Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Znaš da si u dobroj situaciji ako imaš loš vikend i završavaš drugi bez frke...

    Comment


    • #47
      Originally posted by Damir View Post
      Sta bi s MM
      Po meni, gume.
      sigpic
      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

      Comment


      • #48
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Znaš da si u dobroj situaciji ako imaš loš vikend i završavaš drugi bez frke...
        Covek je odvezao rekord staze u trci!!!
        Skoro pla sekunde bolje nego u kvalifikacijama

        Comment


        • #49
          Originally posted by cavu View Post
          Covek je odvezao rekord staze u trci!!!
          Skoro pla sekunde bolje nego u kvalifikacijama
          To je ono sto sam pricao,matori puno bolje ide kad ima nekog ispred da ga povuce

          Comment


          • #50
            Originally posted by Damir View Post
            To je ono sto sam pricao,matori puno bolje ide kad ima nekog ispred da ga povuce
            Ne bih rekao da je do toga

            Comment


            • #51
              Originally posted by Damir View Post
              To je ono sto sam pricao,matori puno bolje ide kad ima nekog ispred da ga povuce
              Priznaj da bi ti volio da ga "povuces" puno o tome pricas
              Valentino Rossi #46

              G.O.A.T

              Comment


              • #52
                Sjajna bitka izmedju MM i AI kako je Marquez uspeo da zadrzi motor u sikani posle zadnjeg pravca, ja stvarno ne znam

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                  Priznaj da bi ti volio da ga "povuces" puno o tome pricas
                  Neko je izgleda previse povlacio pa je malo vremena za tebe imao.Mozda je i do Urbina otisla jer koliko se lozis na Rossija covjek bi pomislio da ti je tata

                  Comment


                  • #54
                    Odlicna trka, cestitke Lorenzu, Rossiu i Doviziosu...
                    Zadovoljna sam mojim Repsol momcima, bravo Dani : ))
                    Sto se tice MM izgleda da je prednja guma u haosu, ali ta borba s Iannoneom za 4to mesto, pa srce mi je preskocilo jedno 10 puta, savrseno...
                    P.S. Ako neko nadje video posaljite mi ga, moram to imati sacuvano : ))
                    Ipak je za mene bila vaznija neka druga borba...
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Here we go again? Mine is bigger then yours!
                      sigpic
                      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Damir View Post
                        Neko je izgleda previse povlacio pa je malo vremena za tebe imao.Mozda je i do Urbina otisla jer koliko se lozis na Rossija covjek bi pomislio da ti je tata
                        Znači Rosi onda ima jedno 2000000 sinova samo u Srbiji!!

                        Comment


                        • #57
                          Bas tako M M ce ih oduvati sve do kraja sezone

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by sumadinackg View Post
                            Bas tako M M ce ih oduvati sve do kraja sezone
                            Ako hocemo da bude zanimljivo do kraja, mozemo samo da prizeljkujemo da Honda neresi problem potrosnje guma. Ako uspe da usaglasi motor sa gumama, ode MM po jos jednu titulu.
                            sigpic
                            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Damir View Post
                              Neko je izgleda previse povlacio pa je malo vremena za tebe imao.Mozda je i do Urbina otisla jer koliko se lozis na Rossija covjek bi pomislio da ti je tata
                              Ne znam zasto posle svake trke u kojoj Rosi ne pobedi ti imas potrebu da svratis na forum i malo opljunes po njemu, da osporis njegovu karijeru i titule. Opusti se i uzivaj u pobedama svojih favorita

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Maniac View Post
                                Ne znam zasto posle svake trke u kojoj Rosi ne pobedi ti imas potrebu da svratis na forum i malo opljunes po njemu, da osporis njegovu karijeru i titule. Opusti se i uzivaj u pobedama svojih favorita
                                Ja imam pravo na misljenje dok nikog njim ne vrijedjam za razliku od nekih.
                                Ti mislis da je Rossi Superman koji razvija motore,pobjedjuje s losijim materijalom itd.Postujem.
                                Postuj i ti moje kad kazem da nema brzinu Lorenza i Marqueza te da vozi "parazitski" tj da se zakaci iza vodeceg 20+ krugova i u posljednjih par pokusava da napravi nesto jer nije u stanju da od pocetka zasjedne na prvu poziciju i kontrolise utrku. Kad Rossi osvoji pole i ostvari start/cilj pobjedu s 5 sec prednosti (gdje je nakon 5 krugova imao prednost 2+ sec) ti mi javi i ja cu da povucem svoje izjave

                                Comment

                                Working...
                                X