Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio d'Italia TIM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Hajmo maceeeee, hajmo!
    I dalje mi je sumnjiv onaj start Iannonea...
    sigpic

    Comment


    • #62
      Markezov skolski primer kako se startuje kad imas lose kvalifikacije, agresivno i ludo pa sta bude

      Comment


      • #63
        Mark zajebo fiziku u prvoj krivini

        Comment


        • #64
          Steta
          sigpic

          Comment


          • #65

            Comment


            • #66
              Jooj Marc....

              Comment


              • #67
                Iskreno sam se nadala da ce njegova nedelja biti onoliko dobra koliko je moja bila losa, ali ne..
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Jao jao, kako je u trenutku bacio prethonih 35 minuta ponajbolje vožnje u karijeri...
                  Šta činiš crni Mark

                  Comment


                  • #69
                    Yup, taman sam krenuo da kazem kako sjajno vozi, ali ipak ponekad previse sili...

                    Comment


                    • #70
                      Saoseca se s mnom :/
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Bravo Maveriče! Sedmi!

                        Comment


                        • #72
                          Verovatno vi dublje pratite ovaj sport,i gledate neke sitnice,ja sam ga zavolio i pratim ga zbog Valentina,verovatno cu prestati da ga pratim kad se on povuce,jer stvarno covek je neverovatan,sigurno jedan od 5 sportista svih vremena,dao je covek neku novu dimenziju moto sportu.SVAKA TI CAS VELIKI !!!

                          Comment


                          • #73
                            Preopasan Marquez danas, mogao je 3-4 vozača da pokupi i da napravi totalni haos. Do kraja trke je iskoristio svoju sreću, kockao se previše...

                            Lorenzo očekivano, Iannone fenomenalno, Doktor dovoljno dobro za podijum. Kvalifikacije mora da sredi pod hitno, danas su ga ludorije Marqueza i Hernandeza mogle koštati u prvoj krivini... Pedrosa neočekivano dobar, Vinales nastavlja da oduševljeva!

                            Yamaha odličan bajk ove godine i uzeće sve 3 titule (videćemo samo koji vozač će uzeti vozačku), Honda je definitivno napravila korak u nazad, ponovo više traže snagu iz motora nego što treba...
                            Last edited by Vanja #66; 31-05-15, 13:51.

                            Comment


                            • #74
                              Odlicna borba danas za podijum. Steta sto je ovoliko Lorenco bio dominantan. Ocigledno je da ima prednost kada su ovakvi uslovi a koristi se meksa komponenta. U svakom slucaju svaka cast na voznji... Rosi mora da resi kvalifikacije jos ocajan start danas dobro se na kraju izborio. Janone odlican jos sa povredom odvezao celu trku. Markez danas mozda preagresivan i na kraju zavrsio van staze. Nego idemo dalje i valjde cemo na narednim trkama gledati ovakvu borbu ali za pobedu...

                              Comment


                              • #75
                                Bravo Janone, svaka cast

                                Ovo sto Lorenco radi postaje opasno po sampionat, Rosi prst na celo

                                Comment

                                Working...
                                X