Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Kada god su mediji pisali "Novaku lak put do finala" on je gubio u qf,sf.Zato sto kvalitetniji zreb ali bez Conge i Monfisa u svom delu kao sto sam pre napisao.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #62
      Laslo izgubio prvi set 6-4,steta
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • #63
        Originally posted by shminka View Post
        Mekinro je isto dio tima na ESu, komentarisat će mečeve
        Vrh, Mekenro zna da bude surovo realan, a to mi se svidja.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • #64
          Izgubio laslo 6-4 6-4,steta.Dzaba mu sjajna igra sa osnovne linije kada mu je servis smesan...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • #65
            Oćel biti neka fora za praćenje RG-a putem nekih hackova za XBMC/Kodi, VLC, itd... playera iliti putem browsera i njima dodatnih extenzija?

            Comment


            • #66
              Originally posted by Nesic View Post
              Oćel biti neka fora za praćenje RG-a putem nekih hackova za XBMC/Kodi, VLC, itd... playera iliti putem browsera i njima dodatnih extenzija?
              ES player

              Comment


              • #67
                Srecno Nole na RG,polako bez euforije.
                Nervira me sto ga svi proglasavaju favoritom.
                Polako,fokusirano na svaki poen,gem,mec.
                Samo smireno,ne zaboravi protivnicke pertle

                Koliko god mozes izbaci iz glave pritisak i da je RG u pitanju
                Idemooo Nole
                Cestitke za sve dosad osvojeno
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Nesic View Post
                  Oćel biti neka fora za praćenje RG-a putem nekih hackova za XBMC/Kodi, VLC, itd... playera iliti putem browsera i njima dodatnih extenzija?
                  Ja ću pratiti preko usagoals i drakule(jbt.kako ovo zvuči)pa ako nekom bude trebao link neka se javi u pp.

                  Velika četvorka je tu,svi odradili prvi trening,a Rafa nesreTnik ni trening da počne na vreme zbog kiše.Ako se po jutru dan poznaje Peca je bio u pravu.Bar za vremensku prognozu

                  Last edited by Marija81; 20-05-15, 23:17.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • #69
                    kad je zreb ?

                    Comment


                    • #70
                      Opasni rivali redom: Nadal, Vavrinka(u svom turbo izdanju), Marej (ovaj novi na šljaci), Nishikori (pre 1/2 finala dok je svežiji)...Ostale ne nabrajam, jer mislim da niko,pa ni Federer u event.finalu nema šansi protiv Novaka, osim pomenute četvorice. Novak je imao jedinu realnu šansu 2013. protiv Nadala u 1/2 za osvajanje...U ostalih 5 susreta sa njim nije imao nikakve šanse. Čak ni posle prošlogodišnjeg osvojenog 1.seta, glatko je izgubio naredna 3 seta. Da postoje reflektori na Šatrijeu imao bi Novak već 1-2 RG sigurno. Naravno pod uslovom da se igra finale uveče. Ipak po tradiciji finala su od 15:00h, na nesreću Novaka skoro uvek po dnevnoj vrućini(izuzetak je finale 2012.), gde je Nadal neprikosnoven. Na ruku Nadalu su i Babolat-RG lopte, koje su pravljene upravo za njegovu igru i pokazalo se u praksi kako rade ti spinovi i viskoki odskok lopte u Parizu. Naravno Nadal je glavni maneken Babolat-a, domaće firme. Videli smo svi kako funkcioniše Nadalova igra po dnevnom/toplom i po noćnom/hladnijem vremenu. Berdiha je oduvao u 2. setu Madrida, kasnije i Iznera rel.lako, a pod reflektorima Rima je oduvan od Vavrinke u 2.setu. I verujem da će pobednik duela Djoković-Nadal 99,99% osvojiti ovogodišnji RG. Uslovi će biti presudni. + za Novaka ispod 20 stepeni temperatura i vlažnija šljaka. + za Nadala preko 25 stepeni i suva šljaka.

                      Comment


                      • #71
                        Jedina nepoznanica na ovogodišnjem Garrosu je ko će izbaciti Nadala.
                        Ostalo je već poznato. Vamos Noleeee.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by nikola_bg View Post
                          kad je zreb ?
                          Trebalo bi da je u petak
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • #73
                            Onoliki uvod u prvom postu, al ga niko ne čita..a svi lajkuju


                            Ceremonija žrebanja zakazana je za četvrtak, 22. maj 2015.
                            Potrudio se wanderer, osim što mu se potkrala greškica.. danas četvrtak 21.maj.

                            Žreb je sutra, u petak, mislim u 11:30.
                            Last edited by miloolja; 21-05-15, 07:42.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #74
                              Neverovatan kontinuitet, Role je ucestvovao na svim slemovima u ovom veku

                              http://www.atpworldtour.com/News/Ten...rer-Stats.aspx
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by forum1nick View Post
                                Jedina nepoznanica na ovogodišnjem Garrosu je ko će izbaciti Nadala.
                                Ostalo je već poznato. Vamos Noleeee.
                                I ovakvog kakav je trenutno Nadal (psihicki pre svega) ne moze ga na pariskoj sljaci na tri dobijena seta izbaciti niko sem Novaka, eventualno Mareja, ali i Skot tesko.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X