Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Momci, bolje bi Vam bilo da prekinete, ovo nije ni vreme ni mesto za ovakvu vrstu diskusije.
    Preterali ste!
    sigpic

    Comment


    • #92
      Udjem na forum,vidim ima nove dvije strane... Super procitacu nesto pametno (mozda i naucit nesto)... Kad ono ovi dvojica jos nisu zavrsili.. DAJTE LJUDI MANITE SE PREPUCAVANJA!!!

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #93
        Rossijevci, ajde opet da zamolim da se ne primate na provokacije jer nikome ne koristi. Ovde su razmenjene neprimerene reči i nadam se da će sve do jednog posta biti izbrisano.

        Što se Damira tiče, o tvom pulenu dovoljno govori da je počeo da kopira Rossija u svemu da bi pokušao da ga pobedi početkom svoje MGP karijere. Što mu nije uspelo... O njegovim gnusnim izjavama iz prošlosti ne bih trošio prostora na serveru. Toliko.

        Comment


        • #94
          Ti si nedavno trazio bolju atmosferu na forumu? Posto su Rosijevci u ogromnoj vecini, logicno je da ste i najodgovorniji za istu. Malo vise tolerancije prema retkim neistomisljenicima, i to je to! Zbog cega sve sto se kaze odn. napise, a ne idu pravcu velicanja i obozavanja Rosija, narocito ako uz to dodje i adekvatna argumentacija, dozivljavate kao provokaciju??? To je odavno prevazidjeno... i nekako je klinacki!

          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Što se Damira tiče, o tvom pulenu dovoljno govori da je počeo da kopira Rossija u svemu da bi pokušao da ga pobedi početkom svoje MGP karijere. Što mu nije uspelo... O njegovim gnusnim izjavama iz prošlosti ne bih trošio prostora na serveru. Toliko.
          To je bio samo deo njihovog psiholoskog rata, nemoj tako... Nista strasno!

          @bane je
          Prva je gore (brzina) a ostale dole... Uglavnom.
          Last edited by AyrSen; 17-05-15, 18:37.
          https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

          http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

          Comment


          • #95
            Originally posted by AyrSen View Post
            Ti si nedavno trazio bolju atmosferu na forumu? Posto su Rosijevci u ogromnoj vecini, logicno je da ste i najodgovorniji za istu. Malo vise tolerancije prema retkim neistomisljenicima, i to je to! Zbog cega sve sto se kaze odn. napise, a ne idu pravcu velicanja i obozavanja Rosija, narocito ako uz to dodje i adekvatna argumentacija, dozivljavate kao provokaciju??? To je odavno prevazidjeno... i nekako je klinacki!
            Zašto tolerancija ako prica glupost , nema logike? Ako nemaš argumenata za svoju pricu bolje biti miran ^^ , zar ne?

            Vidim novi si na forumu ocigledno ne znaš da i "Rossijevci" znaju priznat "poraz" samo prelistaj na forumu njegovo vrijeme u Dukatiju i da li je bilo vrijeđanja iako je bio mnogo lošij ;) Ali kad neko priča gluposti kao Damir moraš reagovati :P
            Last edited by Valentino Rossi #46; 17-05-15, 19:00.
            Valentino Rossi #46

            G.O.A.T

            Comment


            • #96
              Originally posted by AyrSen View Post
              Ti si nedavno trazio bolju atmosferu na forumu? Posto su Rosijevci u ogromnoj vecini, logicno je da ste i najodgovorniji za istu. Malo vise tolerancije prema retkim neistomisljenicima, i to je to! Zbog cega sve sto se kaze odn. napise, a ne idu pravcu velicanja i obozavanja Rosija, narocito ako uz to dodje i adekvatna argumentacija, dozivljavate kao provokaciju??? To je odavno prevazidjeno... i nekako je klinacki!



              @bane je
              Prva je gore (brzina) a ostale dole... Uglavnom.
              A ovo je odgovor na moje pitanje o brzinama. Hvala.
              Prije par godina imao sam dva motora sa razlicitim pozicijama brzina (to su bile muke, kad se vozas sa jednim pa sjednes na drugi) HVALA JOS JEDNOM NA ODGOVORU

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • #97
                Originally posted by Damir View Post
                Ja imam pravo na misljenje dok nikog njim ne vrijedjam za razliku od nekih.
                Ti mislis da je Rossi Superman koji razvija motore,pobjedjuje s losijim materijalom itd.Postujem.
                Postuj i ti moje kad kazem da nema brzinu Lorenza i Marqueza te da vozi "parazitski" tj da se zakaci iza vodeceg 20+ krugova i u posljednjih par pokusava da napravi nesto jer nije u stanju da od pocetka zasjedne na prvu poziciju i kontrolise utrku. Kad Rossi osvoji pole i ostvari start/cilj pobjedu s 5 sec prednosti (gdje je nakon 5 krugova imao prednost 2+ sec) ti mi javi i ja cu da povucem svoje izjave
                Od svoji 110 pobeda veruj mi pobedio je bar 50 puta sa +5 sec,očito si zaboravio neke stvari

                Comment


                • #98
                  Slazem se sa Vanjom, Rossijevci nemojte dozvoljavati sebi da nasedate na ovakve gluposti, imamo privilegiju da navijamo za najvecu legendu ovog sporta ikada i treba da uzivamo u tome, meni je licno uzivanje samo da ga gledam na stazi i van nje, a posto u ovoj fazi karijere ima ovakve rezultate je samo bonus i zato uzivajte u tome i ne upustajte se u rasprave koje nemaju smisla, ignorisanje je najbolji lek za ovakve, brzo ce se smoriti, ovako im je interesantno

                  Nazalost nisam imao priliku da komentarisem nista sto se tice ovog vikenda do sad zbog nedostatka vremena, gledao sam samo moto2 i Mgp trke, moram da cestitam Lorencu na pobedi, usao je u svoju prepoznatljivu formu i iskreno se nadam da ce imati vise poteskoca vec u Mudjelu, prethodne dve trke je dobio rutinski...
                  Moram da priznam da sam pomislio kada sam pregledao rezultate treninga sinoc u otprilike ovo vreme da ce Doktor po prvi put u sezoni biti van podijuma, demantovao me i jako mi je drago zbog toga, kao sto rece Vanja, los vikend i 2. mesto, 20 bodova, odlicno 5 trka, 5 podijuma, 2 pobede, pocetak sezone kakvom se zaista nisam nadao, vodjstvo u generalnom poretku, sve super za sada ali morao bi da proba da isece ritam Lorenca u Mudjelu, nadam se da ce uspeti.
                  Trka MM-a mi je totalna enigma, ko zna sta se tu desavalo ali uzasno je izgledalo pri kocenju koliko se bacala i poskakivala ta Honda, sa druge strane moram da pohvalim Smita koji podize formu i Janonea koji je itekako pokazao zube MM-u, pruzili su nam sjajnu zabavu u toj borbi za 4. mesto...
                  Mnogo mi je zao Kracloua, izgoreo je u zelji da pobedi fabricku Hondu, da je bio malo strpljiviji verovatno bi imali jos zanimljiviju borbu no sta je tu je...

                  Yamaha za sada dominantna, za mene pomalo neocekivano ali ne bunim se naravno
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #99
                    Apelujem na sve da, kao sto smo uvek cinili, razgovaramo uljudno i bez vredjanja. Nikada nisam zelela da banujem nekog od forumasa i ne bih volela da sad pocnem.
                    Dakle, navijamo za svoje favorite, postujemo tudje i sve u duhu fer pleja. Prozivke na temu ko je gde rodjen su ispod svakog nivoa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Lorenco je u svom elementu,odlican je bio danas,plan mu je savrseno radio,odlican tempo,Doktor opet lose kvalifikacije ali sumnjam da bi ugrozio Lorenca danas i sa boljim startom,bio mu je blizi nego u Herezu ali ni blizu da ga ugrozi,ovo je njegov limit danas i odlican rezultat obzirom da Markez nije bio u svom elementu.
                      Nego,sta mislite o onim manevrima Markeza? Majstorija ili ludorija?

                      Comment


                      • Koliko god da mi je srce preskocilo tokom te borbe za 4to mesto i dalje mislim da je to bio najuzbudljiviji i najbolji deo trke : ))
                        Nemojte da zamerite, ali prve 3 pozicije su se iskristalisale, tako da tu nije bilo nekih iznenadjenja...
                        Majstorija ili ludorija, pa 2u1 : ))
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Brana View Post
                          Majstorija ili ludorija, pa 2u1 : ))
                          Svakako je bio mix

                          Comment


                          • Originally posted by Gargamel View Post
                            Nego,sta mislite o onim manevrima Markeza? Majstorija ili ludorija?
                            Majstorija bre! Sve ostale honde (prototip) su bile u sljunku: Pedrosa, Miller, Redding, Cal...
                            https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                            http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Rossijevci, ajde opet da zamolim da se ne primate na provokacije jer nikome ne koristi. Ovde su razmenjene neprimerene reči i nadam se da će sve do jednog posta biti izbrisano.

                              Što se Damira tiče, o tvom pulenu dovoljno govori da je počeo da kopira Rossija u svemu da bi pokušao da ga pobedi početkom svoje MGP karijere. Što mu nije uspelo... O njegovim gnusnim izjavama iz prošlosti ne bih trošio prostora na serveru. Toliko.
                              Ja kao fan Lorenza to kategoricki negiram Daj vanja ba,nije sve Lorenzo kopirao,ne spusta nogu kao Rossi Iskreno mene boli neka stvar sta neko misli o Lorenzu,da li je ljigav,vakav,nakav,ja sam zagotivio njega sezone 2008 kada je imao silne padove,lomove,itd,malo sam ga pratio i u mladjim kategorijama,ali tada,kao i godinama prije njega,nisam imao mogucnost da pratim sve trke kao sada,vec samo kraljevsku klasu,elem,nacitao sam se dosta stvari o njemu na ovom forumu,za koje nisam ni znao kao njegov fan,valda sto me te stvari ne opterecuju,ni kod jednog vozaca,tj gledam trku,procitam koju izjavu poslije i to je sve,ne zanima me sta je Lorenzo izjavio 16.6.2006 u 12 sati,ili Rossi,ili neko treci.Svako treba da navija za svoga favorita,a ne da pljuje i vise vremena provodi ceprkajuci prljavstine o drugima.Sto se tice Damira,nemojte se ba paliti,troluje vas covjek,baca vam suplju,a vi padate na fore,i komentarisete,mislim ja kao neko ko je citav zivot navijao protiv Rossija,nikada ne bih mogao reci da je covjek smece od vozaca itd,manite se corava posla,to je covjek cije ime kad se spomene treba ustati i duboki naklon.Mene je samo godinama nerviralo sto Rossijevi fanovi ovdje su po Lorenzu pljuvali,i sta sam ja sad trebao,da se sa svakim pobijem i sta vec ne.Jok ja,pustim ljude nek se istresu,ako im je bitnije sto je Lorenzo izjavio,obukao,nego njihov Rossi,meni drago,znaci prate Lorenza.Salu na stranu,uzivajte ljudi,ja danas i nisam uzivao,Lorenzo je slavio,al dosadna trka,osim onog duela Marquez Iannone,nista vrijedno spomena.

                              Comment


                              • Originally posted by AyrSen View Post
                                Ti si nedavno trazio bolju atmosferu na forumu? Posto su Rosijevci u ogromnoj vecini, logicno je da ste i najodgovorniji za istu. Malo vise tolerancije prema retkim neistomisljenicima, i to je to! Zbog cega sve sto se kaze odn. napise, a ne idu pravcu velicanja i obozavanja Rosija, narocito ako uz to dodje i adekvatna argumentacija, dozivljavate kao provokaciju??? To je odavno prevazidjeno... i nekako je klinacki!
                                Tako je, tražio sam. To što sam napisao se u jednakoj meri odnosilo na VR 46 i na Damira jer za svađu je potrebno dvoje. Šta je Damir hteo da kaže možeš da prosudiš sam, ali kratka rekapitulacija (obzirom da je ovde duže od tebe) bi bila - kuknjava na Yamahu i Marqueza 2013, bez komentara 2014. i isto tako u prve 3 trke ove sezone. A potom u ove 2 trke svaki treći post njegov...

                                Ovde je raspoloženje prevashodno prema Rossiju kao i na većini drugih sličnih foruma u svetu. Ljudi vole Rossija i ti različiti ljudi različito reaguju. Neko na provokaciju ne odgovara, neko napravi zafrkanciju od toga, neko se popali...

                                Originally posted by El Pocho View Post
                                ja sam zagotivio njega sezone 2008 kada je imao silne padove,lomove,itd
                                Takođe, ova scena me je kupila (ista trka pre 7 godina)...



                                Razočarenje je krenulo 2010. od Japana... Iako se spustio na zemlju, neke stvari neću moći da zaboravim i to ne mešam sa njegovim umećem. Da je odličan vozač dovoljno govori to što je juče postao 5. najtrofejniji vozač u istoriji i to ovde niko ne spori.

                                Comment

                                Working...
                                X