Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015 - live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Samo da vidim kako ce i na kraju da pokazuje na glavu.... Pa da se odvalim od smeha.
    Izgleda da je Novaku sudbonosan ovaj Conga, prvi slem preko Conge, prvi put broj 1 na svetu preko Conge. Daj boze i da bude prvi karijerni slem preko Conge, ali pu pu pu, da ne ureknem.
    Sudbina valjda
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Bravo za Ts. ipak nije "siledzija bez mozga", sacuvao je najbolje za kraj
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • To breeeeeeeee
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Bravo Jo,dal je neko verovao da ce on da dodje do 1/2 ,mislim da sam on nije
          sigpic

          Comment


          • Ja jesam.Još da sutra i Ferer odradi šta treba.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Jos jedna stara musterija kandidat za finale, fino, fino
              sigpic

              Comment




              • Comment


                • Ma bravo majstore Kako je brutalno prizemljio naduvanog Keia koji se jedva udostojio da pruzi ruku boljem Retko antipatican lik.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Samo da vidim kako ce i na kraju da pokazuje na glavu.... Pa da se odvalim od smeha.
                    Izgleda da je Novaku sudbonosan ovaj Conga, prvi slem preko Conge, prvi put broj 1 na svetu preko Conge. Daj boze i da bude prvi karijerni slem preko Conge, ali pu pu pu, da ne ureknem.
                    Interesantno...

                    Al mislim da ce Conga da izgubi od Stana...
                    OVAKO

                    Comment


                    • Stanojlo je definitivno favorit u tom mecu, posebno ako bude igrao kao danas sto je igrao, ali u svakom slucaju zanimljivo SF.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Nishikori aut i Federer aut. To sam htio potpisati jutros, ali bilo bi jos bolje da je Stan aut.

                        Varinka je favorit u polufinalu i moze biti vrlo nezgodan u finalu.

                        Jos jedna dobra stvar, uvjeren sam da ce u petak drugo polufinale biti Conga-Stan.

                        Comment


                        • Da niste prerano upisali pobjedu Noleta, priča se isto kao da ga sutra čeka rutinski meč, a ne kao da igra protiv čovjeka koji za praktično 11 godina karijere na RGu ima postotak pobjeda od 99%
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Nishikori aut i Federer aut. To sam htio potpisati jutros, ali bilo bi jos bolje da je Stan aut.

                            Varinka je favorit u polufinalu i moze biti vrlo nezgodan u finalu.

                            Jos jedna dobra stvar, uvjeren sam da ce u petak drugo polufinale biti Conga-Stan.
                            Ni to je prvo polufinale,a za drugo se bore Novak-Nadal i Marej-Ferer
                            PS.raspored za sutra http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...schedule16.pdf
                            Last edited by Marija81; 02-06-15, 19:24.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Ni to je prvo polufinale,a za drugo se bore Novak-Nadal i Marej-Ferer
                              PS.raspored za sutra http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...schedule16.pdf
                              /Mislio je na programu da ce biti drugo
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Navras View Post
                                Ma bravo majstore Kako je brutalno prizemljio naduvanog Keia koji se jedva udostojio da pruzi ruku boljem Retko antipatican lik.
                                Japanci su dosta suzdržani i ne pokazuju zapadnjačku "srdačnost", tako da mislim da silno grešiš.
                                Uostalom, meni nije delovalo da je jedva pružio ruku.
                                Last edited by miloolja; 02-06-15, 19:34.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X