Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015 - live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Damir View Post
    Wawrinka bi ga bukvalno unistio
    Samo u tvom snu.

    Comment


    • Originally posted by Filip998 View Post
      Ok je to da je bio bolji i da je odigrao mec zivota,ali ovi "Srbi" sto navijaju ne za Vavrinku , nego protiv Novaka,oni mi se navise gade..treba nas jebati
      slazem se sa tim apsolutno.

      Comment


      • E, ovako. Nisam nista hteo da pisem dok se sve ne zavrsi, ali sam pomno pratio sta pisete.

        1. Novak je sam kriv zbog ovoga! Juce protiv Mareja nije smeo da dozvoli 5 setova. Imao je sve u saci. 2-0 u setovima, slomljen Andy, sve! Ne, on se opusti, onaj stari Novak, u glavi sve ode naopako!

        2. U ovom finalu Novak nije pokazao ni 40% onoga sto je pokazao u QF pa donekle i u SF protiv Mareja. Opet je sam kriv zbog toga.

        3. Kao sto rekoh, nisam hteo da pricam nista da ne bude da baksuziram, ali cim je zreb izasao, nije mi se svidelo sto igra protiv Nadala u QF. Em se fizicki ispraznio, al sto je vise bitnije, ispraznio se mentalno.

        Sad ti Novace ostaje samo da places, jer ti ovo nikad ne mozes osvojiri, jednostavno nemas glavu. I nemojte pricati za sledecu godinu, on ovojiti ne moze!! Uvek ce se naci neko ko ce ga pobediti, delimicno opet zbog samog sebe! To je moje misljenje, mozete ga protumaciti kako god hocete!
        link

        Comment


        • Pa srbi smo

          Comment


          • Originally posted by Nesic View Post
            Losa Novakova taktika.
            Novak se citavu godinu nudi,stoji par metara iza osnovne i ceka da ostali pogrijese/umore se.
            Do sad je prolazilo jer su ostali nesposobni da pogode vise nego sto on moze da vrati.
            Danas je naisao na covjeka koji puca iz svih cijevi i oduvao ga je.
            Moze Novak puno agresivnije i bolje

            Comment


            • Ma ovo je bilo maestralnoStan te fucking man

              A meni juče fino Shminka govori dobija ovo njegov pulen sa 3:1, ja sam mu se smijao a sad

              ČESTITKE SHMINKA MAJSTORE
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

              Comment


              • Damire, mozemo samo da pretpostavljamo. Moze Wawac da ga unisti na 2 dobijena ali kad Nadal stane na PC to je druga prica + best of 5. Mozda bi ga dobio i onda kao i Novak pustio dusu do kraja turnira, ali cisto sumnjam da bi ga demolirao.

                Cestitke Stanu, sjajno je igrao ali meni je bilo frustrirajuce da gledam, kao i uvek kad igra protiv Novaka. Nadam se manjem broju susreta njih dvojice na buducim GS, zarad mog mentalnog zdravlja. Novak prosto nije imao goriva, cak nije tako losa igra bila, glava nije bila tu, noge spore, ruke slabe....

                Comment


                • Osvojice Nolo ovaj RG , nije smak sveta, nek gura dalje
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Kako možeš da se smjeeš, si normalan ti Jebeš i publiku i sve

                    Evo suzdržava se da ne zaplače, ne treba mu to mora da se isprazni
                    Last edited by Lord Aleksoni; 07-06-15, 17:40.

                    Comment


                    • ma ljudi ima vremena jos, pa vec 3 godine ljudi govore kako nikad nece osvojiti i kako je sve matoriji, a evo u zavrsnicama turnira sve sami "matorci"


                      edit: uh kakvi trenuci ...Novace care, ostani nam jak....mi te bodrimo bez obzira na sve!
                      Last edited by Miki90; 07-06-15, 17:40.

                      Comment


                      • Zajebavali su Roleta za suze, evo ih svi ovi su se rasplakali.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sledece godine uzima Nisikori.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Hebi se Novace, ne volim gledati ove emocije...kapa do poda majstore, osvojićes sigurno RG...naklon do poda i za tebe i za francusku publiku
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                            Comment


                            • Guga
                              Last edited by s_hyperion; 07-06-15, 17:47.

                              Comment


                              • Imam osjecaj da me tenis uopste nece interesovati neko vrijeme, zapravo dosta vremena. Ipak je ovo previse bilo.

                                Comment

                                Working...
                                X