi jasno zasto se uvek prica o tome da je pad sasvim logican ishod ako neko vozi agresivno tj. ako trazi granice...
                Iskreno meni prosto "ne lezi" misao da neko treba smireno da vozi, okej ako je to deo taktike, pa ces "sedeti" par krugova iza nekoga, prosto iskalkulisati, ali da vozis sve trke i cekas da se nekome nesto ispred tebe desi pa da te zadese bolji bodovi-pa neka hvala, onda to nije takmicenje.
                sigpic

                Comment


                • Dajte ba ljudi sredite malo ovu temu iz trke u trku iste price,iste rasprave,isti likovi,isto sve.I manite se tih konstatacija Rossi razvija ovo,onaj razvija ono,na kraju,ako taj bajk navodno Rossi razvija kako on ne moze da u kvalifikacijama udje u prvi startni red.Valda je dosad morao da shvati da je nemoguce ove mladje vozace ufatiti iz treceg ili cetvrtog startnog reda,ako misli da ove godine osvoji titulu morati ce opasno da poradi na kvalifikacijama i na startu takodjer,Lorenzo je usao u opasan ritam,sumnjam da ce sada zaredati 10 uzastopnih pobjeda,ali konkurencija mora da se zabrine.Na kraju ja sam nakon trke u Le Mansu citao ovdje,sljedece:Sada idemo u Mugello,Rossi je pratio Lorenzov ritam u Le Mansu,imao je los vikend,samim tim,to je veliki uspijeh,tako dobrog Lorenza je ispratio itd itd itd,spremite se za Mugello,hiljade Rossijevih fanova itd itd.Kao fan Lorenza znao sam da ce biti jak u Mugellu,kao sto je i uvijek,kao da mu je ta staza neki fetis,nisam ocekivao ovako jak.Tako da sam citajuci neke komentare ovdje nakon Le Mansa mislio,Rossi ce u Mugellu biti ako ne prvi,da ce biti itekako jak,itd,itd,medjutim ruku na srce Rossi je na kraju ekstra prosao,ako uzmemo kako los vikend je imao,da sada ce mnogi reci,aha vidis,to je sampionski duh,imas los vikend uzmes trece mjesto itd itd.Jok za mene,ne,mislim da je morao da ima bolji vikend,ali opet na kraju to trece mjesto,je popravilo utisak,i zamaskiralo dosta toga.Slijedi nam Catalunya sta reci,sve je moguce,koliki god fan bio Lorenza,i radovao se pobjedama,ipak bih volio vise duela,da Rossi konacno sredi te kvalifikacije,valda se i Marc malo sabere,Pedrosa zalijeci,pa da gledamo prave trke,i da fkt onaj Crutchlow uz svo duzno postovanje i prema njemu,i njegovim fanovima,me poceo nervirati,otkako je vozio Tech 3,pa evo i sad,konstantno neka sila,neko pretjerivanje,malo malo izlijetanje,mislim nervira me u smislu,jer je momak ekstra vozac,i zarad neceg,ne znam ni ja preforsira,pada i gubi sve sto je tesko stekao.
                  O danasnjoj trci nista posebno,Lorenzo u svom svijetu,Ducati dobar,kao da su se pretplatili na 2 mjesto,Rossi i pored svega odlican,3 par odlicnih obilazaka,Marc ocito je da je ova godina teska,sto je sasvim normalno tesko je ponoviti ne samo prethodnu sezonu,nego padovi i u formi,i losiji bajk,manje srece sve je sastavni dio sporta.Steta zbog Doviziosa,mogao je mozda do podija,i da nikad nisam mislio da cu ovo reci,ali drago mi je sto sam Pedrosu vidio tamo gdje mu je mjesto,a to je medju vanzemaljcima.

                  Comment


                  • Slika govori vise od reci : ))
                    sigpic

                    Comment




                    • Ovo je bilo za za dlaku.

                      Comment


                      • Jeste logican ishod jer onaj start trke i ono uletanje u prvu krivinu poput projektila nije cak ni agresivna voznja vec divljanje. Ni sam ne zna kako je uspeo da obuzda motor ispod sebe i da ne izbaci iz trke ne samo sebe nego i jos nekog vozaca ili vise njih... Da li je njemu neko kriv sto je pogresio u subotu? Ide to sa godinama,mlad je mm ali strpljenje i razmisljanje unapred su mu preko potrebni,ovo danas je samo jedan primer ali eto imao bi vrlo verovatno 16 bodova a ovako nema nista... Meni licno ne smeta,ja to zbog njega

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Odem ja da vozim , vratim se ... kad ono

                          Comment


                          • Ne kazem da treba ici glavom kroz zid, ali ispada "Nemoj voziti agresivno i zavrsices trku". To je svima jasno, ali ako vozis onda tu treba da bude neke dinamike, opet ne kazem da treba sebe i druge da dovedes u polozaj pa da zaradite povrede, ali ako ces prepustiti da drugi odlucuju o ishodu trke, onda tu nesto ne valja...
                            sigpic

                            Comment


                            • Postoji i tempo izmedju te dve krajnosti. Ja licno volim kada neko ume to da radi i mislim da je kada je maksimalna voznja u pitanju verovatno i najbolji vozac trenutno, ali kada je pao nije bas bio u situaciji da mora da sili po svaku cenu. Bio je u igri za drugo mesto, a Lorenca svakako ne bi stigao.
                              Inace, onaj start je bio epic, opasan, ali kao sto rekoh, volim da vidim kada neko ume da izvede tako nesto. Mada mi je highlight trke to Rossijevo izvlacenje.
                              Last edited by s_hyperion; 31-05-15, 19:55.

                              Comment


                              • Danas i nije toliko bila zanimljva trka za poedu jer Lorenco je uhvatio odmah ritam i to je to... Za drugo mesto bi bilo mnogo zanimljivije da Marqez nije pao sa motora t.j. trazio je mozda ipak malo previse od Honde koja ove godine ne funkcionise kao prethodnih sezona..... Drago mi je za Iannone-a i Ducati sto su dosli tu gde realno i treba da budu.... Rossi se nekako provukao na ovoj trci ali ako hoce da osvoji titulu mora da iskoristi pauzu pred Cataluny-u da se sabere i da shvati gde gresi u kvalifikacijama i to da popravi, makar da moze u kvalifikacijama do 3 ili 4 mesta, to je odlicno za njegove sampionske ambicije jer svi znamo kako Rosssi vozi u trci... Po meni pored Ianonne-a junak dana je pomalo zaboravljeni Pedrosa.... Mislim da ce Pedrosa u Cataluny-i itekako imati sta da kaze i da se pita....... FORZA VR46
                                Ulece su vrele vrela je i ona, crna, zuta, plava mala zvana HONDA obucena u REPSOL, jedan dan je vozis dva meseca ne zaspis !!!!!!

                                "You think you have a limt, and so you touch this limit, something happens and suddenly you can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict and experience as well you can fly very high" - AYRTON SENNA

                                Comment

                                Working...
                                X