Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pravo je zadovoljstvo gledati formulu 1 na Sk uz ovu dvojicu kraljeva.

    Comment


    • #32
      Hamilton ce da pocepa novi ugovor posle ove trke

      Comment


      • #33
        Ne može Monte Carlo bez Rosberga kao pobednika... To su dve pobede za redom, ni od kuda...

        McLaren konačno u poenima...

        Comment


        • #34
          Bože, koliko je ovaj Rozbrg smješan vozač, bože sačuvaj.

          Svaka čast za Luisa, za mene je pobjednik.

          Comment


          • #35
            Koje g...o od covjeka ovaj Rosberg.Prosle godine u MC je u quali namjerno parkirao auto i izazvao zute zastave.Danas se zbog nezasluzene pobjede veseli kao da je titulu osvojio

            Comment


            • #36
              Zašto? Zato što se raduje?

              Comment


              • #37
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Zašto? Zato što se raduje?
                Cemu? Pobjedi na utrci u kojoj je bio 20 sec iza timskog kolege i pobijedio zahvaljujuci gresci Mercedesa?

                Comment


                • #38
                  Lewis je danas bukvalno zbog SC izgubio utrku.
                  Imao je 21/22 sec prednosti sto je sasvim dovoljno bilo da se zamijene gume i da se prvi vrati na stazu.To su mislili i ljudi u Mercedesu.
                  Medjutim predvidjeli su da ce par stotina metar prije ulaska u box ispred njega da se uglavi SC i da ce do ulaska u box da izgubi 4/5 sec tako da prilikom ulaska u box prednost nije vise bila 21 vec ca 16/17 sec sto je bilo nedovoljno da se vrati na stazu ispred Ros i Vet

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Damir View Post
                    Cemu? Pobjedi na utrci u kojoj je bio 20 sec iza timskog kolege i pobijedio zahvaljujuci gresci Mercedesa?
                    Pobedio je jer je prvi prošao kroz cilj. Hamilton nije jer je njegov tim pogrešio. Dešava se...

                    Comment


                    • #40
                      Auu ala ce Hamilton besneti u kancelariji
                      Lep gest RB-a da Rikardo vrati Kvjatu poziciju zaista korektno a Kimi je podbacio dosta,iako je imao odlican tempo.
                      Verstapen me je odusevio sa ona 2 obilazenja kada se slepao uz Fetela,i bas steta sto nije uzeo bodove,pocetnicka greska mada je i Grozan neshvatljivo rano ukocio.
                      U Montrealu sve pare na Hamiltona
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #41
                        Lajkovao sam Vanjin post, prosto, jer je realan. Tacno, covek je prvi prosao kroz cilj, pa, logicno, to se zove pobeda. Aliiii...Kakva greska, kakva nepotrebna zamena guma, kakav los proracun izlaska na stazu..Nepojmljivo za vrhunski tim, nepojmljivo za vozaca koji je bio ubedljivo bolji celog vikenda, ma, sve mi je nepojmljivo. U Monaku, gde treba da budes Hudini da bi nekog obisao, oni ga salju na onu zamenu. Pa da je na felni vozio, (a gume mu uopste nisu bile kriticne), tesko bi ga bilo obici. No dobro, na greskama se uci. Skromnog sam misljenja da je Hamilton vec ovog vikenda zeleo da pokaze ko nosi zvonce a ko #%$ ovce. Posebno posle prosle trke, i posebno na ovom mestu. Setite se njegove izjave, kako je Niko rastao bogato u Monte Karlu, dok se ovaj borio kroz zivot. Zeleo je, bio je bolji, i svakako je moralni pobednik. Mislim da mu je danas termostat totalno riknuo, i da ce od Kanade nadalje da bukvalno ponizava nemca, od prvih treninga do kraja trke. Zao mi je za Kimija, mada je bilo i njegovih gresaka. Fetelu, i Ferariju generalno, cestitke.

                        Comment


                        • #42
                          Meni nije OK jer se radi o gresci njegove ekipe.
                          Taj isti Nico Rosberg se skoro zalio da je Ham radio protiv interesa Mercedesa jer nije vozio 100%,blokirao njega i nije mu omogucavao da se odvoji od Vettela.
                          Danas kad je Mercedes pogrijesio,ostetio Hamiltona i njemu poklonio pobjedu on skace od srece kao da je na lutriji dobio

                          Comment


                          • #43
                            Bas velika greska Mercedesa. Za nekog ko je inkasirao 100 mil.funti mogao bi da nauci da proguta knedlu na malo kulturniji nacin.
                            Mozda jeste princ u Britaniji, ali od Monaka nije.
                            Bilo je takvih nebuloza u istoriji F1, nije on prvi.
                            sigpic
                            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                            Comment


                            • #44
                              Meni je drago zbog Fetela, ali, iako nisam Luisov fan, realno je zaslužio pobedu, a onaj klempavi Rozberg mi je antipatičan na kvadrat.

                              Comment


                              • #45
                                Kako je FIA smesna sa ovim istrazivanjima incidenata i kaznjavanjima a i vozaci(Kimi) sto se zale. Sve njih treba poslati na jednu godinu u Nascar da vide sta su trke pa se onda vratiti u F1 da voze kako spada.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X