Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ispao veciti Nisi, ispao Fed... Nadal... jos se u Stana uzdate. Ako, super je to ;)

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      Gubis godinama od jednog covjeka i taj isti covjek igra najlosiju sezonu u svojoj karijeri, gubi od svakog ozbiljnijeg protivnika i tek tada ga pobjedis i onda bez imalo srama kazes da je on igrao na najvecem moguce nivou ne bi imao sansi i ja se samo nasmijem. Stvarno nema potrebe da odgovaras na ovaj post, uzivajte.

      Cijeli mec mu nabacivo po sredini terena, pa moze se reci da je Novak danas izgledao jos bolje zbog Rafe, onakve ni na treningu lopte ne bi dobijao
      To te te drzi treci set pod utiskom, jer si gledao ti kako ga je Nole lomio u prva dva u trecem je vec bio slomnjen i bez nade pa slao balone.
      Last edited by salinjo90; 03-06-15, 21:38.

      Comment


      • Odlican tekst:

        http://www.tennis.com/pro-game/2015/...ar-wait/55154/

        pogotovo:

        Yet even then, something about playing Nadal on Chatrier seemed to dredge up bad old memories for Djokovic. Rather than keep his head down and plow forward after that first-set success, he sat down and began to complain that the court wasn’t being watered between sets. “It’s the same thing every year,” Djokovic griped to chair umpire Cedric Mourier. On the next changeover, he continued his harangue, asking Mourier if someone was going to have to slip and injure himself on the dry clay before it was wetted down. Was this the best way to react to a winning first set? Was he going to let the moment get to him one more time?
        i:

        Down two set points, Nadal fought back to deuce. Djokovic, briefly unnerved, decided to come barreling in behind a mediocre second serve. Somehow he managed to flip an acutely angled half volley over the net for a winner.

        Panic or genius? It’s all in the execution, and nobody is executing like Djokovic these days. The second set, and soon the match, were his.
        To je bio panican potez u kome je Novak imao srece!

        Comment


        • @NI, u prvom setu je Novak krenuo furiozno,a Rafa je bio pod nekom nesvatljivom tremom prva par gemA(nedostatak pobeda nad top five igracem ove g. najverovatnije) i bam 4:0 to je iznenadilo i Novaka te se malo opustio, a Rafa podigo nivo svoje igre i 4:4 za tren oka, onda je Nole video da je vrag odneo salu i svojom standardno proucenom igrom dobio jedva Rafu u tom setu koj je bio preloman. Ja mislim da je cak i bolje sto je ovako jer da je drukcije npr. Nole dobio 6:1, Rafa bi napravo ovu seriju u drugom setu i to bi bio nedostizno , a kad on uzme set ko zna sta bi bilo dalje. Novak je ugusio njegovu igru i sto je vreme prolazilo to se videlo kroz dubinu Rfinog FH. Svaka cast SRBINE
          Last edited by salinjo90; 03-06-15, 21:46.

          Comment


          • Originally posted by salinjo90
            Boki navijaj ti za kog oces mi uzimamo titulu u nedelju
            99% ce se to desiti, ali postoji taj 1%, a pitaj NIija, on moze da bude presudan
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kako vas izgasira za sekund . Navija za Federera, u nedostatku konkurentnosti za ozbiljnije titule poslednjih godina normalno da ce da navija protiv potencijalnog GOAT-a. Ili to ili da se fokusira na pracenje 250ica .

              Red je da mi Novakovci uzivamo bar danas u ovoj pobedi, po meni Novak je Nadala upropastio miksovanjem igre, ucinak na mrezi bio je impresivan - nesto sto prethodnih godina nismo gledali. Treci set je samo pokazao koliko Rafa nema gameplan protiv novog Novaka, jednostavno se potpuno nemocno osecao na terenu. Par forhenda jeste promasio Rafa ali to je iskljucivo zbog toga sto mu Novak nije davao prilike da ih opusteno igra pa je Rafa nekoliko puta potegao iz ne bas najizglednijih pozicija. Jednostavno se nije prijatno osecao na terenu i to je to. Da li Rafa moze vise - verovatno da ali pitanje je da li Rafa moze puno vise protiv ovakvog Novaka?

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                99% ce se to desiti, ali postoji taj 1%, a pitaj NIija, on moze da bude presudan

                Comment


                • Bojana jel moze da znam razlog zasto ne volis Novaka? Ali nemam nista protiv toga, samo cisto me zanima. Recimo i ja ne volim nesto previse Pera Antica, iako je nas najbolji sportist trenutno.

                  P.s. Ne znam kako je kod vas u Srbiju, valjda je jako ekstremno, ali ja znam da i kod nas u Makedoniji kad ljudi cuje da ne navijas za Djokovica gledaju te cudno i kazu ti pa kako mozes bre, nas je covek. Da sam poceo pratit tenis 2008 ili kasnije, mozda bi navijao za Djokovica, tj, ne mozda nego sigurno, ali poceo sam nesto ranije i eto slucajno sam zavoleo Nadala.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Jok vala, navijam za Stanojla, da uzme 2.slem i da imamo big 5
                    ali posto je Rafko ispao, ponovo smo na big 4
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by nikola_bg View Post
                      !!!!
                      Ja im celo vreme pricam da covek nije imo dostojnog protivnika na sljaci i da dalje ima promaje u njegovoj igri a oni konstantno podbadaju da dize formu iz meca u mec..
                      PS:Za mene je Nadal najbolje odigro Rim bez onog meca sa Wawom u nocnim uslovima gde je ovog bukvalno islo sve bolje nego ovde na RG...

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp
                        Ako se ona protivi tome hoce li to umanjiti cinjenicu da je Novak zaista najbolji? Uvek ce biti onih koji se protive.
                        Naravno da nece, tako da opusteno.
                        Kada bi bilo samo protivljenje onda ne bi bilo problema ali ima i onog drugog. Teškog.

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Bojana jel moze da znam razlog zasto ne volis Novaka? Ali nemam nista protiv toga, samo cisto me zanima. Recimo i ja ne volim nesto previse Pera Antica, iako je nas najbolji sportist trenutno.

                          P.s. Ne znam kako je kod vas u Srbiju, valjda je jako ekstremno, ali ja znam da i kod nas u Makedoniji kad ljudi cuje da ne navijas za Djokovica gledaju te cudno i kazu ti pa kako mozes bre, nas je covek. Da sam poceo pratit tenis 2008 ili kasnije, mozda bi navijao za Djokovica, tj, ne mozda nego sigurno, ali poceo sam nesto ranije i eto slucajno sam zavoleo Nadala.
                          Od prvog trenutka mi je antipatican, od kad sam ga videla 2005., nemam racionalno objasnjenje
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by NI
                            Moji odgovori:

                            6.
                            Tignor fino zapaza da se Novak i dana bojao neke crne macke dok nije poveo 2:0.
                            Tignor je pre 4,5 dana prognoziro polufinala Djokovic-Ferer Monfis-Nisikori i Finala Djokovic-Monfis i Djokovic pobednik

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Od prvog trenutka mi je antipatican, od kad sam ga videla 2005., nemam racionalno objasnjenje
                              Ne znam ni ja zasto ali moracu da se slozim sa tobom. I meni je bio krajno antipatican tamo kad sam ga prvi put video 2006 mislim da je bilo. Ali naravno tada nisam ga mnogo pratio, ali zaista znao da bude odbivan na pocetku karijere. Sad kad je sazreo, on je sasvim drug covjek, i meni se jako svidja to.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Bice gadno protiv Endija, ali teniski ne psihicki. Protiv Nadala je bilo najteze sto se 'glave" tice i kada je probio, ispalo je rutinski. Protiv Endija ce glava biti na svom mestu (trebalo bi) i iako je Skot ove sezone takodje nepobedjen na sljaci opet bi trebalo da barem psihicki bude laksi mec nego ovaj u 1/4. A psiha i mentalna snaga najvise odlucuju tj najvecu prevagu odnose. Videcemo.
                                Last edited by Sandugp; 03-06-15, 22:08.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X