Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaspat će večeras, al`u panjevima

    Comment


    • Damir će sutra da se zaleti ,da uzme set i to je to.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • djokovic povreda prepona ? jel nesto ozbiljno ili ?

        Comment




        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Gledati Almagra u pravom ritmu bas uzivanje, kamo srece da ima malo bolji retern i defanzivu, na sljaci bi bio strasan
            Iskopo ga Nadal na bekendu sa balonima,neverovatno kako smjesno deluju igraci sa jednorucnim bekendom protiv Nadalovih spinova.Imam utisak kad bi na jednoj nozi igro protiv njih da bi ih pobedio sa lakocom.Frustrirajuce to deluje iz njihovog ugla.

            Comment


            • Najvece pitanje koje se postavlja pred danasnji dan je kako je Damir spavao nocas, a i shminka
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Vjerujem da Fedex nije mogao ni sanjati ovako lagan meč u ovoj fazi.
                Ipak, nadam se da će Damir, sada kada mu se ispunila velika želja, učiniti meč bar malo zanimljivim i da će potrošiti nešto Federeroviih baterija.

                Comment


                • Ma ovo je tek trece kolo ljudi, u ovoj fazi ima laganih meceva i te kako.
                  Ajde da je rec o cetvrtom kolu ili 1/4, ali nije ovo nista uobicajeno. Uostalom tezi mu je Damir nego Markos ili Juzni, sa cistog teniskog aspekta.
                  Naravno da ce faktor strahopostovanja kod Dzumija da olaksa mnogo Federeru, ali sta je tu je
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Znalo je na RGu biti i lakših protivnika, u kasnijim fazama turnira

                    Comment


                    • Samo vi potcjenjujte Dzumija,iznenadit ce te se danas kad sa svojim top spin forhandom bude sikanirao Rogerov backhand
                      Nazalost servis mu je presmijesan,tesko je danas u muskom tenisu pobijedit nekog ako u 3 seta odserviras 0 asova,5 servis winnera a protivnik ti 80% servisa vrati u posljednja 3 metra terena

                      Comment


                      • Samo ja mislim da Dzumhur moze set da uzme?
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Samo ja mislim da Dzumhur moze set da uzme?
                          Ja bih voleo, ali mislim da nema sanse. Ima da se ukaki samo tako, a i nema cime da uzme set. Svaki servis gem ima da mu bude pod pritiskom.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ja bih voleo, ali mislim da nema sanse. Ima da se ukaki samo tako, a i nema cime da uzme set. Svaki servis gem ima da mu bude pod pritiskom.
                            Pa vidi, gledao sam Dzumhura mnogo puta, sto na Challengere sto na ATP turnire, a najbitnije od svega gledao sam njegove meceve sa Ferera na US Openu i Berdiha na AO-u. On je odigrao pa majke mi fantasticne meceve, Fereru je uzeo i set, a sa Berdiha je odigrao tri tesna seta. Fed nije bas u nekoj formi gde melje svoje protivnike, ako ga ne krene bas dobro mozda Dzumi i otkine set, ko zna.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Ferer nema servis i zato je Dzumi mogao da ga pritisne, on Federeru nece moci nista kada bude primao servis, u tome je razlika...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Od Berdiha je izgubio 6:4 6:2 6:2, kako je to tesno?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X