Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Rankings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Pravi rovokopac... I dometi su im tu negde, 20m u svaku stranu...

    Comment


    • Prava slika.Ovi iz Wimbly-a vidis da ga salju na svaki teren pomalo,da skolni ovu travu da se ljudi vise ne klizu I jos ako bude nafte,premija

      Comment


      • Roger je u trci ocajan, dodje li David do kraja tesko ce on biti medju 4 na kraju godine.
        Andy se titulom kandiduje za 1. mjesto na kraju godine.
        sigpic

        Comment


        • Ferrer ispred Federera na listi... nemam reci, ovo boli, ciji god da ste navijac, mora da boli ako volite tenis.
          Izgleda da se blizi kraj jedne ere, ne bi to bi problem da se ima za koga navijati u toj novoj eri...sve neki mekusci
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Roger je u trci ocajan, dodje li David do kraja tesko ce on biti medju 4 na kraju godine.
            Andy se titulom kandiduje za 1. mjesto na kraju godine.

            Ma tesko ce Marej do prvog mesta,sve i da osvoji W.Mislim da nece biti toliko konstantan...Plus sljaku je odigrao lose,ima posle i da brani Us open,ne vidim njega kao neku veliku pretnju Novaku za prvo mesto na kraju godine.Ali sad na W jeste velika pretnja

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Ferrer ispred Federera na listi... nemam reci, ovo boli, ciji god da ste navijac, mora da boli ako volite tenis.
              Izgleda da se blizi kraj jedne ere, ne bi to bi problem da se ima za koga navijati u toj novoj eri...sve neki mekusci
              Sta, ba, boli? Covek u godinama, ledja prave sve veci problem, zena nece sama decu da podize... Sa druge strane, rovokopac igra kao nikad u karijeri, a ni godinu dana mladji od Zeke... Zasluzio je i drugo mesto, ako Andy ispadne. Niti ga povrde muce, niti se predaje - zasluzio je sve sto uzme... Osim protiv Nadala, ali to je verovatno patriotizam na delu, nekako mu to oprastam...
              Last edited by Vanja #66; 27-06-13, 10:23.

              Comment


              • Do najboljeg rankinga u karijeri na sledecoj listi, velika stvar. Dokaz da se moze igrati najbolji tenis u karijeri i kad se udje u tridesete
                sigpic

                Comment


                • Šta je tačno potrebno da Rudar prestigne Endija ?
                  sigpic
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Do najboljeg rankinga u karijeri na sledecoj listi, velika stvar. Dokaz da se moze igrati najbolji tenis u karijeri i kad se udje u tridesete
                    Moze, samo sto je on veci deo svojih 20-tih bio prosecan igrac koji nije igrao toliko i koji nije imao puno meceva u nogama.
                    On je godinu dana mladji od Feda a odigrao je 300 meceva manje, sto je u tim godinama ogromno.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Taj najbolji tenis mu nista ne donosi u mecevima protiv TOP4. I dalje je glineni golub kad igra protiv njih, ovaj ranking je samo splet okolnosti

                      Comment


                      • Nije 300, ne znam ni je li 250, igra to naravno kao sto igra i u Haasovom slucaju ali vjerujem da ce se ta granica zestoko pomjerati kako vrijeme prolazi. A u tenisu je u 95% slucajeva znacilo kad se dodje do tridesete penzija je na vidiku.

                        edit: U pravu si, ipak preko 300, sve sam mislio da ima preko 600 pobjeda, a on je skoro proslavio 500.
                        Last edited by Vladan; 27-06-13, 10:42. Reason: ....
                        sigpic

                        Comment


                        • David Ferrer ima 781 mec. Federer ima 1110. Razlika je 329 meceva.

                          Ferrer je barem pola tih meceva odigrao protiv neke boranije na malim turnirima, na kojima on igra svake sezone. Plus on nema nikakva ocekivanja kad izlazi na megdan sa najboljima. On moze ovako i do 35.

                          Federer sa njegovim ambicijama jednostavno ne moze

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nije 300, ne znam ni je li 250, igra to naravno kao sto igra i u Haasovom slucaju ali vjerujem da ce se ta granica zestoko pomjerati kako vrijeme prolazi. A u tenisu je u 95% slucajeva znacilo kad se dodje do tridesete penzija je na vidiku.

                            edit: U pravu si, ipak preko 300, sve sam mislio da ima preko 600 pobjeda, a on je skoro proslavio 500.
                            Ti znas da sam ja uvek u pravu

                            Preko 300 meceva je sigurno 4 godine na touru sa preko 70 meceva sto uopste nije malo.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • http://live-tennis.eu/

                              Precudno

                              Comment


                              • kakva je sezona, dok god smo u top 10, dobro je
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X