Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Weltschmerz View Post
      Po meni Novak će Nadala lakše dobiti u četvrtfinalu nego kasnije. Novak će u četvrtfinalu biti odmoran, Nadal neće stići da podigne formu i da nabije samopouzdanje pobedama nad top 10 igračima.
      Apsolutno tacno. Tri meca nisu dovoljna da prebrodi krizu i da se napuni samopuzdanjem.
      Bolje je ovako, manji je i pritisak jer poraz ne donosi konobarsku tacnu.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Apsolutno tacno. Tri meca nisu dovoljna da prebrodi krizu i da se napuni samopuzdanjem.
        Bolje je ovako, manji je i pritisak jer poraz ne donosi konobarsku tacnu.
        Pa gde si ti Romario, sunce ti poljubim
        Slazem se sa tobom da je ako se gleda samo duel njih dvojice mnogo bolje po Novaka da to bude u 1/4 (i zbog pritiska a i zbog vremenskih uslova jer uvek pred kraj turnira postane nesnosljivo toplo) ali ako se gleda ceo turnir onda bi mu lakse bilo da se na kraju cepa sa Rafinjom, nego da posle tog meca ima jos dva ni malo lagana protivnika.
        I da ti napoemnem ne igra 3 meca do eventualnog susreta sa Novakom, vec cetiri ...
        Last edited by Sandugp; 22-05-15, 13:02.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • E pa Azarenka nema sreće sa žrebom Da nije bilo onog u Madridu mogao bih i da se kladim na Viku, ovako ko zna u kakvom joj je stanju psiha sada

          Amerikanke popunile prve tri osmine, Australijanke poslednje dve

          Nema nekih posebno interesantnih duela prvog kola u najavi, što ne znači da ih neće biti Ja bih izdvojio: Stephens-Venus, Mladenovic-Bouchard, Stosur-Brengle, Kanepi se raspada inače bi bila potencijalna mina posebno kad je krene, ovako lagan posoa za Mariju. Sa Shvedovom se nikad ne zna, ne bi bilo iznenađenje da Ana ispadne odmah na startu

          Na papiru, Serena osim Azarenke ima šetnju do finala...

          Comment


          • Juuu sestra mi se pojavila ...aleluja... hvala RGu, hvala Rafi... i nebesima!

            Da se pridružim klanu odobravanja susreta u 1/4f...meni se ne dopada Endi posle, ako dođe do 1/2f....mada nije morao Rafa ili Endi nikako sa naše strane, lično mi ne smeta trofej i bez njih..ali nek budu i ovi drugi mirni...

            #peške ....a posle toga ovde sledi iznenađenje...(neću da prejudiciram stvar)
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ljudi nemojte od Andy-a da pravite nekog vrhunskog igrača na šljaci. Do pre mesec dana svi bi njega priželjkivali u polufinalu a sad nakon jednog ipo dobrog odigranog turnira na šljaci svi ga se plaše.
              Po meni Andy možda i ne dođe do polufinala.

              Comment


              • Au brate mili da li je moglo gore

                Comment


                • Četvrtfinale je jedini problem i tu ne bih ništa prognozirao. Sve prije i poslije toga je smijurija. Zar neko stvarno misli da Murray može dobiti Novaka na 3 dobijena seta na šljaci u trenutku kad ovaj juri svoj neispunjeni san? O Ferreru kao mogućem protivniku u polufinalu je glupo i polemisati. U finalu Federer, Nishikori, Berdych, Wawrinka ili neko peti Cijeli turnir će stati u jedan meč, kao i prethodnih godina

                  Comment


                  • I još nešto. Kad god je Novak imao težak put do nekog GS-a uvek ga je i uzimao. Tako da titula se smeši 😊

                    Comment


                    • Federer iskoristi ovaj haos oko Novaka i Rafe i uzme drugi RG
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by Weltschmerz View Post
                        Ljudi nemojte od Andy-a da pravite nekog vrhunskog igrača na šljaci. Do pre mesec dana svi bi njega priželjkivali u polufinalu a sad nakon jednog ipo dobrog odigranog turnira na šljaci svi ga se plaše.
                        Po meni Andy možda i ne dođe do polufinala.
                        Ne gledam ja samo jedan bolje receno dva dobro odigrana turnira na sljaci. Ja gledam njegovu konstantnost tokom cele ove sezone. On je samo od Novaka gubio ove godine, i pokazao je veliku konstantnost. Mecevi sa Endijem nikada nece biti lagani za Novaka. Mnogo bih bio opusteniji pred ovaj RG da je Tomica zapao u Novakovu polovinu...
                        To ti je kada imas da biras izmedju "lisca" i "bukve" .... Njih dvojica su bili u opticaju i "dosao" mu je Skot, sto je svakako teza opcija od Ceha.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Izgubio je od Ćorića. Dva puta se mučio sa Kolšrajberom.
                          Ove godine ispada od Isnera 😊

                          Comment


                          • Novak je sam kriv što strepim od Endija najviše.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Weltschmerz View Post
                              Izgubio je od Ćorića. Dva puta se mučio sa Kolšrajberom.
                              Ove godine ispada od Isnera 😊
                              Na nebitnim turnirima ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Na bitnim ga Novak tri puta tukao, meni dovoljno da od njega ne strepim.

                                Comment

                                Working...
                                X