Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pa nije bilo lako odluciti se, sa jedne strane Nadal koji bi osvajanjem RGa stigao na samo 2 slema od Roleta, a sa druge strane Noki koji osvajanjem RGa dolazi u situaciju da ide na sva 4 slema ove godine. Izaberi ti manje zlo od ova 2?
    Pa, šta je zlo u tome da No1e uzme veliki grand slam, pobogu? Šta si ti, zaluđena navijačica ili ljudsko biće? Šta bi rekla kada bih ja poželeo da Nadal ili Federer slome nogu?

    Na stranu to što se, koliko vidim, javljaš iz iste zemlje iz koje je i on, naš No1e. No1e nacionale i internacionale!

    Comment


    • Kvota da Novak pobedi Mareja 1.15.

      Comment


      • Originally posted by Radulov47 View Post
        Slabije pratim tenis pa me interesuje ima li Endi snage da izdrzi eventualnih 5 setova u 1/2 finalu ? Mislim da tesko moze dobiti Novaka na 3 dobijena seta bez obzira u kakvoj je formi.Onaj mec iz Majamia ako se ne varam,raspadao se bukvalno na terenu po onom suncu.
        To je kljuc finale US opena ga je dobio po hladnom i vjetrovitom vremenu,finale wimbldona takodje hladnom vremenu.nikad ga nije dobio po vrucini a za petak najavljuju 33 stepena tako da je Djokovic apsolutni favorit za mene,mada Andy zastrasujuce dobro igra i ima veru i strasno dobro je fizicki spreman...videcemo svasta je moguce al vremenski uslovi definitivno idu na Novakovu vodenicu Andy ne igra spin tako da nema cim da ga ugrozi

        Comment


        • Elem,

          da malo zaobiđemo kišu, sunce, oblake, barometar, hidrofor, bofor... i ostale meteorologije, momci igraju tenis, ne idu da se korziraju pa da im smeta, k'o kilavom dlaka.

          Znam da mnogo utiče na lopticu, let, udarac, kretanje... ali, obatrojca imaju isti uslovi, pa kom obojci...

          Mislim da je Novak imao danas sve na svojoj strani, osim BH, da nije prosipao taj BH danas Nadal bi možda i krompirče popio u trećem.

          Nadal je sa druge strane, izabrao najgoru moguću taktiku - čekam da ovaj fula, valjda neće danas da se raspuca.
          Takav pasivan stav ne ide na šljaci,sporoj do bola, čas posla se ukopa u mestu "...ček, jel rek'o i jogurt majkumu,il samo klot burek?" .

          Da je s druge strane bio Škot, možda bi mogao da se provuče, al s Nole,jok more....

          Novak je tako podigao kvalitet kretanja i uneo toliko raznovrsnosti ove godine da je milina gledati ga

          Šteta što Zeka izgubi, bilo bi to finale za merak
          Last edited by Torima; 03-06-15, 19:54.

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Ne otpisujem ja Stana uopste.Njegovo ludilo je u toku...
            Ludilo na vlaznom terenu zadnja 2 meca i vrlo niskoj temperaturi da ga vidimo po vrelom vremenu..

            Comment


            • Originally posted by Bokimajsta View Post
              To je kljuc finale US opena ga je dobio po hladnom i vjetrovitom vremenu,finale wimbldona takodje hladnom vremenu.nikad ga nije dobio po vrucini a za petak najavljuju 33 stepena tako da je Djokovic apsolutni favorit za mene,mada Andy zastrasujuce dobro igra i ima veru i strasno dobro je fizicki spreman...videcemo svasta je moguce al vremenski uslovi definitivno idu na Novakovu vodenicu Andy ne igra spin tako da nema cim da ga ugrozi
              Kako po hladnom vremenu kad je taj dan bilo pakleno u Londonu
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Nije poenta vrućine,nego odskoka,sa visim odskokom Marejevi udarci gube na dubini i prodornosti,posebno Bh,tako da bi oko 27,28 stepeni i sunce bilo sasvim ok

                Comment


                • Originally posted by Navras View Post
                  Kako po hladnom vremenu kad je taj dan bilo pakleno u Londonu
                  Jebem li ga na terenu sam bio tad radio,nisam imo statistiku cak sam gledo mec na nekom portablu u nekoj birtiji al ucinilo mi se da je bilo hladnije al nema veze tad se Djokovic raspo kao i u polufinalu US protiv kaia iz samo njemu znanih razloga..

                  Comment


                  • Originally posted by Navras View Post
                    Kako po hladnom vremenu kad je taj dan bilo pakleno u Londonu
                    Pa dogovorite se.Jel bilo hladno ili pakleno.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Kvota da Novak pobedi Mareja 1.15.
                      I to je mnogo.

                      Inace najpre zelim da cestitam svim navijacima Novaka, apsolutno zasluzena i ubedljiva pobeda najboljeg tenisera sveta, cista kao kap sto bi rekao Edin Avcic. Ne znam sta da kazem oko Nadala, razocaran sam potpuno. Ne toliko zbog poraza koliko zbog igre. Ovaj Nadal trenutno nije ni 5% od onaj stari i prepoznatljivi Nadal. Plitke lopte, mlitave udarce, FH nije ubitacan, FH paralela ne postoji... Ne znam zbog cega on ovako se raspada, ali mislim da je vreme za promene. Cak ako toliko je emotivno vrzan za Toni mozda moze da pokusa kao Novak sa Vajdom i Bekerom, da uz Toni donese jos jednog trenera. Ja zaista verujem u Nadala i verujem da jos nije rekao poslednju rec, ali nazalost do kraja sezone ja ne vidim gde on moze da osvoji veliku titulu. Nek proba kao Marej prosle sezone, sa neke 250ce i 500ce, da tako povrati formu i samopouzadnje jer ovako ne ide. Od ponedeljak ce biti 10ti, a ako Tsonga pobjedi Stana ondak 11ti. To je jako lose, imace teze protivnike u pretstojece turnire.

                      Oko Novaka nema sta da se kaze, trenutno nije mu niko ni do koljena. Ja zaista ne vidim ko tu moze da mu popreci put ka tituli. Stvarno ako sad ne osvoji titulu ne znam sta da kazem, onda i ne zasluzuje da je osvoji... Navijaci za njega do kraja turnira, naravno, jer ovaj covek zasluzuje da ima RG u svoje vitrine.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Torima View Post
                        Elem,

                        da malo zaobiđemo kišu, sunce, oblake, barometar, hidrofor, bofor... i ostale meteorologije, momci igraju tenis, ne idu da se korziraju pa da im smeta, k'o kilavom dlaka.

                        Znam da mnogo utiče na lopticu, let, udarac, kretanje... ali, obatrojca imaju isti uslovi, pa kom obojci...

                        Mislim da je Novak imao danas sve na svojoj strani, osim BH, da nije prosipao taj BH danas Nadal bi možda i krompirče popio u trećem.

                        Nadal je sa druge strane, izabrao najgoru moguću taktiku - čekam da ovaj fula, valjda neće danas da se raspuca. Takav pasivan stav ne ide na šljaci,sporoj do bola, čas posla se ukopa u mestu "...ček, jel rek'o i jogurt majkumu,il samo klot burek?" . Da je s druge strane bio Škot, možda bi mogao da se provuče, al jok....

                        Novak je tako podigao kvalitet kretanja i uneo toliko raznovrsnosti ove godine da je milina gledati ga

                        Šteta što Zeka izgubi, bilo bi to finale za merak
                        Zdavo bio
                        Meteorologija ti umalo ne postade omiljena disciplina u barustini ovdasnjoj. Bilo tu i nekih alternativnih metoda poput dodola i indijanskog plesa za prizivanje padavina al jedino sto pade to ti je oni kralj sljake.
                        Nego sam drugo hteo.
                        Bekehend u Novaka jeste kasljucao, valjda navuko neku prehladu od pariske ladnoce. Al je zato jedan od najpotcenjenijih forhenda u istoriji sipao rafale ka Rafaelu ko oni sarac u Nikoletine Bursaca.
                        Nas ti je malisa stasao u veliku silu, a kako stvari stoje bice to i najveca sila teniska sto je svet video.
                        I da ti reknem za kraj da si me svojom pojavom u barustini ovdasnjoj vrlo obradovao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by NI

                          Rafa je bio bitno ispod svog najviseg nivoa. Ali da je bio i na najvisem nivo, ne bi imao sansi. Osim da je Novak totalno kolapsirao ili da je temperetura bila preko 30C.
                          [/b].
                          Gubis godinama od jednog covjeka i taj isti covjek igra najlosiju sezonu u svojoj karijeri, gubi od svakog ozbiljnijeg protivnika i tek tada ga pobjedis i onda bez imalo srama kazes da je on igrao na najvecem moguce nivou ne bi imao sansi i ja se samo nasmijem. Stvarno nema potrebe da odgovaras na ovaj post, uzivajte.

                          Cijeli mec mu nabacivo po sredini terena, pa moze se reci da je Novak danas izgledao jos bolje zbog Rafe, onakve ni na treningu lopte ne bi dobijao
                          Last edited by DinoFC; 03-06-15, 20:13.

                          Comment


                          • Nadala nesto muci,mozda povreda po meni se on debelo losije krece nego pre,jednostavno nema sitni koraka nema obtrcavanja oko loptice i strasnih forhend paralela kad mu igras u bekend.Neshvatljivo mi je da je nabacio ovoliku masu na sebe mozda zbog povrede to samo on zna...

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post
                              Gubis godinama od jednog covjeka i taj isti covjek igra najlosiju sezonu u svojoj karijeri, gubi od svakog ozbiljnijeg protivnika i tek tada ga pobjedis i onda bez imalo srama kazes da je on igrao na najvecem moguce nivou ne bi imao sansi i ja se samo nasmijem. Stvarno nema potrebe da odgovaras na ovaj post, uzivajte.

                              Cijeli mec mu nabacivo po sredini terena, pa moze se reci da je Novak danas izgledao jos bolje zbog Rafe, onakve ni na treningu lopte ne bi dobijao
                              1.
                              U svemu tome ima i nesto pozitivno. Ti se nasmijao.

                              2.
                              Slicnu reakciju je danas imao i Mekinro, kada je Mats reako da je Novak postigao najvisi nivo na sljaci u istoriji tenisa.

                              3.
                              Ja mislim da Vavrinka, Mari i Nishikori mogu da pobijede ovakvog Novaka na sljaci. Ne mislim da bi to najbolji Rafa mogao. Novak ga je previse proucio.

                              4.
                              Kako bi ga pobijedio? Defanzivom? Ofanzivom? Razmjenama? Da Toni prekine mec?

                              Comment


                              • Kao u 2013, 2012, i ostale 4 sezone jer me mrzi da ih sve nabrojavam.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X